Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Ben Müslümanım Terörist Değilim (sosyal Deney)

N Çevrimdışı

Nizamı Furkan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Mustafa adında bir Müslüman genç "Ben bir Müslümanım. Terörist degilim. Bana inaniyorsanız bana sarılın." Levhaları ile sosyal deney yaptı.

Buna benzer bir eylemi ben bile yapmayı düşünüyorum Türkiyede "Ben bir sakallıyım, IŞİDçi değilim! Bana inanıyorsanız bana sarılın" diye
:)

N Çevrimdışı

Nizamı Furkan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Gerçi bizim türkiyede böyle eylemler yapmaya gelmez anlamadan dinlemeden adama dalarlar. Amerikanın kızıl kafiri bile bizim kafirlerden daha merhametliler! Bizim Türkiye de sakallı diye adamı öldürürler!!!

S Çevrimdışı

Seyyid Talha bin Asım

Sen neden korkuyorsun ölmek varken kaderde?!.
Banned
Akhim,acaba bu yaptığı fiil ne kadar doğru?Tabi avrupada müsüman olunca birde sakal varsa ters gözle bakıyorlar ama bana sarılın demesi,kadınarın sarılması, subhanallah,Allah sonumuzu hayr etsin..

السلام عليكم ورحمة الله وبركاته

Ben yazacaktım sen yazmışsın hocam Allah Razı olsun. Bize İslam'dan taviz vermeyecek, İslam'ın kırmızı çizgisini geçmek değil o çizginin üzerine basmayacak bir nesil lazım İnşeallah. Bu iş gereksiz gibi geldi bana. Bunu yapmaklar hayır mı kazanılıyor, şer mi? İlk önce bunun muhasebesini yapmak lazım gelir diye düşünüyorum.

ENSAR Çevrimdışı

ENSAR

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

Ben yazacaktım sen yazmışsın hocam Allah Razı olsun. Bize İslam'dan taviz vermeyecek, İslam'ın kırmızı çizgisini geçmek değil o çizginin üzerine basmayacak bir nesil lazım İnşeallah. Bu iş gereksiz gibi geldi bana. Bunu yapmaklar hayır mı kazanılıyor, şer mi? İlk önce bunun muhasebesini yapmak lazım gelir diye düşünüyorum.

estağfirullah akhim, ne hocası avamdan bir cahiliz...

N Çevrimdışı

nereyeboyle

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Mustafa adında bir Müslüman genç "Ben bir Müslümanım. Terörist degilim. Bana inaniyorsanız bana sarılın." Levhaları ile sosyal deney yaptı.

Buna benzer bir eylemi ben bile yapmayı düşünüyorum Türkiyede "Ben bir sakallıyım, IŞİDçi değilim! Bana inanıyorsanız bana sarılın" diye
:)

yalnız 'ben müslümanım, terörist değilim ' lafı oradakiler tarafından 'BEN MÜSLÜMANIM , EL KAİDE, EL NUSRA vs BÜTÜN MÜCAHİD ÖRGÜTTLERE KARSIYIM' olarak algılandığı için sarılıyorlar.... bir de adamın kadınlara gayet güzel sarılmasından bende bu mesajı verdiğini verdiğini düşünüyorum ... ki sende "müslümanım ışid li değilim diye pankart açarsan, bu da ülkemizde "ben ışid el kaide el nusra hepsine karsıyım " şeklinde anlaşılır .... çünkü ülkemizde çoğu insan IŞİD derken , bütün mücahid grupları kapsayacak anlamda kullanıyorlar.... bence gereksiz, hatta saçmasapan bir şey yapmış bu adam ... bir Müslümanın en küçüğünün verdiği eman en büyüğünün ki gibidir , şimdi bu adam herkese eman mı veriyor ne yapıyor ???

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
eğer öyle bir pankart açarsan yol ortasında bayanların sarılmasınıda kabul edeceksin,eğer kabul etmezsen asıl o zaman yobaz ve terorist olursun.Yapılacak eylemin öncesi ve sonrası iyize düşünülmeli,iyi niyetli bir eylem,ama fiiliyat islami değil malesef..

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
beyler tamamdır akhi denileni anladı inşallah üzerine gitmeyin adamın iyi niyetle bir şeyler yazdı.

akhi öyle işte biraz abes kaçar :) ama biz biliyoruz senin niyetini

M Çevrimdışı

Muzammil

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Zaten na-mahremler sarılmasındansa bizi Işidçi sansınlar öldürsünler daha hayırlı yani...

+(أرقام لم يكفي لأكتب )

Ve musluman!
korumalıydın sen izzetini,vakarını..
Hakkı savunup da olursan terörist,varsın tarih seni terörist yazsın. Inan ki kafirden eman dilemekten daha acı gelmemeli sana bu..
Gelmez de zaten.

Son düzenleme: