Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

ADNAN OKTARIN NE MENEM OLDUĞUNU ANLAYAMANLARA DUYURULUR...

ibnikayyim Çevrimdışı

ibnikayyim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bırakın bu sapık adamı yaa...toplumdaki birçok cahil bile bunun ne mal olsuğunu biliyor....Allah bunları helak etsin...bence isimlerini kötü de olsa ağzımıza almamız bu ş...lerin reklamını yapıyor....reklamın iyisi kötüsü olmaz...reklamreklamdır..

ibnikayyim Çevrimdışı

ibnikayyim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bunlardan....türkiyede gani akhi...y.nuri var mesela daha geçen kendi gözlerimle gördüm tv de aynan şçyle diyor '' ben adama ayet diyorum adam bana buhari diyor yaw..buharide kimmiş..bi çöl arabı '' gibi sözleri sarf etti belam....

ibnikayyim Çevrimdışı

ibnikayyim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
şimdü hükümet (islam) sözde ya yalakaları çok oluyor...dün solcu koministler bu gün muhafazakar oluverdi....dün milliyetçi faşistler....modern islamcı kesiliverdi...bu bahsettiklerim cebi paralı olanlar..

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Bu mason , yahudileri övdüğü kolladığının binde birini işgal altındakı muslumanlar ve ülkeleri hakkında konuşamaz. Zaten konuşmasında zaman zaman dinini, ve akidesini belli ediyor , sonra da toparlamak için telaşla, Kur'n Kuran vs diye hedef şaşırtarak suçlama gelmesini engelliyor.

Top sakallı Mason , açığa çıkmayayım diye sakalına desen verip çenesinin altına dantel ipi kalınlığında kıl şeklinde sakal bırakarak , aha sakal demek istiyor!
Mehdiliğini açıklamayı yüzüne gözüne bulaştıran bu mason, kedi canlı(!)fahişe mankenleri karşısına alıp sulanmayı da ibadet ! saymakta .

Allah seni kardeşlerinle haşretsin de; bunu adam sanıp peşine düşenlere ne demeli!

Gerizekalı mı nedir ; kendisine laf atana "Maşallah" diyor. Kendine mi diyor , güzel laf atıyorsun diye mi maşallah diyor. Bu salaklar fuhuş yuvası kurmuşlar hesap soran yok!

K Çevrimdışı

kelime-i şehadet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
"Görmez misin münafıklar, kitap ehlinden inkar eden dostlarına «Eğer siz yurdunuzdan çıkartılırsanız, mutlaka biz de sizinle beraber çıkarız; sizin aleyhinizde kimseye asla uymayız. Şayet sizinle savaşırlarsa mutlaka size yardım ederiz» derler. Allah, onların yalancı olduklarına şahidlik eder."

Muzzammil Çevrimdışı

Muzzammil

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Gerizekalı mı nedir ; kendisine
laf atana "Maşallah" diyor. Kendine mi diyor , güzel laf atıyorsun diye mi
maşallah diyor. Bu salaklar fuhuş yuvası kurmuşlar hesap soran
yok!

Bunlar Adnan'ın Rusya ve İsrail'den son ithal ettiği papağanlar akhi.
Hele o mendili cebindeki yok mu, nasıl da biliyor işini, salla başı al maaşı :D

E Çevrimdışı

ENSARİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Mel'un adam biz Kuran'ı kıstas alırız derken acaba aşağıdaki ayet-i kerimeyi hiç mi görmedi veya yoksa Yahudi dostluğu ona görmezliktenmi gelmesini sağladı,Rabbim inşaAllah o gök kubbeyi senin başına geçirir..

وَقُلْ جَاء الْحَقُّ وَزَهَقَ الْبَاطِلُ إِنَّ الْبَاطِلَ كَانَ زَهُوقًا
Ve kul câel hakku ve zehekal bâtıl(bâtılu), innel bâtıle kâne zehûkâ(zehûkan)

(Ey Muhammed!) De ki: «Hak geldi, batıl yok oldu. Elbette batıl yok olmaya mahkumdur.»

Üst Ana Sayfa Alt