Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Bağışlarla desteklenen VPN Programları

Hutve Çevrimdışı

Hutve

Cihadın farz oldğu yerde gözyaşı dğl ter dkmk grkr
İslam-TR Üyesi
Ücretsiz ve Ayni Zamanda Güvenli Bir VPN Hizmeti mi Arıyorsunuz?

Aşağıdaki seçenekler bir topluluk tarafından desteklenen veya bir şirketin ücretsiz sürümlerini içeren ücretsiz ve güvenli VPN hizmetleridir.

Riseup VPN - Bir topluluk tarafından destekleniyor: Riseup VPN | F-Droid - Free and Open Source Android App Repository

Masaüstü kurulumu: VPN - riseup.net

Calyx VPN - Bir topluluk tarafından destekleniyor: Calyx VPN | F-Droid - Free and Open Source Android App Repository

Masaüstü kurulumu

ProtonVPN - Kullanıcıların bağışlarıyla oluşan ücretsiz sınırlı sürümler: ProtonVPN - Secure and Free VPN | F-Droid - Free and Open Source Android App Repository

Masaüstü kurulumu:

Kaynak: Fossnettr

A Çevrimdışı

asliar

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ücretsiz ve Ayni Zamanda Güvenli Bir VPN Hizmeti mi Arıyorsunuz?

Aşağıdaki seçenekler bir topluluk tarafından desteklenen veya bir şirketin ücretsiz sürümlerini içeren ücretsiz ve güvenli VPN hizmetleridir.

Riseup VPN - Bir topluluk tarafından destekleniyor: Riseup VPN | F-Droid - Free and Open Source Android App Repository

Masaüstü kurulumu: VPN - riseup.net

Calyx VPN - Bir topluluk tarafından destekleniyor: Calyx VPN | F-Droid - Free and Open Source Android App Repository

Masaüstü kurulumu

ProtonVPN - Kullanıcıların bağışlarıyla oluşan ücretsiz sınırlı sürümler: ProtonVPN - Secure and Free VPN | F-Droid - Free and Open Source Android App Repository

Masaüstü kurulumu:

Kaynak: Fossnettr

Proton sonradan ucretsiz olmus ya da ben becerememisim. Masaustunde 1 sene icinde denemistim, olmamisti.

Bu digerlerini denediniz mi? Hizi nasil ve indirme limiti var mi?

Hutve Çevrimdışı

Hutve

Cihadın farz oldğu yerde gözyaşı dğl ter dkmk grkr
İslam-TR Üyesi
Proton sonradan ucretsiz olmus ya da ben becerememisim. Masaustunde 1 sene icinde denemistim, olmamisti.

Bu digerlerini denediniz mi? Hizi nasil ve indirme limiti var mi?

Riseup'u denedim hızlı değildi zaten bağışlarla desteklenen programlar olduğu için çok umut beslememek lazım.

A Çevrimdışı

asliar

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Riseup'u denedim hızlı değildi zaten bağışlarla desteklenen programlar olduğu için çok umut beslememek lazım.
Yani herkes kadar da hiz beklemiyorum ama mesela 1 saatlik bir videoyu, arkaplanda 1 saatte indirsem raziyim.

Mesela ucretsizlerde MB/GB sinirlamasi olanlara takildim..Kaldirip tekrar yukledim vs. (Ip.den yakalamadilar Allah'tan =).Galiba bir kez de modemi restart yapip kurtarmistim =) Ama iste butun bir video inerken, kesiliyor tabi. Sikinti oluyor.

Ben de en son biraktim pesini.. Ama simdi bunlari gorunce sevindim. InsAllah bol vaktim olan bir zamanda, bilgisayari acip denemek istiyorum.Allah razi olsun.

SalihBeratt Çevrimdışı

SalihBeratt

Üye
İslam-TR Üyesi
Yani herkes kadar da hiz beklemiyorum ama mesela 1 saatlik bir videoyu, arkaplanda 1 saatte indirsem raziyim.

Mesela ucretsizlerde MB/GB sinirlamasi olanlara takildim..Kaldirip tekrar yukledim vs. (Ip.den yakalamadilar Allah'tan =).Galiba bir kez de modemi restart yapip kurtarmistim =) Ama iste butun bir video inerken, kesiliyor tabi. Sikinti oluyor.

Ben de en son biraktim pesini.. Ama simdi bunlari gorunce sevindim. InsAllah bol vaktim olan bir zamanda, bilgisayari acip denemek istiyorum.Allah razi olsun.
Ücretsiz en iyi alternatiflerden birinin Tor Browser olduğunu düşünüyorum. Hem telefon için hem de bilgisayar için programları var. VPN değil ama tarayıcı olarak kullanılabiliyor.

Programı kullanırken VPN açıkken internetde geziniyormuş gibi olduğunuzu düşünebilirsiniz. Bir videoyu indirebilirsiniz. Lâkin bu program ile tarayıcının dışında çalışan başka bir şeye giremezsiniz. Muhtemelen işinizi görecektir.

Son düzenleme:
Üst Ana Sayfa Alt