Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Bluetooth-Aşı Bağlantısı. Komplo Teorisi?

Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
Es selamu aleykum kardeşlerim.

Sosyal medyada bu konuları duymuş olduğunuzu tahmin ediyorum, çok bilgim yok ancak konu başlatmış olmak için konuyu açtım.

Screenshot_20210628-215816_Instagram.jpg

Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
Kulağından alınan hücre ile klonlanan/kopyalanan ilk koyun: Dolly

Screenshot_20210628-210631_YouTube.jpg

Rabbimizin kulak yarmak ve yaratılışı değiştirmekle ilgili ayeti. (Şeytanın yemini)

Screenshot_20210628-210610_YouTube.jpg

Allah'ın Kur'an'da bildiği gibi, Şeytan gözlerimizin önünde yeminini gerçekleştiriyorken; komplo teorisi demek ne kadar isabetli?

Doğrusu zaman zaten bunu gösterecektir, ben şimdiden gündemde konuşulanlardan haberdar olalım diye ekledim.

Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
Henüz inanmadığımı, ancak kafirden beklenecek hareket olduğu için red de etmediğimi belirteyim. İnanmamama tek sebep de: bu teknolojiye ulaşabildiler mi hakikaten, sadece ondan emin değilim.

20210628_221533.jpg

Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
Bu kadar olur mu bilmem ama bu aşının kısa ve uzun vadede ölümlere sebep olacağını ve bunun hesap dahilinde insanlık nüfusunu azaltmak için yapıldığını düşünüyorum.
Aynen, ölümler en başından beri yaşanıyor ve TV'ler bunu gündem yapmıyor; belli ki herkes haberdar olup topluca tepki verene kadar da TV'ler bunları haber yapmayacak. Dolayısıyla kenarda köşede "yapmayın etmeyin" diye insanları uyarmaya çalışan bizler, sadece kendi ulaşabildiğimiz kadar kişiyi uyandırabiliriz, TV'den bir şey beklememek lazım.

O yüzden biraz daha etkin şekilde sosyal paylaşım için birşeyler düşünmeliyiz. Esasen çok da düşünmeye gerek yok, etiketler eşliğinde bildiklerimizi bol bol paylaşmalıyız inşaAllah. Bu dönemden en az hasarla çıkmanın yegane yolu: farkındalığa sahip olmak, paylaşmak ve paylaşıma teşvik etmek.

Pangea Çevrimdışı

Pangea

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Aslında aşı karşıtı veya “kovit inkarcısı” çok örgütlü çalışmalar var ama işte ana akım medya ve devlet bu işleri körükledikçe herkes aşıya koşuyor. Tüm bunlara rağmen yine de “bekleyelim görelim” diyen kalabalık bi kesim de var. Zaten aşı yaşının bu kadar hızlı düşmesinin sebebi de o. Çoğu kişi aşı olmak istemediği için randevu almıyor ve dolayısıyla yoğunluk yaşanmıyor. Daha geniş kitleye aşı sunuluyor bu şekilde.

Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
Bluetooth kısmı belki komplo teorisi olarak kalır ama yanetkiler sonrası ağır vaka ve ölümler inkar edilecek düzeyi çoktan geçti malesef.

Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
Bu Grafen Oksit ile ilgili iddiaları bir süredir okuyorum, sentetik maskelerde de bulunduğu söyleniyor. Bahsi geçen videoyu izledim, tabi isimler yabancı, konuşan kim, doktor mu, sıradan biri mi vs... Sırası gelmişken bu konuya da bakayım dedim, karşıma çıkan sitelerden Teyit.Org gibi bir site çıktı, onu seçtim.

Sağolsunlar benim yerime konuyu araştırmışlar, iddia sahiplerinin kim olduğunu ve grafen oksit nedir, güzelce belirtmişler. Sonuç olarak "bu konuda resmi yayın olmadığı, açıklanan aşı içeriğinde yer almadığı ve bu maddenin görsellerinin sadece benziyor olması" şeklindeki 3 adet reddiye ile gerçeklik payına %0 demişler.

Belki sadece benziyor olması henüz delil kabul edilmeyebilir, ama bu iddianın gerçeklik ihtimalini %0'dan çok fazla yapar. (Resmi kaynakların yalan dolanlarını da bilmiyoruz sanki)

Araştırma
Doğrula.org

“Pfizer-BioNTech aşısı %99 oranında grafen oksit içeriyor” iddiası
Yazar
Ersel Alemdar
-
2 Temmuz 2021

G1-5.jpg

Amerikan Gıda ve İlaç Kurumu’nun yazısına göre BioNTech aşısının içeriğinde grafen oksit bulunmamaktadır.

İddia: Pfizer-BioNTech aşısı %99 oranında Grafen Oksit içermektedir.

Twitter’da yayılımda olan iddialara göre BioNTech aşısı %99 oranında grafen Oksit içermektedir. Dahası bu grafen oksit ile insan vücuduna etki edebileceği iddia edilmiştir.

Ekran-goruntusu-2021-07-02-113118.jpg

Ekran-goruntusu-2021-07-02-113309.jpg
Ekran-goruntusu-2021-07-02-113332.jpg

Grafen Oksit nedir?

Grafen oksit yüksek derecede oksitlenmiş karbon atomlarından oluşan 2 boyutlu bir nano tabakadır. Yüzey alanıyla, işlevselliğiyle ve 2 boyutlu levha yapısıyla benzersizdir. Grafen oksit güneş pillerinde, biyomedikal araştırmalarda, biyosensörlerde gibi pek çok teknolojik alanda kullanılmaktadır.

İddiaya kaynak olarak bir makale gösterildi

Twitter’daki iddiada bir makalenin bahsi geçti. Makale Almeria Üniversitesi’nden Prof. Dr. Pablo Campra Madrid tarafından yazılmıştır. Makale İspanyolca yazılmış ve İngilizceye çevirilmiştir. Makalede Covid-19 Mrna aşısının yer aldığı şişecikleri incelemiştir. Şişede yer alan 6 doz aşının seyreltilmesinden sonra araştırmaya alınmıştır. Şişe elektron mikroskopu ile incelenmiştir. Mikroskop ile alınan görüntüler geçmişte mikroskopla çekilmiş grafen oksit görseliyle karşılaştırılmıştır. Araştırmacı iki görseli birbirine çok benzediğini belirtmiştir. Buradan hareketle Twitter’daki iddialar ortaya çıkmıştır.

Ekran-goruntusu-2021-07-01-175238.jpg

Mrna aşı şişesi ve Grafen Oksit Örneği

İlgili makale resmi ve güvenilir akademik kaynaklarda yer almamaktadır. Bunun yanında makalede öne sürülen argüman sadece elektron mikroskopu ile çekilen iki görselin birbirine benzemesidir. Sadece bu benzerliğe bakarak mRna aşısında grafen oksit bulunduğu sonucuna varılamaz. Ayrıca BioNTech aşısının içeriği de açıklanmıştır.

Amerikan Gıda ve İlaç Birimi BioNTech aşısının içeriğini açıkladı

Amerikan Gıda ve İlaç Birimi’nin yayınladığı yazıya göre BioNTech aşı içeriği şöyle:
✔mRNA lipitler ((4-hydroxybutyl)azanediyl)bis(hexane-6,1-diyl)bis(2-hexyldecanoate), 2 [(polyethylene glycol)-2000]-N,N-ditetradecylacetamide, 1,2-Distearoyl-sn-glycero-3-phosphocholine, and cholesterol)
✔Potasyum klorür
✔Monabazik potasyum fosfat
✔Sodyum klorür
✔Fosfat dihidrat
✔Çift bazlı sodyum fosfat dihidrat ve sakaroz
Görüldüğü üzere BioNTech aşısında grafen oksit bulunmamaktadır.

Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
IMG_20210802_034058_439.jpg

İngilizce pek anlamıyorum ama videosu da buymuş:

Eski Pfizer Çalışanı Uyardı!29 Temmuz 2021 - 22:03

Kovid Aşıları Toksik Grafen Oksit İçeriyor!

Kingston, "Hiç şüphesiz covid aşılarında grafen oksit bulunuyor ve aşı üreticileri maddenin toksik olduğunu biliyor ama güçlü özelliklere sahip olduğu için bu maddeyi kullanıyorlar.” dedi.
5gvirusnews Haber Merkezi İstanbul / 29 Temmuz 2021
mRNA aşsının İspanya’daki laboratuvar analizden sonra ortaya çıkan grafen oksit, muhabir Stew Peters’in eski bir Pfizer çalışanı olan Karen Kingston ile yaptığı röportaj bir kez daha ortaya çıktı!..
İlaç endüstrisinde klinik analist olarak çalışanı ve aynı zamanda bilimsel yazıları olan Karen Kingston, “Üreticiden bağımsız olarak tüm mRNA aşılarının pegile lipid nanob parçacıkları içerdiğini” söyledi. Bu bilginin ise mRNA aşılarının için alınan patentlerde veya FDA belgeleri incelendiğinde görüleceğini belirtti.
Grafen oksidin patentlerde listelenmemesinin nedeni ise aşıda grafen varlığı ifşa edilmek istenmiyor ve bir ticari sır olarak tanımlanıyor. Ancak gerçek neden, muhtemelen grafen oksidin zehirli olduğunun iyi bilinmesidir.
Ayrıca Kingston, Bill Gates ve Elon Musk gibi insanlar tarafından finanse edilen AI araştırmasına göre, bir AI şablonu ( AI şablonu ) olan hidrojelde grafen oksidin ana bileşen olduğunu belirtiyor . Kingston, AI şablonunun İnternet üzerinden vücutta bir arabirim ( arayüz ) sağladığını da söylüyor.
Devamını oku: İçeriden Astrid Stuckelberger, DSÖ'nün sahte bir covid pandemisini nasıl yarattığını ortaya koyuyor
Stew Peters ile yapılan röportajda Karen Kingston, hipotezler hakkında bir tartışmaya girmemeyi tercih ediyor. Şu anda en iyi şeyin sadece verilere bakmak olduğunu, ancak gerçekçi bir hipotez, ilaç endüstrisinin teknoloji endüstrisi ile işbirliği içinde dünya nüfusu üzerinde dev bir klinik deney ile doğru dozda grafen oksit bulmaya çalışıyorlar. Bu durumda insanlar, 5G teknolojisinin merkezi bir işleve sahip olduğu küresel bir teknolojik ekosistemde, deneysel IoT cihazıdır. (Nesnelerin İnterneti , IoT).
Kingston, mRNA aşılarında dört tip lipid olduğunu açıkladı.
Bunlar:

pegile lipid (Çin'de Sinopeg tarafından seri olarak üretilmiştir)

iyonlaşabilir lipit (hücre penetrasyonunu artıran iyonlaşabilir lipit)

fosfo lipid (insan hücrelerine geçirgenlik yaratır.)

kolesterol (kolesterol)

Katı lipid nanoparçacıkları (SLN'ler, sLNP'ler) veya lipid nanoparçacıkları (LNP'ler), lipidlerden oluşan nanoparçacıklardır. Bunlar yeni bir farmasötik ilaç dağıtım sistemi (ve nanoparçacık ilaç dağıtımının bir parçası) ve yeni bir farmasötik formülasyondur.”
Kingston , mRNA ile ilgili büyük sorunun, çok kararsız olması ve dolayısıyla vücut hücrelerine ulaşabilmesi için mRNA'yı da içine alan bu lipitlere ihtiyaç duyduğunu söyledi.
Aşıda Grafen oksitin tercih edilmesini ise Kingston söyle açıkladı; bir maddenin strese dayanma kabiliyeti açısından zıt özelliklere sahiptir. Titanyumdan 4000 daha güçlü ve çok yüksek sıcaklıklara dayanaklıdır. Farmasötik endüstrisinden alınan belgelere göre, grafen oksit mekanik ve dielektrik özellikleri vardır. Bu da grafen oksitin bir elektrik iletkeni olarak hareket edebileceği anlamına gelir . Grafen oksit enjekte edildiğinde ne pozitif ne de negatif olarak yüklenir, ancak aşılarda da bulunan iyonlaşabilir lipitler yük oluşturabilir. Kingston ayrıca, eğer grafen oksit pozitif bir yük alırsa (örneğin bir elektromanyetik alan aracılığıyla), yakın çevresinde temas ettiği her şeyi yok edebileceğini belirtti.
Kingston, grafen oksit miktarının, vücutta nerede meydana geldiğini ve ölüm dahil insan vücudu üzerindeki zararlı etkilerinin belirlenebileceğini söylüyor.
Stew Peters’in mRNA aşılarında grafen oksidin varlığının amacı hakkındaki retorik sorusunu ise Kingston, amacın insan vücudunu internete bağlamak gibi göründüğünü, ancak bu şüpheyi kesin olarak ortaya koyabilmek için AI teknolojisinde araştırma literatüründe daha fazla çalışmaya ihtiyaç olduğunu belirtti.

Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
5G ağustos'ta aktif olacak deniliyordu, tam tarihi bilmiyorum. Bakalım neler olacak...

Bu arada aşı sonrası manyetiklik ile ilgili iddialara eskiden çokça kızan doktorumuz (çünkü kendisi mrna olayı konusuna odaklıydı; ve bu mevzuları da odak bozduğu, akıl almaz göründüğü ve zihin karıştırdığı için hoşgörmüyordu. "Haklı davamızı haksız duruma düşürüyorlar" diyordu) bu gönderiyi yayınlamış:

IMG_20210802_034814_956.jpg

Sanki o da hak vermiş gibi görünüyor değil mi?

Hakka-Davet Çevrimdışı

Hakka-Davet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Twitter linki üzerinden bir video paylaştım izleyin paylaşın herkes görsün. Bu insanların ölüm şekli aynı . Yanı birşey tetikleniyor yada aktif ediliyor ve bu insanlar aniden AYNI şekilde ölüyorlar .. EĞER BU ŞEKİLDE ÖLÜMLER GÖRÜRSENİZ BİLİNKİ BU 5G İLE AŞI VE GRAFEN VE MRNA NIN AKTİV EDİLMESİNDEN KAYNAKLANIYOR !
En Doğrusunu Allah bilmekle birlikte 2023 yılında çok büyük olaylar yaşanacak 5g frekanslarını son güç açarak aşı olanları patır patır ölemeye başlayacak ve bunun sonucunda deccal çıkacak ortaya yada sahte bir kurtarıcı mesih çıkartacaklar yine diyorum en doğrusunu Allah bilir...

1 yıl önce italyan asıllı bir doktorda aynen şunu söyledi iğnenin içindeki grafenin etkisi insanlara ani hasarlar verecek ve aşıdan en geç 24 ay sonra insanlar sinek gibi düşüp patır patır ölmeye başlayacak ancak bunun aşıyla ilgisi olmadığını söyleyecekler bir kez aşı olursanız artık Allahın korumasından çıkacaksınız sizi metaya dönüştüren şeytani bir varlık tarafından kontrol edileceksiniz. Tüm gençler ve hamile kadınlar korunmalı aşıyı yaparlarsa kısır olurlar ve çok ciddi sıkıntılar yaşarlar...!

Ebu Tahir Çevrimdışı

Ebu Tahir

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
Twitter linki üzerinden bir video paylaştım izleyin paylaşın herkes görsün. Bu insanların ölüm şekli aynı . Yanı birşey tetikleniyor yada aktif ediliyor ve bu insanlar aniden AYNI şekilde ölüyorlar .. EĞER BU ŞEKİLDE ÖLÜMLER GÖRÜRSENİZ BİLİNKİ BU 5G İLE AŞI VE GRAFEN VE MRNA NIN AKTİV EDİLMESİNDEN KAYNAKLANIYOR !
En Doğrusunu Allah bilmekle birlikte 2023 yılında çok büyük olaylar yaşanacak 5g frekanslarını son güç açarak aşı olanları patır patır ölemeye başlayacak ve bunun sonucunda deccal çıkacak ortaya yada sahte bir kurtarıcı mesih çıkartacaklar yine diyorum en doğrusunu Allah bilir...

1 yıl önce italyan asıllı bir doktorda aynen şunu söyledi iğnenin içindeki grafenin etkisi insanlara ani hasarlar verecek ve aşıdan en geç 24 ay sonra insanlar sinek gibi düşüp patır patır ölmeye başlayacak ancak bunun aşıyla ilgisi olmadığını söyleyecekler bir kez aşı olursanız artık Allahın korumasından çıkacaksınız sizi metaya dönüştüren şeytani bir varlık tarafından kontrol edileceksiniz. Tüm gençler ve hamile kadınlar korunmalı aşıyı yaparlarsa kısır olurlar ve çok ciddi sıkıntılar yaşarlar...!

SubhanAllah…fazla da ölüm anında birilerini görmedim ama bu ölümler gerçekten çok farklı ve birbirlerine benziyor.herbiri de o an önce sağ taraflarına doğru dönüyorlar.ama o su bidonlarının yanında ki şahıs sanki birşey görüyor ve onu kovalamaya çalışıyor gibi.Buda belki Azrail ve ruhunu götürecek olan melekler olabilir Allahualem.
Bunların hepsi aşı 5g vs bağlantılı olabilir lakin ibret almak isteyenler için gerçekten her ölüm ibrettir.

Üst Ana Sayfa Alt