Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Al-Aseef Cihad Marşı Kaseti

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Al-Aseef Cihad Marşı Kaseti

al_aseef[1].jpg

[D]2494[/D]

Tüm Kaseti Dinlemek İçin Tıkla

muvahhid_kul Çevrimdışı

muvahhid_kul

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
selamun aleykum wr wb bu marsları bilgisayara nasıl indirebiliriz. bir yolu varmı acaba

laylay Çevrimdışı

laylay

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
kardeşim..playerimiz video indirmeye izin vermiyor...ama player değişikliği yapıcaz...hem dinleme hem indirme olucak eski sistemede olduğu gibi...ama bizim ihtiyarın nete girme vakti olsa hallettiricem inş...çok kişi isitoy rzaten bunu

H Çevrimdışı

Habibullah

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
idm ile internet 8 kullanirsaniz indirebilirsiniz ...tools-manage add-ons-kullandiginiz programi enable yapin hepsi bu.....

laylay Çevrimdışı

laylay

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
bu arada ıdm full olsun yoksa başınızı bol bol ağrıtır :=)

K Çevrimdışı

kullanıcı63

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
selamünaleyküm ben çok kolay indirebiliyorum nasılmı bi program vasıtısıyla internet download manager 5.18 bunu indirip kurarssanız bütün videoları kolaylıkla indirebilirsiniz:):)

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Aleykum selam buna gerek yok siteye üye olup girerseniz her audio altında dowlond etme butonu aktifleşiyor ve otomatik indirebiliyorsunuz.

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Realplayer SP bilgisayarınızda kurulu olulrsa açılan videoların hepsinde DOWNLOAD butonu ekleyerek tüm video ve müzikleri indirmenizi sağlıyor. Kullanıyorum. :)) tavsiye ederim

Buton görünmüyorsa videoda sağ kiilklediğinizde download gene geliyor