Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Bu Aralar Forum Neden Durgun?

::IM4M`UL-HAREMEYN:: Çevrimdışı

::IM4M`UL-HAREMEYN::

Tevhid ve Cihad
İslam-TR Üyesi
Es'selamu Aleykum

Bu aralar forum çok durgun, cansız, ruhsuz ve ölü gibi.. Ya da bana öyle geldi bilmiyorum.

Konulara genelde hep aynı kişiler cevap/mesaj yazıyor. Birkaç üye dışında neredeyse konulara cevap/mesaj yazan yok.

Örneğin Halep'te ki yaşanan gelişmeler, Halep kuşatmasının kırılması.. Bu gibi önemli konularda bile birkaç üye dışında neredeyse mesaj/cevap yazan kimse yok..

Yazdıklarım yanlış anlaşılmasın..

Cümleten hakkınızı helal edin.

Vesselam..

عبد الرحمن Çevrimdışı

عبد الرحمن

قُل آمَنتُ بِاللهِ ثُمَّ استَقِم
İslam-TR Üyesi
Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
2015 yazında forum "muhtemelen" fetoşist yapı tarafından engellendi o yüzden , öte yandn yönetim istatistiklerden memnun bildiğim kadarı ile , şu anda baktım saat 02:54 17 üye 614 misafir var , bunca misafir iyi bir rakam !

Tevhid ve Cihad
İslam-TR Üyesi
2015 yazında forum "muhtemelen" fetoşist yapı tarafından engellendi o yüzden , öte yandn yönetim istatistiklerden memnun bildiğim kadarı ile , şu anda baktım saat 02:54 17 üye 614 misafir var , bunca misafir iyi bir rakam !

Hocam aktif üye sayısında sıkıntı yok ama konulara katılım/mesaj yazma biraz düşük gibi sanki..

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ayrıca forumun face sayfasında da 60bin civarı takipçi bulunmakta orada okunma oranları nedir ne değildir bilemiyoruz tabi ! foruma adam çekmenin iki yolu var denedim ve başarılı olduunu gördüm , ortam kızıştığında hemen bir face grubu oluşturup muhafazakar sayfaların linklerinde içeriksiz reklam yapmak şu anda müsait sayılır aslında fetö gerçeği diye bir sayfa , ( tabi facebook 1-hafta10 gün içerisinde engellyor ikincisi ise tartışma gruplarıana girmek , peki buraya nasıl geliyorlar , hah o da fetvalar var ya fetvaları kaynağı ile linklersen merak edip gelen çok oluyor , iki kez yaptım birisi kobani olaylarında birisi de geçen hatırlayan olursa yaprak delisi foruma musallat olduğunda :)

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Hocam aktif üye sayısında sıkıntı yok ama konulara katılım/mesaj yazma biraz düşük gibi sanki..

katılım düşük olur tr de kaç kişi sofiliğe burdaki açıdan bakıyor kaç kişi müslümanım deyip akp yi eleştirebiliyor , misal facedek i sayfada akp ya da tayyip eleştirilince siz paralelsiniz diyen sivri zekalar türeyiveriyor . ama tabi farkllı ilginç ve doğru gelince de takip olayı katılım olmasa da oluyor ,

Tevhid ve Cihad
İslam-TR Üyesi
katılım düşük olur tr de kaç kişi sofiliğe burdaki açıdan bakıyor kaç kişi müslümanım deyip akp yi eleştirebiliyor , misal facedek i sayfada akp ya da tayyip eleştirilince siz paralelsiniz diyen sivri zekalar türeyiveriyor . ama tabi farkllı ilginç ve doğru gelince de takip olayı katılım olmasa da oluyor ,

Hocam ben genel olarak konuşmuyorum sadece bu son günler/haftalar için konuşuyorum.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin

forumumuz bir cok kez fetolarin baskisiyla kapanma ve mahkeme yollari acilmisti ancak bunu forumda dile getirmedik, dün feto yarin meto cikmasi muhtemeldir. Zira tagutlarin isimleri ahmed, mehmed, hasan dahi olsa tagut taguttur ve tagutlugunu yapacakdir ondan dolayi müslümanlar her daim gözleri acik olmasi sarttir, bir anlik gaflet Allah muhafaza kaldiramayacagimiz yükleri cahilligimizden dolayi yüklenmemize sebep olabilir.

xena Çevrimdışı

xena

God bless Me...
İslam-TR Üyesi
forumumuz bir cok kez fetolarin baskisiyla kapanma ve mahkeme yollari acilmisti ancak bunu forumda dile getirmedik, dün feto yarin meto cikmasi muhtemeldir. Zira tagutlarin isimleri ahmed, mehmed, hasan dahi olsa tagut taguttur ve tagutlugunu yapacakdir ondan dolayi müslümanlar her daim gözleri acik olmasi sarttir, bir anlik gaflet Allah muhafaza kaldiramayacagimiz yükleri cahilligimizden dolayi yüklenmemize sebep olabilir.

Bir anlık Cahilliğimizden ne olabilir ki yani başımıza ne gelebilir ki???:krktm::krktm::krktm:

S Çevrimdışı

Süleyman Incek

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Siteyi heryerde tanıtmak lazım.
Facebook ve Twitter'dan ziyade Sözlükler ve diğer forumlarda Ehli Sünnet müdafası çercevesinde burdaki kaynakları paylaşalım ...

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Siteyi heryerde tanıtmak lazım.
Facebook ve Twitter'dan ziyade Sözlükler ve diğer forumlarda Ehli Sünnet müdafası çercevesinde burdaki kaynakları paylaşalım ...

ahi bu cagrini 10 senedir yapiyoruz ama her ne hikmetse bir cok site bizde reklam yapmasina karsin bizim reklamimizi sitemiz üyeleri dahil hemen hemen bircogu yapmamakta,hayirlisi insaAllah önemli olan cizgiyi kuran ve sünnet ölcüsünde kaybetmemek.

S Çevrimdışı

Süleyman Incek

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ahi bu cagrini 10 senedir yapiyoruz ama her ne hikmetse bir cok site bizde reklam yapmasina karsin bizim reklamimizi sitemiz üyeleri dahil hemen hemen bircogu yapmamakta,hayirlisi insaAllah önemli olan cizgiyi kuran ve sünnet ölcüsünde kaybetmemek.
Ben yapıyorum şahsen. Burdaki profileri görenler ürküyor gerçi. :)

Tevhid ve Cihad
İslam-TR Üyesi
Ben konuyu açarken şu son günleri kastederek açmıştım ama.. :)

xena Çevrimdışı

xena

God bless Me...
İslam-TR Üyesi
Bu gün de kimse yok, sanırım Bir çoğu Yenikapıya gidiyor...Gerçi, ben de birazdan oraya gideceğim İnsaAllah..

Üst Ana Sayfa Alt