Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Anıtkabir'de Ilginç Bir Tapınma Eylemi...

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
neci bunlar pc den ses gelmiyor dünkü chp kongresinden miler ? Dicem ama başörtülüler faland avararalarında ?

A Çevrimdışı

ahmet ömer

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ülkücüler bukadar ayağa düştümü ya herifler tam putçu olmuş italyan alman faşistlerden diz çökme gibi araklamalar falan ben bunların bu kadar putsever olduğunu bilmiyordum

-T4LH4- Çevrimdışı

-T4LH4-

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ülkücüler bukadar ayağa düştümü ya herifler tam putçu olmuş italyan alman faşistlerden diz çökme gibi araklamalar falan ben bunların bu kadar putsever olduğunu bilmiyordum

Üikücüler; islamı kullanırlar kardeşim. Hedef türkçülük, ama Türk kesim biraz muhafazakar olduğu için din tabanından besleniyorlar. Cahillik de hat safhada. Allah ıslah etsin.

-T4LH4- Çevrimdışı

-T4LH4-

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Youtube gibi sitelerde yorumları okumuşluğum var. Bazıları Gök Tengriye dua ederler.

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Sonra biz de muslumaniz derler :D

ehli yemin Çevrimdışı

ehli yemin

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Sasiyorum simdiye kadar haftanin bir gunu belirleyipte haftada bir tapinmaya gitmiyorlar . Allah islah etsin die dua etmek gelmiyor icinden insanin.

M Çevrimdışı

metinyigit

Guest
yıllardan beri sadece hırlıyorlardı şimdide havluyorlar pek degişen bişey yok ırkçı geldiler ırkcı gidiyorlar bu kafadakiler ne diyelim Allah c.c Hidayet nasip etsin

E Çevrimdışı

ENSARİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bunlar nasıl ülkücü 12 eylül öncesi böyle bir ülkücülük yoktu bunlar yeni türemiş anlaşılan..Ülkücüler Türk İslam sentezi ile hareket ederlerdi..Türklüğün İslama verdiği hizmetlerden ötürüde övünülürdü..salt ırkçılık yoktu..belki burada buna karşı çıkanda olacaktır ama yinede Türklüğün İslama verdiği hizmetler inkar edilemez..

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Kurukafa tarikatı !

skulls.gif

S Çevrimdışı

sehit58

Üyeliği İptal Edildi
Banned
atam verdiğin emanete sahip çıkamadık..:D
ataTÜRK bizim ATAMIZ değildir, bizlerin Atamiz Peygamber ve üç yüzyılın insanları (selefler).
Ama bu tagutlarin sözlerinde doğru yanıda vardır. Peygamberimizin verdiği emanete (Kur'an ve Sünnete) sahip çıkamadık. Onların emaneti nedir acaba, Anayasa kitabımı?

Neyse Kur'an ve Sünnete sahip cikmamiz gerekir bence. İlim öğrenip, öğretmemiz gerekir.

-T4LH4- Çevrimdışı

-T4LH4-

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Alparaslan Türkeş, zaten bizim birinci planımız Türkçülüktür, İslamiyet bizim için ikinci sırada gelir diyordu.

Birde Alperen Ocakları var. Bbp gençlik kolu gibi. Onlarda İslamiyet birinci sırada, Türkçülük ikinci sırada.

Velhasıl hepside partiye bulaşmış. Ama içleri karışık.

S Çevrimdışı

sehit58

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Alparaslan Türkeş, zaten bizim birinci planımız Türkçülüktür, İslamiyet bizim için ikinci sırada gelir diyordu.

Birde Alperen Ocakları var. Bbp gençlik kolu gibi. Onlarda İslamiyet birinci sırada, Türkçülük ikinci sırada.

Velhasıl hepaiye partiye bulaşmış. Ama içleri karışık.

Böyle insanlar Irkçılık yapıyorlar. Fehmettin Dindar Hocanın sohbetinden sonra böyle insanların büyük bir delaletin içinde olduklarını gördüm. "Türkler.... şöyle, böyle.... yücedir, mucedir.... Allah söyle, böyle özel yaratı....."

Allah'tan korksunlar ve Edebiyatı bıraksınlar. Allah Türkleri, arablari, ve öbür bütün ırkları aynı yaratı.

"bizim birinci planımız Türkçülüktür, İslamiyet bizim için ikinci sırada gelir " - - - Sanki insan türk olunca cennete giriyor ve iman etmesi sadece ikindi sıra bir işdir. Allah bilir bu sözle küfre girmiştir.

Allahın yaratı her insan önce Allah'a küfürsüz iman etmesi en önemli olaydır, bundan daha önemlisi yoktur. Bunun hakkında içma vardır diyecek kadar eminim, ama bütün âlemlerin görüşlerini araştıramam. Ama Allah'a iman etmek benim bildiğim en önceki iştir. Kelime Şehadeti söylemekten önce, bir tane ilah var olduğuna aklında bilmeden, Müslüman zor olursun.

Milliyetçilik sadece kibarleștirilmiș söylenen Irkçılıktan başka birşey değildir. Bir millet kendi milletini daha çok sevmesi, öbür milletleri daha az sevmesi manasına gelir.

Sadece bir Millet vardırkı, Allah onları öbür milletlere daha üstün görmüştür. Ümmeti Muhammedtir.

Ve her ırktan ve vatandan olan insan bu millete girebilir. İster sakat olsun, ister fakir, ister söyle böyle olsun. Bizler Hepimiz Ümmeti Muhammediz.

Selametle şehit58

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Kafirlerin torenlerine akıl sır ermez :D

Slave of Allah Çevrimdışı

Slave of Allah

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Cehalet mazeret mi yoksa? :)
Cehalet mazeretse bunların bu hareketten de cahil olmaları lazım. Her haltı biliyorlar. Putun önünde eğilmeyi, onu tazim etmeyi, yumruklarını kalplerine koymayı, istiklal marşını, bağlılık yeminini, bıyık bırakmayı biliyorlar.

İbni Hazm r.a dediği gibi, bunlar dünyalık her haltı bilirler. bir tek dinlerini öğrenmekte cahiller.