Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Abdurrahman Önül En Güzel Ilahileri

A Çevrimdışı

abdurrahman önül

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Kardeşlerim sizler için Abdurrahman Önül Abimizin en güzel ilahilerini bir araya getirdim umarım seversiniz.

Yönetici Notu:

Link Silindi

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kardeşlerim sizler için Abdurrahman Önül Abimizin en güzel ilahilerini bir araya getirdim umarım seversiniz.

https://mega.co.nz/#!SJhXRbIa!d901IDlTu0RStpA8qf_WZGU_CGYS6OpsEUZRwULpbw0
kardeş Allah razı olsun ama burdaki kardeşler genellikle muziksiz ezgi ve Marşları dinliyorlar :D
sende dinle bence belki beğenirsin :)

MÜZİK , İLAHİ , EZGİ , MARŞ (ÇEŞİTLERİNİN) HÜKMÜ

https://www.islam-tr.org/konu/muzik-ilahi-ezgi-mars-cesitlerinin-hukmu.7207/

R Çevrimdışı

Rebi3

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

Diyorum ki akhi böylesine müthiş cihad neşidlerini seslendiren biri nasıl suud kralı Abdullah'a ve suud ordusuna klip yapar ama çözemiyorum. Maslahatı mı desek :) zındana girme korkusu mu yoksa kötü bir değişimmi. Allah hayır versin inşaAllah.

Ebu EYmen El-Trabzoni Çevrimdışı

Ebu EYmen El-Trabzoni

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Allah Azze ve Celle ile Rasulünü(sav) müzik ile nasıl zikrediyorlar? Bu nasıl bir sapıklık anlayamıyorum. Müziğin her türlüsü haramdır. Tarikat ve cemaat gibi sufilerde bu tip şeyler mevcut. Ben Tevhid ehlinin müzikli ilahi dinlediğini görmedim.
Müziksiz ve övgü ile anan Neşid dinlemek yeterli ki ben onları bile az dinlemeyi tercih ederim. Bir müslüman için yapacak çok daha güzel şeyler var.

ebu el-fadl Çevrimdışı

ebu el-fadl

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Diyorum ki akhi böylesine müthiş cihad neşidlerini seslendiren biri nasıl suud kralı Abdullah'a ve suud ordusuna klip yapar ama çözemiyorum. Maslahatı mı desek :) zındana girme korkusu mu yoksa kötü bir değişimmi. Allah hayır versin inşaAllah.

valla ahi bu klibi ilk defa gördüm üzüldüm :( Allah cc. ayaklarımızı sabit kılsın... abu ali arabistanda baya popüler popüler olduktan sonra bitarafı kurtarmak zor.....

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı

Bu da ebu ali ama :)

ebu el-fadl Çevrimdışı

ebu el-fadl

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi