Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Böbrek Taşı Nasıl Oluşur Ve Tedavisi Nedir?

Abdussamed Seyhani Çevrimdışı

Abdussamed Seyhani

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Rahmetli Dedem bu Böbrek taşından çok çekmiş... Bu böbrek taşının sancısı Dünya'daki en can yakan sancılardan biridir.

EBU HANİFE Çevrimdışı

EBU HANİFE

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Rahmetli Dedem bu Böbrek taşından çok çekmiş... Bu böbrek taşının sancısı Dünya'daki en can yakan sancılardan biridir.
Bende yasadim sancisini.Agri kesici olarak igne,serum ala ala vucudum delikdesik olmustu.Allahiiiiiiiiiim sana hamd olsunnnnnnnnnn. Her derdin dermanini yaratmissinnnnn.Wallahi akhiler cok kotu sancisi war.:DCok sukur atlattim:)

Abdussamed Seyhani Çevrimdışı

Abdussamed Seyhani

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bende yasadim sancisini.Agri kesici olarak igne,serum ala ala vucudum delikdesik olmustu.Allahiiiiiiiiiim sana hamd olsunnnnnnnnnn. Her derdin dermanini yaratmissinnnnn.Wallahi akhiler cok kotu sancisi war.:DCok sukur atlattim:)
Geçmiş olsun Akhi... Sağlığın değerini bilmek gerek. Sağlığın yoksa Dünyalar senin olmuş ne önemi var. Bende zamanında acı veren hastalıklar, ameliyatlar geçirdim.. ALLAH Azze ve Celle günahlarımıza kefaret saysın ve Derecelerimizi Yükseltsin.

EBU HANİFE Çevrimdışı

EBU HANİFE

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Geçmiş olsun Akhi... Sağlığın değerini bilmek gerek. Sağlığın yoksa Dünyalar senin olmuş ne önemi var. Bende zamanında acı veren hastalıklar, ameliyatlar geçirdim.. ALLAH azze ve Celle günahlarımıza kefaret saysın ve Derecelerimizi Yükseltsin.
Allah swt iman, saglik,sihhat ve afiyet wersin akhim,nitekim bir cok salih amel sihhatli vucudla yapiliyor...Allah swt sana firdewsin amelini islemeyi nasib etsin.