Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

BEBEĞİN BAŞINDA KELİME-İ ŞEHADET!..

rucane Çevrimdışı

rucane

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Sudan'da yeni doğan bir bebeğin başında Kelime-i Şehadetin yazılı olması doktorları şaşırttı.

bebak1.jpg

Sudan"da bir hastahanede dünyaya gelen bebeğin başının üst tarafında "Lâ ilâhe illallah Muhammedun Resûlullah" ibaresinin yazılı olması doktorları şaşırttı.

Doğumu gerçekleştiren Sudanlı doktor Muntesir el-Akbar gazetesine yaptığı açıklamada, hayatında ilk kez böyle doğum ile karşılaştığını söyledi.

Dr. Muntesir, bebeğin doğumu esnasında şu anda Kelime-i Şehadetin yazılı bulunduğu bölgede nur gibi parlak bir ışığın bulunduğu açıkladı. İki gün sonra çocuğu ziyaret ettiğinde bebeğin başının üzerinde ışık gibi parlayan yerde bu kez "Lâ ilâhe illallah Muhammedun Resûlullah" ibaresini gördüğünde dehşete kapıldığını bildiren Dr. Muntesir, tüm doktor arkadaşlarının da duruma çok şaşırdıklarını kaydetti. Bebeğe “Muhammed” adını takan ailesi, çocuklarının ölmesinden endişe ediyor.

A Çevrimdışı

ayşemüs

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
ALLAH' ın büyüklüğü ortada zaten başka bir şey yazmaya gerek var mı kardeşim?

R Çevrimdışı

run_er

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
tekrar belirtilmesine gerek yok
ama olur da kamuoyuna ihtiyaç duyulur diye yazıyorum
benı de ekleyın kardeş
ben de goremedım resmı... :güldüm

Ş Çevrimdışı

şehadet yolcusu inş.

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
ESSELAMUN ALEYKUM VE RAHMETULLAH ALLAHU EKBEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER
BAŞKA NE DİYEBİLİRİMKİ

Üst Ana Sayfa Alt