Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Bir Yerlerde Filistin Diye Bir Yer Varmış

laylay Çevrimdışı

laylay

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Bir Yerlerde Filistin Diye Bir Yer Varmış

Hatırladınız Mı

Ne Kadar Unutkanız

Sadece ölümler Olunca Mı Hatırlayacağız

Yada Toplu Katliamlar

Yada Fosfor Bombaları

Yada Tanklarla Çocuklar Gençler Ezilirlen Mi

Yada İnsanlık öldü Haberleri Çıktığındamı

Günlük Meşgaleler

Günlük İşler

Bir Zamanlar Filistin Filistin Diye İnleyenler

Nara Atanlar Nerede

Gösterin Onları

Vefasız Dedikleri İnsanları Anladık DA

Size Ne Oldu

Siz Onlardan Damı Çabuk Unuttunuz

Yoksa En Kötüsü

Onları Müslüman Kardeşleriniz Olarak Görmüyormusunuz

T Çevrimdışı

tewhid-el-hak

Üye
İslam-TR Üyesi
Allah razi olsun kardesim iste buraya kelimeyi tevhid'in 7'inci sarti el mahaba insanlar'in bu kelime'yi tevhid için birbirlerini sevmeli iste insanlarda ama ne yaziki goruyoruski bazi insanlar tevhid bilincinde degil birbirlerini bu kelime için sevmiyorlar birbirlerini unutuyorlar birbirlerini tutmuyorlar ayni safta durmuyorlar kimi diyor benim ulkem degil kimi diyor israil hakli bunlar'in dedeleri o vatani satti kimi diyor israil ile baglatinlari bozamam kimi diyor onlarla ticaretimiz var kimi diyor anlasmadayiz iste tevhid bilinci yok eger tevhid bilinci olsaydi kardeslerini sevek benim ulkem demeyipte benim musluman kardesim derdi israil ile baglantilarimi kestim musluman kardesime dokundular diye onlarla ticaretimi kesiyorum yaptigim ticaretle onlara yardimda bulunuyorum onlarla anlasmayi bozuyorumm çunku kardeslerimle anlasmayi tercih ederim Allah filistindeki çeçenistandaki afghanistandaki daghistandaki turkistandaki ozbekistandaki iraktaki cezairdeki pakistandaki somalyadaki ve ne kadar o kafirlere karsi mucadele edilen yer varsa Allah o kardeslerim'in yardimcilari olsun amin

Üst Ana Sayfa Alt