Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

ACİLEN CEZAEVİNDEKİ BİR MÜSLÜMANA YARDIM...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
L Çevrimdışı

ladedik

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Esselamun Aleykum sevgili kardeşlerim bu konuyu yazmak için çok düşündüm taki bugün bana bir mektup gelene kadar cezaevinde malum muvahhid kardeşlerimiz bakıma muhtaç durumda biz el atmazsak kimse el atmaz onlar nefsi değil Allahın rızası için zındanda ki cezaevi hayatı gören bunu bilir bu kardeşimiz ressam maddi ve manevi konuda durumu çokta iyi değil ancak biz beraber kaldığımız dönemlerde çok güzel tablolar yapıyordu banada 3 adet yapmıştı isteyen olursa aşağıda resmini eklediğim tevhidi tablolar yapıyor çokta orjinal sizde her nekadar ihtiyacınız olmasada Allah rızası için bir tablo yaptırabilirsiniz suret olmamak şartıyla doğa manzara ne isterseniz kendisine bir mektup içine istediğiniz resmi koyarak tablo yaptırabilirsiniz bunun fiyatını bilmiyorum ancak 75 tl karşılığında çok güzel bir tevhidi tablo yaptırabilirsiniz hem katkıda bulunmuş olursunuz hemde o cezaevi ihtiyaçlarını karşılamış olur böylece çok güzel bir dayanışma olur kardeşin adı soyadı ve cezaevi adresi aşağıdadır ...
Ekli dosyayı görüntüle 3617
tablo bu tabi siz değişik tevhid bayrağı tablolarıda yaptırabilirsiniz istediğiniz bayrağın resmini mektupa koyup gönderirsiniz oda yapar adresinize gönderir inşallah
MEKTUPUN GÖNDERİLECEĞİ ADRES:

MEHMET REŞAT ÖZLÜ
2 NOLU F-TİPİ CEZAEVİ
MURATLI\TEKİRDAĞ

NOT : ALLAH RIZASI İÇİN BU KONUDA DUYARLI OLUN SIRADAN BİR KONU VE SIRADAN BİR MESLEDE DEĞİL ZINDANDA YATAN GARİP BİR MÜSLÜMANIN DURUMUDUR...BU para gönderecek olan varsa şayet parayı kesinlikle mektuba koymasın aksi halde ulaşmaz postane yoluyla gönderilecektir...

KARDEŞLER TABLO YAPTIRMAK İSTEYEN ÖNCE ARKADAŞA İSTEDİĞİ TABLONUN RESMİNİ MEKTUBA KOYARAK GEREKÇESİNİ ANLATSIN VE MEKTUBUNU YOLLASIN VE MEKTUBUN CEVABINI BEKLESİN HER İKİ TARAF ANLAŞIRSA

PARAYI BU HESABA YATIRIN

ALICI : MEHMET REŞAT ÖZLÜ
2 NOLU F - TİPİ CEZAEVİ TEKİRDAĞ

BU KADAR ARKADAŞ PARAYI ALIR RESİM İÇİN GEREKLİ EŞYALARIDA BU PARADAN ALIR SİZE YOLLA KARGO ALICIYA AİTTİR...

Son düzenleme:
D Çevrimdışı

dua.

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
aleykumselam ben yardim etmek isterim fakat umarim itici olmadan bir sorum olacakdi. Ne malum dogru soyledigin, bu sayfadaki adminler onayladi mi haberin dogrulugunu? Hakkini helal et genelde sormadan veririm ama bu sefer sorma geregi duydum.

L Çevrimdışı

ladedik

Üyeliği İptal Edildi
Banned
doğruluğunu araştırmak istiyorsan bir googleden tarat cezaevi adresi belli ona hitaben mektub yaz inşallah doğruluğunuda öğrenmiş olursun

D Çevrimdışı

dua.

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
ilginc, kardes ben sana yarin westernunionden kodu verebilir miyim yarin aktarsam? Siz iletirsiniz in shaa allah

L Çevrimdışı

ladedik

Üyeliği İptal Edildi
Banned
kardeşim gücü yeten kendi yollasın yurt dışındaki kardeşlerde öyle buna imkan bulamayan kardeşler olursada yardımcı olurum gönderdiği miktar kadar dekontu kendisine yollarım inşallah

U Çevrimdışı

ummuesila

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
RABBİM ESİR OLAN KARDEŞLERİMİZİ ÖZGÜRLÜĞÜNE KAVUŞTURSUN BİZİ BÖYLESİ BİR HAYRA ORTAK ETTİĞİN İÇİN ALLAH SENDEN RAZI OLSUN BİR NEBZEDE OLSA UYUYAN KALPLERİMİZ UYANIYOR VE ONLARDA UNUTULANLARDAN OLUYOR

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bence,medresei yusufiyedekilerden çok,onların ailesine sahib çıkmak daha önemlidir.Çünkü ailelerine giden her yardım,direk içeriye gitmiş gibidir,yani eşlerine ve çocuklarına ulaşmak,onlara ulaşmak gibidir.Ayrıca bu destek içerdekilere moral olarak çok büyük destektir.Şayet evli değillerse anne ve babalarınada aynı destek verilebilir.sonuçta aile ne olursa olsun evladını atmaz,bu hem aileye destektir,hemde dolaylı olarak içerdeki kardeşe destektir.Her müslüman kendi çevresinde büyle duyarlı olursa,sorun kalmaz.
Bir düşünelim,diyelimki zindandayız ve görüş günü sevdiğimiz aile efradımız gelipte,bugün kardeşlerin geldi,çocukların başını okşadılar,eve erzak getirdiler ve bir miktar para bıraktılar derse siz kendinizi nasıl hissedersiniz.Bu size direk gönderilen paradan bile daha değerlidir.onun için şüpheye düşüp acaba gidermi vb şeyler düşünmektense,size yakın ailelerine ulaşıp onlara vermek bir çok açıdan daha isabetli olur bence...
selametle

L Çevrimdışı

ladedik

Üyeliği İptal Edildi
Banned
sevgili kardeşim reşat kardeşin durumu çok farklı ben aynen senin yaptığın gibi yaptım ki kardeşin ailesinin durumu çokta iyi lakin kardeş müslüman olupta zındana düştüğü için terkedilmiş gibi ben gücüm nispetince destek oluyordum ama bende henüz yeni tahliye oduğum için kendimi toparlamış değilim kardeş bekardır geçen cezaevini aradım hesabında hiç parası yok ki burada şüpheye düşücek durum yok parayı direk cezaevine göndereceğiniz için arada aracıda yok şüphelerde acabalarda ortadan kalkmış olacak...

konuyu iyice okuyacak olursanız kimseden infak talebimiz olmamıştır sadece yaptıracağınız iş karşılığı ücret vereceksiniz örneğin 50 tl bir ücretin 30 tl si masraf geri kalan 20 tl ise ona harçlık olacak daha farklı tablo istendiğinde ücretler değişken olur umarım anlatabilmişimdir.

L Çevrimdışı

ladedik

Üyeliği İptal Edildi
Banned
yasal bir düzenleme yapılsaydı şimdiye dek tüm kardeşlerimiz çıkacaktıı nedense bunu bilerek geciktiriyorlar

G Çevrimdışı

gülnisa

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamun Aleykum sevgili kardeşlerim bu konuyu yazmak için çok düşündüm taki bugün bana bir mektup gelene kadar cezaevinde malum muvahhid kardeşlerimiz bakıma muhtaç durumda biz el atmazsak kimse el atmaz onlar nefsi değil Allahın rızası için zındanda ki cezaevi hayatı gören bunu bilir bu kardeşimiz ressam maddi ve manevi konuda durumu çokta iyi değil ancak biz beraber kaldığımız dönemlerde çok güzel tablolar yapıyordu banada 3 adet yapmıştı isteyen olursa aşağıda resmini eklediğim tevhidi tablolar yapıyor çokta orjinal sizde her nekadar ihtiyacınız olmasada Allah rızası için bir tablo yaptırabilirsiniz suret olmamak şartıyla doğa manzara ne isterseniz kendisine bir mektup içine istediğiniz resmi koyarak tablo yaptırabilirsiniz bunun fiyatını bilmiyorum ancak 50 tl karşılığında çok güzel bir tevhidi tablo yaptırabilirsiniz hem katkıda bulunmuş olursunuz hemde o cezaevi ihtiyaçlarını karşılamış olur böylece çok güzel bir dayanışma olur kardeşin adı soyadı ve cezaevi adresi aşağıdadır ...
Ekli dosyayı görüntüle 3234
tablo bu tabi siz değişik tevhid bayrağı tablolarıda yaptırabilirsiniz istediğiniz bayrağın resmini mektupa koyup gönderirsiniz oda yapar adresinize gönderir inşallah

MEHMET REŞAT ÖZLÜ
2 NOLU F-TİPİ CEZAEVİ
MURATLI\TEKİRDAĞ

NOT : ALLAH RIZASI İÇİN BU KONUDA DUYARLI OLUN SIRADAN BİR KONU VE SIRADAN BİR MESLEDE DEĞİL ZINDANDA YATAN GARİP BİR MÜSLÜMANIN DURUMUDUR...BU para gönderecek olan varsa şayet parayı kesinlikle mektuba koymasın aksi halde ulaşmaz postane yoluyla gönderilecektir...

G Çevrimdışı

gülnisa

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
ben bu kardeşimizden güzel bir tablo satın almak isterim.....peki nasıl ve kimden alacağız....bizimde bir katkımız olsun.......

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...