Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Bombalarin Yağdiği Anda Siperde Namaz Kilan Çeçen Mücahidin Videosu

E Çevrimdışı

eylul1

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Cihad donusu namaz goruntulerini seyretmistim ama bu goruntuleri gormemistim Allah razi olsun...

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Allah razı olsun burak kardeş bu görüntülerde konuşan Şehid Komutan Bilal r.a'dır Kendisi elazığlı olup çeçenyada komutandır..Ve konuşmasını çevirdiği arap şeyh ise çeçen komutanlardan Şehid Emir Ebu Velid r.a'dır Allah cc onlara merhamet etsin...

Bu konuşamanın tam metni türklere çağrı VCD'sindedir inşallah sitemiz bunları size arşiv olarak ileride sizlere sunacakdır...

B Çevrimdışı

burak_

Üye
İslam-TR Üyesi
!slamOuRLiFe ' Alıntı:
Allah razı olsun burak kardeş bu görüntülerde konuşan Şehid Komutan Bilal r.a'dır Kendisi elazığlı olup çeçenyada komutandır..Ve konuşmasını çevirdiği arap şeyh ise çeçen komutanlardan Şehid Emir Ebu Velid r.a'dır Allah cc onlara merhamet etsin...

Bu konuşamanın tam metni türklere çağrı VCD'sindedir inşallah sitemiz bunları size arşiv olarak ileride sizlere sunacakdır...
İnşallah Kardeşim Bu konudaki paylaşımlarınızı bekliyorum.

İ Çevrimdışı

İSLAMM

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Paylaşımından dolayı allah razı olsun kardeşim. Bizlere oradaki yaşanan olayları an ve an yaşattığınız için.

B Çevrimdışı

burak_

Üye
İslam-TR Üyesi
Rabbim cümlemizden razı olsun
İSLAM ' Alıntı:
Paylaşımından dolayı allah razı olsun kardeşim. Bizlere oradaki yaşanan olayları an ve an yaşattığınız için.
İnşallah paylaşımlarımın devamı gelicek.