Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Video Aşırı Tekfr Hastası Ebu Hanzala: 10-15 Sene önce müşriktim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A Çevrimdışı

Ahmed bin Teymiyye (R.H)

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Aşırı tekfir hastalarının paylaşımları forumda yasaktır!
SubhanAllah, kendine de müşrik dedi.

Abdulmuizz Fida:

Aşırı tekfir hastalarının paylaşımları forumda yasaktır! 1 Uyarı aldınız.

Moderatör tarafında düzenlendi:
A Çevrimdışı

Ahmed bin Teymiyye (R.H)

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
A Çevrimdışı

Ahmed bin Teymiyye (R.H)

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Siz o acidan diyorsunuz. O konuya girmiyorum ( yeterli ilmim olmadigindan) ancak mazeret olsa da, o zamanki isimlendirme musrik olmuyor mu?

Hayır olmuyor :) Bile bile inkar edene musrik denir ancak bilmeden cahillikle yapana musrik denilmez.

İmam Malik Çevrimdışı

İmam Malik

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Siz o acidan diyorsunuz. O konuya girmiyorum ( yeterli ilmim olmadigindan) ancak mazeret olsa da, o zamanki isimlendirme musrik olmuyor mu?

Kardeş bu kişi - beğenelim yada beğenmeyelim- Türkiyedeki en köklü ve döneminin tevhidi duruşu en güçlü bir camiada yetişmiştir.
Tekfir ettiği babası varya, İslam davası uğruna kelle koltukta bir ömer geçirmiş ve yıllarca rejim zındanlarında esaret ile imtihan olmuştur. İnsaf etmek lazım

Abdulmuizz Fida Çevrimiçi

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Kardes, ben konusmada yanlis birsey goremedim. Ben ve cevremdeki bir cok kisi de ayni seyleri diyoruz. Neticede ilim ogrenmeden once musrik degil miydik bu hak batil karismis ulkede?
İlim öğrenmemiş kişi, avam , câhil olsa da muslumandır.
Şirk üzere itikadı olan kâfirler muşriktir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt