Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Allah'ım, Sen Sahidsin!

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
BU UMMETIN EVLATLARINI bu hale getıren kafırlere karsı seslerı çıkmayan İSLAMIN adını kullanıp ben doğru yoldayım dıye kuruntulanan ve gerçekten İSlama ters hareketler yapan
Müslümanlara veyl olsun.. Yazıklar olsun....
Uyan eyy musluman Uyan bu ameller gıdecegın yerı gormezmı gozlerın duyguların kalplerın..
Agla vallahı halıne agla azıcık dünya menfaatı ıcın aklın bıle yetmedıgı CENNET yaşamını terkedıyorsun.....
ALLAH ım İslama ve muslumanlara yardım et sensın bızım vekılımız sensın bızım rabbımız
Bu durumu sana sıkayet edıyorum yarabbi Topla darmadağın olan kalblerımızı

E Çevrimdışı

eslem berire

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Suclu bız..
Yahudılerın butun urunlerını aldık
Tıcaretlerıne en buyuk karı bız verdık
Sayemızde kalkınıp f,16 ları hemde üstumzden gonderdıler ,yetmedı ınsanz ucakla vurdular dunya ekonomısını bız
Kalkındırdık
Suçlu bız ..
Gòbek yapacagımıza , ınfak etseydık
bır musluman kurtulurdu
Malesef hep bana hep bana ç

Ö Çevrimdışı

Öteki

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Yeni dunya duzeni bu mazlum çocukların ahindan doğacak.

yazdıklarına öylesine inanmak, inanmak istiyorum ki...

Çocukken(8-9 yaşlarında) yaşıtlarımdan olan bir kız çocuğu ölmüştü ve beni etkilemiş olacak ki günlüklerime de yazmıştım.
Ve şöyle düşünmüş ve inanmıştım: "Allah çocukların canlarını alırken acıtmaz ve Allah çocukları çok sever.."
Her çocuk benim gibi düşündü ve inandı mı?

Şimdi ne zaman çocuk ölümlerini, acılarını görsem hep bu sözlerim aklıma gelir.
Ve aklımda kalan bi kaç şiir dizesi:
"Çocuklar öldürülmesin,
şekerde yiyebilsinler.."

Üst Ana Sayfa Alt