Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Video Bandrollu Kâfire Allah'a Küfür Ettiriliyor!

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Bandrollu Kâfire Allah'a Küfür Ettiriliyor!
Kendi Gaitasını Aperatif Olarak Götüren Ateist Kâfiri, 85 Milyonun Gözlerinin İçine Bakarak, Hergün Allah'a Küfrettiriliyor!
Nefsini Put Edinen Prof. Celal Şengör
Şoförüyle yaşadığı 12 saatlik mağara anısını anlatan kâfir Şengör:
"Eski şoförüm Şaban'la mağarada kaybolduk. İçeride Şaban dua etmeye başladı hemen kes dedim, dua edeceksen bana edeceksin dedim. Bu mağarayı ben biliyorum ancak ben seni çıkartırım. Dışarıya çıktık Şaban Allah'a şükür dedi. Dedim lan kime şükrediyorsun bana şükredeceksin seni ben çıkardım mağaradan."

Mütena Çevrimdışı

Mütena

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamu aleykum benim ailem müşrik babaannem küfürkünde çok ısrarcı malum küffarda yaşıyoruz islam devleti olmadığı için orada uygulanan cezalar burada uygulanmıyor bu durumda vesvese geldiğinde hangi ayete sığınmalıyım Allah ın emri kafirler için belli ama ne yapacağım bilemiyorum ailem olduğu için beriyim her seferinde dile getiriyorum dost edinmiyorum fakat ne yapmalıyım biz Türkiye müslümanları aynı evin içinde ne yapmalı

Hawkeye Çevrimdışı

Hawkeye

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allah o duayı kabul etmese sen o aklınla bile çıkamazdın. Bu adamı dinleyip hak verenlere de acıyorum

ÇEÇEN MEHMET Çevrimdışı

ÇEÇEN MEHMET

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamu aleykum benim ailem müşrik babaannem küfürkünde çok ısrarcı malum küffarda yaşıyoruz islam devleti olmadığı için orada uygulanan cezalar burada uygulanmıyor bu durumda vesvese geldiğinde hangi ayete sığınmalıyım Allah ın emri kafirler için belli ama ne yapacağım bilemiyorum ailem olduğu için beriyim her seferinde dile getiriyorum dost edinmiyorum fakat ne yapmalıyım biz Türkiye müslümanları aynı evin içinde ne yapmalı
AİLEN NEYE GÖRE, KİME GÖRE MÜŞRİK ? BU HÜKMÜN SEBEBİ NE ? VEYA ONLARIN MÜŞRİK OLDUĞU HÜKMÜNÜ SEN Mİ BEKİRLEDİN ??? İNŞALLAH UC BEŞ VİDEO İZLEYİP YARIM YAMALAK İLMİ OLAN HOCALARIN VERDİĞİ HATALI FETVALAR İLE AİLENE MÜŞRİK, KAFİR DEMİYORSUNDUR ELİNDE ONLARIN MÜŞRİK OLDUĞUNA DAİR BİR DELİL VARDIR VEYA TEKFİR AHKAMINI BİLİYORSUNDUR DİYE UMUYORUM YOKSA DURUM FELAKET

Üst Ana Sayfa Alt