Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Forum Kullanımı Archive.org videolari sitemizden izlenilmektedir

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Selamun aleykum degerli kardeslerim ve hocamiz @Abdulmuizz Fida

Yeni eklentimiz ile archive.org deki videolar sitemizde otomatik olarak video playerinde izlenilecektir insaAllah.

Tek yapmaniz gereken linki siteye yazi yazma yerine copy etmeniz.

örnek:
Kod:
https://archive.org/details/dailymotion-x39ecv0

ve sonuc

selam ve dua ile.

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Selamun aleykum degerli kardeslerim ve hocamiz @Abdulmuizz Fida

Yeni eklentimiz ile archive.org deki videolar sitemizde otomatik olarak video playerinde izlenilecektir insaAllah.

Tek yapmaniz gereken linki siteye yazi yazma yerine copy etmeniz.

örnek:
Kod:
https://archive.org/details/dailymotion-x39ecv0

ve sonuc

selam ve dua ile.
Elhamdulillah ustaz; maşeAllah seni yorduk ama gerçekten emeğine değecektir inşeAllah. Rabb'im (c.c.) hayrını versin .
archive videoları sitemizin içerisinden izlenebilecek olması tüm üyelerimize hayırlı olsun.
Bence XenForo şirketine sitelerindeki bu açığı ve eklentiyi öğreterek müslümanlara güzel bir infak sağlayabilirsin ))

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Elhamdulillah ustaz; maşeAllah seni yorduk ama gerçekten emeğine değecektir inşeAllah. Rabb'im (c.c.) hayrını versin .
archive videoları sitemizin içerisinden izlenebilecek olması tüm üyelerimize hayırlı olsun.
Bence XenForo şirketine sitelerindeki bu açığı ve eklentiyi öğreterek müslümanlara güzel bir infak sağlayabilirsin ))

amin ecmain abim.

ben yapmadim abi bir arkadasim yapti, ona hayr duasi yaptim : ) tabi islami güzelligi ilk vesile olan siz ikinci ben bizde bütün hayirlara ortagiz : ) elhamdulillah

Üst Ana Sayfa Alt