Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Aldanmak mı kolay,Aldatılmak mı Kolay,Aldatmak mı Kolay?

• Konbuyu başlatan Ebu & Dücane
  • Başlangıç tarihi
E Çevrimdışı

Ebu & Dücane

Misafir
Tefhim-ul Kuran : Ey insanlar, Rabb'inizden korkup sakının ve öyle bir günün azabından çekinip korkun ki, (o gün hiç)bir baba, çocuğu için bir karşılık veremez ve (hiç)bir çocuk da babası için bir şeyi verebilici değildir. Hiç şüphesiz Allah'ın va'di haktır. Artık dünya hayatı sizi aldatmaya sürüklemesin ve aldatıcı(lar) da sizi Allah ile aldatmasın.

Koltuğunda Rahatsız Olmayanlar!...Rahatsız Olun Artık!...

Hiç bişey bir anda olmaz yavaş yavaş gıdım gıdım gelecek islam yahut şeriat diyenlere iki çift hatta daha fazla sözümüz var!

Bi kere yavaş yavaştan kastınız ne bilmiyorum.Adamlar halen meclise laik ve demokratik ilkeler üzerine yeminle başlıyor işe bakın bakalım peygamber kabul ettiğiniz insan ebu cehillere taviz vermiş mi bu yola çıkarken? Hem ilke ve ınkılap üzerine yemin edecen hemde alttan alttan şeriat getirecen he ne güzel yiyek mi bunu? Peki bu birilerini kandırmak olmaz mı? Şeriat gelecekse bunun belirtileri neler? Deve hörgücü kadınları resmi kurumlarda çalışırken serbest bırakmak mı şeriat ? Üstelik kadının dışarı çıkması ancak gereği gibi örtünmeyle olup zaruri hallerde iken.

Camilerde saltanatları elden gitmesin diye istedikleri fetvayı okutanlar bunlar değil mi? Kendi dinleri(demokrasi) gereği namaz kıldırma memurlarına maaş baglatıp istediklerini söylettirmiyorlar mı ?

Anayasada bir tane Kur'an'dan hüküm gösterin! var mı ?

Andımız kalkmışmış ahanda şeriat geldi olduda bitti maaşallah ...

Kandırmayın kendinizi efenim şeriatın demokrasi yoluyla gelmeyeceği güneş kadar aşikardır !! Peygamberin metoduna terstir !! İmandan verilen tavizle bi yere varılmaz!! varılacak yer var aslında O DA CEHENNEM!!

30 yaşına kadar laiklik demokrasi gibi bi dünya saçmalığı ınsanların beynine enjekte eden dinin aslından bi haber egitim kurumlarıyla mı şeriat geleceğmış !!?

Imam hatip varmış önü açılmış artık eskisi gibi değelmiş millet uyanmış :))

Kandırmaktan başka bişey değil bu kimi parti ve kurumlar var açık seçik Allah'ı peygamberi inkâr ediyorlar mertçe ...

Namertçe olan ise dinden haberi olmayan insanlara birkaç göstermelik hareket (başörtüsünün resmi kurumlarda serbestliği,her sabah çocuklara okutulan iğrenç andın kaldırılması vs) yapıp uyutmak ! Masal bunlar masal masal !!

Bu millet tek şekilde uyanır tevhidi mânâda önce altyapı hazırlanir sonra cihad edilir işte bu kadar..Allah mücadele ister kulundan başarı ise O'nun elinde.

Bir evin temeli olmadımı o ev ilk depremde,selde yıkılır gider ...Altyapısız tc bin sene geçsede Allah'ın hükümlerini bu ülkeye getiremez..getiremezler...

Bu böyle biline!!
Tevhide Davet