Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Boşuna değil hiçbirşey....

portalkal Çevrimdışı

portalkal

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
esselamunaleykum,hem gözyaşlarıyla hem dualarla izledim bu videoyu inşallah bu cihadın sonunda bütün dünya tek bir yürek olacak...adminlerden ricam bu videoyu youtubedan bulamadım ekledim buraya linkden izleyebilirsiniz

[FLV][/FLV]
Dünya bu görüntüleri konuşuyor | İzlesene.com Video
(paylaşıldıysa özür dilerim şimdiden...)

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
MaşaAllah hayretler içerisinde kaldım o kılıcı görünce.öyle bir coştum ki anlatamam :D

V Çevrimdışı

vahhab

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Allahuekber ([FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif] İman edip de hicret edip, mallarıyla, canlarıyla Allah yolunda cihad edenler, Allah katında en büyük dereceye sahiptirler. İşte bunlar murada ermiş olan mutlu kullardır.) tevbe 20

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
ALLAHu akberrr

V Çevrimdışı

vahhab

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Allah mücahitlere ingiliz ajanı deyip iftira atan cihad nefisle olur onlar sapıtmış selefilerdir deyip mücahitler aleyhinde konuşan ve onalra bedua edip tağuta destek çıkan mahmut ustaosmanı ve abdulbaki erolu kahretsin Allah kendi askerlerine iftira atıp onlara cephe alan bütün kafirleri kahretsin kafirler guruhuna karşı mücahitlerin gücünü kuvetini artırsın ve dünayda onların elleri ile kafirlere azab etsin rabbimiz bizleride hakkı ile cihad eden şehitlşerinden eylesin. amin Mücahitler onurlu taraftadır resullah s.a.v in tarafında siz kafirler ise tağutların tarafıdnasınız.

Üst Ana Sayfa Alt