Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Ahraru-ş Şam, Cundu-ş Şam’ın Kendisine Katılmadığını Açıkladı

F Çevrimdışı

furkan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kavkaz Center olmak üzere birçok cihadi hareket Çeçen Emir Müslim liderliğindeki Cundu-ş Şam’ın Ahraruş Şam’a katıldığını duyurmuştu. Ahraruş Şam açıklama yaparak böyle birşey olmadığını ilan etti. Ümmeti İslam olarak bu konudaki gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz:

halidvelid Çevrimdışı

halidvelid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ahrar boyle bir firsat varsa onu kacirmamaliydi sanki icerden birileri isi bozmus gibi, uzuldum, isidin bir bahanesi daha ortadan kalkmis olacakti halbuki, muslim abi nusraya da gidebilir aslinda

Ü Çevrimdışı

Ümit ERDOĞAN

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Gitmesi doğru olmaz.Ben geçen haftalarda görüştüğümde hiç kimseye bağlı olmayacağını söylemişti.Aksini yaparsa bazı dengeleri bozmuş olur. Dün akşam ulaşamadığım için ben de bu haber için sadece bir iddia dedim ve dedikten sonra zaten Ahraruşşam'ın siyasi ofisinin açıklaması geldi. Bugün kendisine ulaşmış olacağım inşaallah.

Büyük ihtimalle şuan yakın temas halinde ve misafir olarak yanında kaldığı kişilerin Ahrar'dan olması böyle bir haberin çıkmasına sebep olmuş olabilir.

Üst Ana Sayfa Alt