Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Adnan Menderes'e Dua Etmeyenin Namazı Geçerli Değildir(!)

A Çevrimdışı

ahmed_aftirhanov

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
İslamdaki hayırlı insanlara (sahabe vs)dua edilmediği takdirde bile namaz geçerliyken demokrasinin uşaklarına dua etmedik diye namazımız geçerli olmayacak neuzubillah!

tawh1d Çevrimdışı

tawh1d

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Gecmis masaya, arkasinada bayragi almis, sanki muhtira okuyor, ...

Not: Yakinda Türkiyede "Naksibendi Darbesi" olursa hic sasirmayin, ... ;)

A Çevrimdışı

ahmed_aftirhanov

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Bunu bu kişiye sempati duyan birine izletmek istedim de eminmisin onun olduğuna sahte olmasın ses kaydımı görüntümü gibi sorular sordu,sonundada izlemedi. Allah azze ve celle hidayet etsin ayaklarımızı Sıratı mustakime sabitlesin!

karafi Çevrimdışı

karafi

Üyeliği İptal Edildi
Banned
lafa geldimi dinde ırkçılık kavmiyetçilik yoktur derler parti pırtı işimiz olmaz derler işlerine geldimi namazın kabul olunup olunmayacağı fetvasını hemde ALLAH ın kanunlarıyla hükmetmeyen bir tağut için önşart koşarlar sizlerin atalarınızda moğol istilasında yine müslümanları yalnız bırakmış arkalarından vurmuşlardı siz kim güçlü kim menfaatinize bir şeyler yapar dönüverirsiniz o tarafa ama ALLAH swt yı hiç hesaba katmazsınız size kuranı alıp sünneti bırakıyorsunuz desem kurana göre yaşamıyorsunuz kuranı bırakıp sünneti alıyorsunuz desem sünnettede böyle bir şeyyok siz nesiniz neye hizmet ediyorsunuz ?

H Çevrimdışı

hakyolcusu

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
cübbelinin bir hikayesi daha var efendilerinden birisi şuan aklıma gelmedi cübbeliye daha çocukken demişki çocuğum sen mezarını benim yanıma yaptır orada tefsir dersi yaparız...yani kabirde bile tefsir dersi yapacaklarmiş!!!peşinden ğiden insanlar böyle saçmalıklara nasıl inanıyor hayret ...ama nede olsa cübbeli diyorsa bir bildiği vardır ... ismailağada soru sormak kaynak istemek yasak siz kim oluyorsunuz ki bizden hadis kaynağı istiyorsunuz cübbeli böyle söylüyor biz ne verdiysek onu alacaksınız araştırmayın diyor insanların birşeyleri araştırmasından neden korkuyor acaba?

A Çevrimdışı

Askalani

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Gecmis masaya, arkasinada bayragi almis, sanki muhtira okuyor, ...

Not: Yakinda Türkiyede "Naksibendi Darbesi" olursa hic sasirmayin, ... ;)
:D:D
____
subhanAllah ya insanların uğraştığı saçmalığa bak.
namazı gereği gibi kıldında kabul oldumu ki birde adnan menderese duan kaldı.
Allah hidayet vesin.hidayet vermeyeceksede İslamı bizim ellerimizle muaffer kılıp bunları zelil etsin.Amin.

U Çevrimdışı

Ummu Ubeida

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
SubhanAllah.. Kardeşim bunların daha ne sapıklıkları var anlat anlat bitmez.. gözlerine gözlerinede sokuyoruz, ama bahane tükenmiyorki sapıklarda.. Belli başlı laik adamlara Muslumandır, kesinlikle kafir diyen halt eder' diyen.. Devlet yalakası.. hem laik'im hem siyasiyim ama aynı zamanda dindarım' diye geçinen.. Papayla el sıkısan diyanet müdürüne, övgüler yagdıran.. uydurmadıgı hurafe kalmayan bir zavallı.. Bilmeyen cahillerde, hoca sanıyor işte. Niye Türk milleti cuppeliyi seviyor? Hakkı konusan bir adamı turk halkı severmi? hayır.. Adam devleti yüceltiyor, yere göge sıgdıramıyor.. dinide onun yanına yamamaya calısıyor.. Allahu akbar! Neredeyse yaptıkları her amel bid'at..bunların delili varmı diyoruz? ne gerek var biz kötü bir şey mi yapıyoruz ki? bundan sevab umuyoruz diyorlar.. İbn Mesud hadisini ne cabuk unuttular.. ' Bid'at ı Haramdan daha çok severim demiş İblis.. Haram'ın tevbesi olur.. Fakat Bid'at ın olmaz.. adam yaptıgını iyi bir amel zannediyor neden tevbe etsin?.. 'Ben size tamamlanmış bir din bıraktım' demiyormu Peygamberimiz.. SubhanAllah.. Rabbim sapıklara hidayet etsin.. Hak ile batıl Hiç bir zaman Bir olamaz.. Allah'ın izni ile..

Fi Emanillah..

selsebil Çevrimdışı

selsebil

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
valla videoyu göremiyorum ama anladım meseleyi.
ciddiye alınmaz ya.delinin biri kuyuya bi taş atmış...

H Çevrimdışı

Habibullah

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
cevir kazi yanmasin mantigi ilegittikleri kadar gidecekler..bunlarin zihniyeti bitmistir artik en guzeli dua etmek ALLAH celle celaluhu islah etsin ne diyelim...

K Çevrimdışı

kelime-i şehadet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
bu adamdan iyice şüphelenmeye başladım. ya yok yapmayayım koskoca cübbeli hoca o kadar da seveni var diye kurtarmaya çalışıyorum ama olmuyor. adam mustafa kemali övdüğü yetmedi bir de menderesi övüyor. sonra flash tv gibi mecusi, sosyalist, komünist olduğunu düşündüğüm fuhuş yayınlarının yapıldığı bir kanalda çıkıyor. yanlış hatırlamıyorsam bir programda mücahidleri kafir ve hilafet yanlılarını da amerikancı ilan etmişti. pek de şaşırmadım doğrusu.

SİYAHSANCAKLI Çevrimdışı

SİYAHSANCAKLI

Üyeliği İptal Edildi
Banned
benim burada anlamadığım namazın farz veya vaciplerindenmidirde namaz sahih olmuyor dua etmeyince..

Coolumsu Çevrimdışı

Coolumsu

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Adnan Menderes’in ezanı orijinaline çevirmesi güzel ve takdir gerektiren bir eylemdir. Türkçe ezan olmaz, saçmalıktır.

Üst Ana Sayfa Alt