Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Ben Bu Siteyi Seviyorum Cünkü....

lost Çevrimdışı

lost

Üye
İslam-TR Üyesi
Ben bu Siteyi seviyorum cünkü....

devamini siz getirin arkadaslar .....

Hafsa binti Ömer Çevrimdışı

Hafsa binti Ömer

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
çünkü ocu ,bucu değil:eek: ,... bir cihad sitesi islam-tr...seviyeli,daha çook şey var da aklıma gelenler şimdilik bunlar...:eek:

laylay Çevrimdışı

laylay

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
biraz garip olduğu için...galiba türkiyede bu kadar değişik kişilikte insanın birarada bulunduğu forum azdır :)

GuLYaRaSi Çevrimdışı

GuLYaRaSi

VuSLaTa HaSReT
Admin
cünkü hem kaynakli bilgi ediniyorum, hem bilgi paylasiyorum, hemde stres atip rahatliyorum

La Yezal Çevrimdışı

La Yezal

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Bilmedigim bi konuyu ögrenmiştim cok net.. :):) sevıyorum o yüzden..:):)

I Çevrimdışı

ilimdenizi

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
seviyorum bu siteyi çünkü iradesini birilerine satmış,dar bi bakışla bakmayan,neye inandığını bilen insanlar olduğu için

T Çevrimdışı

TÜRKANORHAN

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
bu siteyi sevyorum ,burada sorduğumuz soruları başka yerde birine sorsak bu soruya ben cevap verdim der böbürlenir ama burada bir kardeşimize yardım etmek maksadı var, sevgiliye, kurana davet avar Allah kelamı geçen yerden zarar gelirmi hiç.

M Çevrimdışı

Mutedeyyin

Guest
sitede yeniyim bana cazip gelen yanı sitenin tarzı tevhit üzerine bina edilmiş olması bu beni bağlayan en birinci neden ama üyelerin hepsi tevhit ehli değil inşallah hepimiz ilim talebesi tevhit ehli oluruz

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
ibnikayyim Çevrimdışı

ibnikayyim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ben bu siteyi seviyorum çünkü......yegane sebebi......Burada kardeşlerim var akide kardeşlerim....tek sebep bu.... Ben kardeşin bir tebessümünden bir sarılmasından daha güzel bir ilaç bulamadım bu fakir gönlüme.........Esselamualykum

Muaz ibni Cebel Çevrimdışı

Muaz ibni Cebel

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
saglam kaynakli bilgiler edinebiliyorum
...dogru her tur uye var
buda isi renklestiriyor :)
oyle olmasaydi siteye bakarken kendimi aynaya bakar gibi hissederdim (ne kadar monoton..)

E Çevrimdışı

ENSARİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Nedenmi dönmem ilkemden,vazgeçmem sözümden değilmiki İSLAM TR 'nin yolu Allah Resulünün ve Ashabının sözünden geçer...

Üst Ana Sayfa Alt