Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Almanya'da -'türkleri Öldürmek Spordur' Mektubları

KavlulFasl Çevrimdışı

KavlulFasl

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
'Türkleri Öldürmek Spordur'

YlEK4Ngp.jpg

Bremen içinden posta yoluyla gönderilen ve el yazısıyla yazılan mektupta, 'Türkleri öldürmek spordur', 'Yavaş öl ki ölümden bir şey anlayasın', 'Ülkemizden kaybolun', 'Sizi yakalayacağız, buradan çıkaracağız. Gerekirse şiddetle', 'Siz burada çok fazlasınız' gibi çirkin kelimeler yer aldı.

Tutça Günkan adına gönderilen mektubu, evin tek oğlu olan 31 yaşındaki Deniz Günkan buldu. Postaya atılan mektubu açtığını da neye uğradığını şaşırdığı anlatan Günkan, "Mektubu görünce şok oldum. Sonra şaka olabileceğini düşündüm. Ancak mektup gerçek. Üzerinde annemin 15.10.2009 tarihinde öleceği yazılı bir Haç işareti var. Mektubu gönderen kişiler, iki tarafından kan akan kalp işaret de çizmiş. Şiddet içeren, ölüm tehdidi bulunan mektubu annem görmedi. Annem hasta ve mektubu ona göstermek istemiyorum. Bu mektubu gönderen kişiler aşırı sağcılar olabilir. Ancak biz onlardan korkmuyoruz. Ben bu ülkede doğdum ve bu ülkede yaşıyorum. Ölsek de buradayız" dedi.

Mektubu okuduktan sonra polise gittiklerini ve şikayette bulunduklarını da anlatan Deniz Günkan, "Kardeşim Pınar mektubu alıp polise götürdü. Polis mektubun fotokopisini çekip geri kardeşime vermiş. Polisin gereğini yapacağına inanıyorum. Ancak neden mektubu alıp incelemediler veya parmak izi aramadılar bilmiyorum. Bu mektup sonuçta ölüm tehdidi içeriyor. İnşallah polis bize mektubu göndereni bulur" diye konuştu.

KAYNAK:

TARİHE TANIK OLUN | 'Türkleri Öldürmek Spordur'

KavlulFasl Çevrimdışı

KavlulFasl

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Davul Zurna ile TC den gönderilen Türk'leri Bando ile karşılayan Almanlar şimdi nedense,Kurşunlarla ve Silahları ile yollamak istiyorlar...

Acaba TC Hükümeti Gurbette ki Vatandaşları için nasıl bir Önlem alacak ilerleyen günlerde göreceğiz,fakat bir önlemden çok bu haberlerin unutulacağından yanayım...

Türkiye'de Alman Turistleri ve işverenleri Avlamak da bir Spor Haline gelebilir öyle bir hata yapılırsa...Bakalım ne kadar Barbarlar...

DAVA Çevrimdışı

DAVA

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Naziligi piyasaya süren siyonizm simdide o kuklalari Müslümanlar üzerine ceviriyor

A Çevrimdışı

ANTİ HARİCİ

Üye
İslam-TR Üyesi
BİZİM TC DEKİ NAZİLERDE BUNLARA BENZİYOR... TEK FARKLARI VAR POSTA KUTUSUNA MEKTUP ATMIYORLAR...

MHP = NEO NAZİ

Üst Ana Sayfa Alt