Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Adliye'de " Yaşasın Şeriat " Nidaları Atıldı

مكنون Çevrimdışı

مكنون

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
16.01.2024 tarihinde Mustafa Kemal'in hatırasına alenen hakaret" suçundan 1,5 yıldan 4,5 yıla kadar hapsi istenenen Ahmet Bostancı'nın tahiliyesi sonrasında Tekbirler , Tevhidler ve Yaşasın Şeriat nidaları yükseldi. "Yaşasın Şeriat" nidaları sözde sanatçısından siyasetçisine seküler kesimde büyük bir tepki ile karşılandı. Bu tepkiyi kendisine müslümanım diyen insanlar da verdiler. Hatta bu müslümanım diyen insanlar şeriat istemiyoruz diyerek şeriata küfür ettiler. " Yaşasın Şeriat" nidalarına ilk tepki Zafer partisinden sonra da Chp partisinden geldi. Chp partisi grup başkanvekili Ali Mahir Başarır adliyede şeriat nidası getiren müslümanlar için şu sözleri söyledi; "Bu vatan düşmanı, hadsiz, atasına düşman meczuplar en ağır şekilde cezalandırılsın."


chp'nin şeriat sloglanlarına tepkisi

Adliye koridorlarında 'yaşasın şeriat' sloganları atıldı

Şahan Gökbakar'ın şeriat sloganlarına tepkisi

Armağan Çağlayan'ın şeriat sloganlarına tepkisi

Nevşin Mengü'nün şeriat sloganlarına tepkisi

Birgün gazetesinin haberi

Cumhuriyet gazetesinin haberi
 
Son düzenleme:
مكنون Çevrimdışı

مكنون

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
şahannn.png


chppp.png
 
Öğrenen Müslüman Çevrimdışı

Öğrenen Müslüman

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Chp partisi grup başkanvekili Ali Mahir Başarır adliyede şeriat nidası getiren müslümanlar için şu sözleri söyledi; "Bu vatan düşmanı, hadsiz, atasına düşman meczuplar en ağır şekilde cezalandırılsın."
Allah yolunda elinden geldiğince gerçekleri haykıran ve savunan tüm Müslüman kardeşlerimi Allah hayırla mükafatlandırsın. Kafirlere de Allah fırsat vermesin.
 
Üst Ana Sayfa Alt