Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Video Abdullah Yolcu : Evet Demeyen Allaha Hesap Verir

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
çok da rahat hesap veririm : açılım zırvası , gülen felaketi , yıllarca abd den suriyeye müdahele etmek için izin beklenmesi ,kıbrıs referandumu , kim bana bunların tekrarının olmayacağını garanti edebilir ki hem de tek adam döneminde ha ??? he ya kıbrıs referandum için de hayır dediydim , bakın ne kadar rahatım :) üstelik oy kullanmadığım için duble yol misali rahatım :)

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Kim istiyor kim istemiyor mantigi ahmak cahillerin kiyasidir.

Simdi dön geriye bak, görünürde Ahmedi Nejadi kim sevmiyordu? .... Basta Israil akabinde Abd. ve hala bir cok devletin irana karsi yaptirimlari devam ediyor. Yani Tayyibe olmayan bir cok reel yaptirim, gözle görülür yaptirim olmakta.

O zaman hocaya sormak gerek islamin en büyük düsmanlarinin bas düsmani görünen ahmedi nejada nicin biad etmedin?

Abdullah hocayi hic samimi görmüyorum, kendini resmen yalanliyor. Ehveni serden bahsedip gidip diyorki ben bunu destekliyorum ama kimse demesin ben demokrasiyi ya da meclisin yaptigi yasalari desteklemiyorum.

Hem desteklemiyorum diyorsun hem de gören sanir ki istanbul il parti alimi gibi partiyi yaladikca yaliyor ve utanmadan partiyi desteklemek adina vacip diyebilecek kadar haddini asiyor.

Sen bir partili gibi cik oy topla insanlari o partiye oy vermeye cagir her türlü halti sonuna kadar isle en sonunda deki haaaaa ben bunu destelemiyorum ha..

Yersen...

فرقان Çevrimdışı

فرقان

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Abdullah hoca bu partiyi savunuyor ama savunduğu parti açıkca diyorki ; demokrasiyi geliştirceğiz rejim değişikliği filan yok gazi mustafa kemal yaptı rejim değişikliğini 1923 te cumhuriyeti kurarak yaptı diyor fark yok diyor sadece geliştireceğiz diyor bunu diyen başbakan binali yıldırım. birde gazi diyor puta. abdullah hoca hem destekliyorum diyor hemde partinin başının konuşmalarıyla çelişiyor anlayacağınız Akp demokrasiyi geliştirceğiz diyor abdullah hoca şeriat gelecek diyor. parti puta gazi diyor Abdullah hoca adamları halife yapcak nerdeyse...

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Biri peceyı kaldırır dıgerı Seriatı demokrası yapar.

OTekısı boyle bu soyle .

ALLAH ım ben senın emır ve yasaklarına karsı asi olmaktan sana sıgınırım.
Yarabbı gozumuzu ac ve kalbımızı sana cevır.
Bizi her daım fıtnelerden muhafaza eyle egerkı dusersek bır fıtneye en dogru su ıle cıkmayı ıhsan eyle.

Gercekten cok zor.
Dolaylı yollarla ISlama ulasmak batılı getırır.
İSlama Hakettıgı gıbı ALLAH rasulu ve ashabı gıbı yaklasılırsa ancak ve ancak hakkı getırır.

ALLAH zulcelal kımseyı sasırtmasın.

Son düzenleme:
Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Cübbeli Bayraklı Ahmed'in Suud versiyonu iş başında!
Tağut konusunda nasılda benzeştiler.
Allah seni ıslah etsin, Telefi kesildin başımıza!

Elyesa Abdurrahman Çevrimdışı

Elyesa Abdurrahman

"Hüküm ancak Allah'ındır..." En'am 57
İslam-TR Üyesi
yaw zaten sufiler insanları şaşırtıyor hele nurcular milleti koyun gibi yapmaya birebir yaw şimdide yarım selefi (telefi) akımımı çıkacak yani ??

Üst Ana Sayfa Alt