Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

ABD'de askeri üsse silahlı saldırı

E Çevrimdışı

Ebu Huzeyfe eş Şami

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Washington'da bir donanma üssünde düzenlenen silahlı saldırıda 4 kişi öldü, 8 kişi yaralandı.GALERİ İÇİN TIKLAYINABD'nin başkenti Washington'da donanmaya ait binada düzenlenen silahlı saldırıda ölenler olduğu, en az 10 kişinin yaralandığı bildirildi.
Askeri yetkililer, 3 bine yakın kişinin görev yaptığı binada saldırganın ateş ettiğini, saldırıda ölenler olduğunu, en az 10 kişinin yaralandığını belirtti.
NBC televizyonu ise bir donanma yetkilisine dayanarak, saldırıda en az 4 kişinin öldüğünü, 8 kişinin yaralandığını duyurdu.

M Çevrimdışı

MuhammedRabbani

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
yada amerıka hazır şeyhin yorumunuda alınca hemen hareket edip biyerlere müdahale için bunu kendisi yaptırdı . bilmiyorum ama herşey olabilir.

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
helikopter olayının da hemen bunun arkasında gelmesi ilginç.
ABD nin henüz kimin yaptığı ile ilgili bir ipucu bulamamış olmasını pek olası görmüyorum.
Benim aklıma önce şii eylemi, ardından yine israil geliyor.

Şeyhin açıklamasıyla harekete gecen bir fanatik te olabilir. Karışık durumlar

M Çevrimdışı

MuhammedRabbani

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
evet şuanda 2 tane şey olabilir.

1:şeyhin açıklaması ile bir takım kişiler yapmış olabilir.

2: amerıka suriye veya irana veya başka bir beldeye bu bahane ile girmek istiyor.

I Çevrimdışı

islam savaşçısı

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Mossad'a yakınlığıyla debkafile.com isimli sitede saldırganlardan birinin isminin Aaron Alexis olduğu iddia ediliyor. Tabi kafirlere güvenmemek lazım.

M Çevrimdışı

MuhammedRabbani

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
valla bilemiyorum . ama askeri üsse birinin saldırması için gerçekten bir sebebi olması lazım . yani kişisel bir mesel olmadığı kesin. siyasi bir şey olduğu çok açık.

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
sesszlik hayra alamet değil

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
şu an çok yoğun bir uluslararası telefon trafiği olduğunu düşünüyorum.
Ama gelişmeler enteresan. Aklıma çok şey geliyor aslında. Ama şu an net hiçbir bilgi yok ki yorum yapsam :p

S Çevrimdışı

seyfuAllah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
artIk Allah swa Bin ladin (ra & $ehit In$Allah) yok kendi kendilerin vurdurtuyor Allahu ekber

Üst Ana Sayfa Alt