Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Çözüldü Ben Tağuta Muhakeme Oldum mu?

G Çevrimdışı

Genç Tevhidci

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
İyi Akşamlar.

Ben grafik tasarım mesleği ile uğraşıyorum.

Bir tane site var o sitede logo amblem tasarım yarışmaları yapılıyor ücretli şekilde..
Bende o yarışmaya bir logo ile katıldım fakat internetten buldugum bir logonun altına marka ismini yazıp yolladım.

sonrasında bu başka birisi tarafından tespit edilip site yönetimine adminine haber verildi.
Bana ceza olarak yarışmalardan 1 hafta uzaklaştırma verdiler. Bende kızıp admine, ozaman o adamada ver
bende beni ihbar eden kişinin kendi logo tasarımları arasında onunda birkaç tane çalıntı kullandıgını gördüm.
bende onu söyledim buda kullanıyor çalıntı logoları amblemleri ona napacaksınız dedim.

Ben şimdi tağuta muhakememi olmuş oluyorum şimdi düşündüm keşke yapmasaydım dedim, bir meselede Allah ve resulune başvurmamız lazım şirkmi işlemiş oldum ??

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Tağuta muhakeme meselesini kavrayamadığınızı ortaya koyan bir yazı içeriği olmuş. Site yönetiminden tağut olmaz! Sizin ki de muhakeme olmaz.

G Çevrimdışı

Genç Tevhidci

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Tağuta muhakeme meselesini kavrayamadığınızı ortaya koyan bir yazı içeriği olmuş. Site yönetiminden tağut olmaz! Sizin ki de muhakeme olmaz.

Bu kadar sert çıkışmanıza gerek yok, Daha tevhidi yeni kavrıyorum 1 yıl olmadı henüz. insanın aklına bazen binbir türlü vesvese geliyor birbir türlü soru geliyor. Cevabınız için teşekkür ederim. Rahatladım.

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Bu kadar sert çıkışmanıza gerek yok, Daha tevhidi yeni kavrıyorum 1 yıl olmadı henüz. insanın aklına bazen binbir türlü vesvese geliyor birbir türlü soru geliyor. Cevabınız için teşekkür ederim. Rahatladım.
Kardeşim, siz pamuk tarlasında mı yaşıyorsunuz )) Hangi sözüm sert ve çıkışkan geldi ?
Yazılardaki muallak ifadeleri negatif düşünerek tahminlerinizi bize yüklemeyin inşeAllah

Üst Ana Sayfa Alt