Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Bu Kadarıda Olmaz Artık

Ebu Yusuf Çevrimdışı

Ebu Yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allah senin üzerine her türlü belayı acilen sagnak sagnak indirsin. Aminnnnn

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Biri susturmamali, cünkü bu adamlari susturmak imkansiz gibi, medya bunlarin elinde.

Susturmak yerine kafir ve zalimlerin yaptiklari belgeli ve videolu sekilde akilli birilerinin araciligi ile bu adama ulastirilip iranin ve nasrallatin ne oldugu adama ispat edilmeli.

Hatta gönül isterki bu durum canli yayinda ispat edilsin.

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu adami eskiden hic sevmezdim. Anormal derecede gicik olurdum.

Bikacgun once tokat meydaninda canli dinledim. Sandim ki bir mucahit kalkmis suriyeden gelmis konusuyor.

Sonra 2 gun once sarachanedeki konusmasini dinledim tvden.
Yine ayni sekilde , beni etkileyen bir konusma yapti.

Yukaridaki videoya inanamiyorum.

Ya o konusmalari bizi kandirmak icin yapti ki ona itibar edelim.
Ya da ciddi bir baski var susturuluyorlar.

Ya da her ikisi birden oldu.

Yakinda misiri , suriyeyi desteklemek icin meydana inenleri de terorist edecekler bu gidisle.

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu kadar cabuk mu dondun. Bu nasil birseydir boyle. 2 gundur internete yuklendimi diye sarachanedeki konusmadini arayip duruyordum ben de

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu adam bahsettigim meydan konusmalarinda bunlarin cevabini kendisi hep verdi zaten.

Tokatta 2 gun konusmustu. 2. Gunu ses olarak kaydettim. Bende var .ilk gun aklima gelmedi ilk gunki konusmasi daha iyiydi.
Sarachanedeki konusmasini bulmak lazim.

A Çevrimdışı

antitağut1979

Üyeliği İptal Edildi
Banned
şia dediğin kardeşim dediğin adamlar peygamberin hanımına allah onu temize çıkardığı halde ona iftira atıyorlar sahabeye ağza alınmaz küfür ve hakaretler ediyorlar sen onları kardeş mücahit görüyorsun hz ayşe senin suratına tükürecek hz ömer hz ebubekir hz osman talha zübeyr radiyallahu anhum senin yüzüne tükürecek buda sana yeter
وَلاَ تَحْسَبَنَّ اللّهَ غَافِلاً عَمَّا يَعْمَلُ الظَّالِمُونَ إِنَّمَا يُؤَخِّرُهُمْ لِيَوْمٍ تَشْخَصُ فِيهِ الأَبْصَارُ Sakın, Allah’ı zalimlerin yaptıklarından habersiz sanma! Allah, onları ancak gözlerin dehşetle bakakalacağı bir güne erteliyor.

ruveyda Çevrimdışı

ruveyda

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
onlarda bu olaylardan sonra bilinçleniyorlar.....insan hata yapar hatadan dönmesi erdemdir.

Allah Resûlü sallallahu aleyhi ve sellem buyurdu:
"Canım elinde olan Allaha yemin ederim ki, eğer siz günah işlemeseydiniz, Allah sizi yok eder, yerinize günah işleyip tevbe eden, Allahın da bağışladığı başka bir toplum getirirdi."
Ebû Hureyre radıyallahu anh. Müslim.

eğer bizler hakkı hakikati biliyorda insanları uyarmamışsak bizde aynı derece de sorumluyuz

R Çevrimdışı

Rebi3

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Tam komedi. Saraçhanedeki konuşmasından sonra iş şu noktaya gelmiş gibi:

İlk başta nasrallat'ın suriyedeki katliamda desteği olduğunu düşünüp tepkisini verdi. (Yukarıdaki video 2011 yılına ait)

Sonra nasrallat kendi askerlerinin suriyede müslüman sivilleri katlettiği halde sihirbazca bir konuşma ile sivillere yapılan saldırıları kınadı(!) ömer döngeloğlu da canlı yayında nasrallattan ona övgüler dizerek (seyyid-büyük mücahid) özür diledi.

Sonra tekrar suriyedeki katliamlarda iranın hizbuşşeytan'ın ve esedın hep birlikte hareket ettiğini görünce fikri tekrar değişti ve saraçhane gibi meydanlardaki konuşmasında inceden tepkisini tekrar gösterdi.

Bu itikat konusunda bir istikametleri olmadığını gösteriyor. İslam abide demiş bunlara bu şianın pisliklerinin anlatılması lazım diye ama adam avamdan değil ki belki ilim konusunda çok üst seviyede (uygulama farklı) nasıl bilmez şianın hainliklerini ırak önümüzde yıllardır duruyor, bizim okuduğumuz izlediğimiz öğrendiğimiz gibi onlarda okuyor duyuyor hatta daha iyi ilmi olarak analizde ediyorlar ama bir öyle bir böyle söylemleri değişkenlik gösteriyor inançları zamana göre farklılaşıyor. Ne desem bilmiyorum. Allah doğru yola iletip bir daha ayırmasın inşaAllah..

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Tam komedi. Saraçhanedeki konuşmasından sonra iş şu noktaya gelmiş gibi:

İlk başta nasrallat'ın suriyedeki katliamda desteği olduğunu düşünüp tepkisini verdi. (Yukarıdaki video 2011 yılına ait)

Sonra nasrallat kendi askerlerinin suriyede müslüman sivilleri katlettiği halde sihirbazca bir konuşma ile sivillere yapılan saldırıları kınadı(!) ömer döngeloğlu da canlı yayında nasrallattan ona övgüler dizerek (seyyid-büyük mücahid) özür diledi.

Sonra tekrar suriyedeki katliamlarda iranın hizbuşşeytan'ın ve esedın hep birlikte hareket ettiğini görünce fikri tekrar değişti ve saraçhane gibi meydanlardaki konuşmasında inceden tepkisini tekrar gösterdi.

Bu itikat konusunda bir istikametleri olmadığını gösteriyor. İslam abide demiş bunlara bu şianın pisliklerinin anlatılması lazım diye ama adam avamdan değil ki belki ilim konusunda çok üst seviyede (uygulama farklı) nasıl bilmez şianın hainliklerini ırak önümüzde yıllardır duruyor, bizim okuduğumuz izlediğimiz öğrendiğimiz gibi onlarda okuyor duyuyor hatta daha iyi ilmi olarak analizde ediyorlar ama bir öyle bir böyle söylemleri değişkenlik gösteriyor inançları zamana göre farklılaşıyor. Ne desem bilmiyorum. Allah doğru yola iletip bir daha ayırmasın inşaAllah..

Videoda sahur vakti yaziyor. Bu video guncel degil.

2011 yilinda olduguna eminmisin @rebi3

Daha once bu adami sevmeyen tokatta 2 gun canli dinlemis, sarachanedeki konusmasini tv den izlemis biri olarak suizan etmeyelim derim.

C Çevrimdışı

CihadBirligi

Üye
İslam-TR Üyesi
bakın buradada aynı yıl bu konuşması yüzünden tepki verilmiş,hatta o yıl içerisinde nasrallahın esed'e destek verildiği de belirtilmiş.

demek oluyor'ki , bunu ömer döngeloğlu,nasrallah Suriyeye girmeden önce değil suriyede zalim esed'e destek verdiği dönemde söylemiş.yanılıyorsam lütfen düzeltiniz.
konu linki :
Ömer Döngeloğlu'nun Şia Aşkı ! (Şaşırmamak Elde Değil) | SAPITANLAR.COM başlığın altında tarihi yazmaktadır.

Üst Ana Sayfa Alt