Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Bunun Adı Vahşet Değil Mi...

F Çevrimdışı

fatih_1453

Üye
İslam-TR Üyesi
SELAMÜNALEYKÜM KARDEŞLERİM.İşte bir müslüman kardeşimizin daha katledildiği fotoğraf.Bunlar insan değil,vahşi hayvanlar bile bunlar kadar olamazlar.Lütfen yüce yaradan'a dua edelim.
Artık israil hayvanına dur demenin zamanı gelmedimi?

Ö Çevrimdışı

.ö.z.l.e.m.

Üye
İslam-TR Üyesi
s.a arkadaşlar Allah bu kötü ortamın içinde bulunan kardeşlerimizi korusun hepimizi(amin)Bunlar insan değil zaten hepsinin kalbi körelmiş o kadar insanı acımadan katlediyorlar 15 aylık bir bebeği de öldürmüşler nasıl kıydılar :( :( :( en kısa zamanda böyle kötü olayların bitmesi dileğiyle...Hepimiz dua edelim...

M Çevrimdışı

maviş

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
YARABBİ İYİKİ ZALİMLER İÇİN CEHENNEMİ YARATMIŞSIN SANA SONSUZ ŞÜKÜRLER OLSUN............

B Çevrimdışı

burak_

Üye
İslam-TR Üyesi
Bunun adına vahşet koymak az kalır arkadaşlar Dünyada böyle zulüm yapan varlıklar (bunlara ne denir bilemiyorum) Ahir zamanda ne yapacaklar merak ediyorum.

F Çevrimdışı

fatih_1453

Üye
İslam-TR Üyesi
Selamünaleyküm. Hepinizden ALLAH(cc)razı olsun.Şimdilik elimizden duadan başka birşey gelmiyor.
ZALİMLER İÇİN YAŞASIN CEHENNEM...
Zafer günleride çok yakın inşaallah.

P Çevrimdışı

polis_ömer

Üye
İslam-TR Üyesi
s.a evet kardeşler bunun adı vahşet bunların içinde Allah korkusu olmadığı için insani duygularını yitirmiş varlıklar.Ama sizin de söylediğiniz gibi Allah(c.c) bunlar için cehennemi yarattı bu fani dünya bizlere belki zulüm ve zahmet yeridir.ama İnşaallah ebedi hayat o kardeşlerimize ve İnşaallah biz müslümanlara Allah(c.c) cenneti yarattı.Belki bu dünyada bu dünya olmasa da elbette ebedi hayatta o zalimler yaptıklarının hesabını verecek ve cezasını çekeceklerdir.Bizlere düşen bol bol Yüce Allah'a yalvarmaktır ; bizleri affı için, zalimleri helakı için.Gece namazları(teheccüd) kılarak, her namazdan sonra, her an dua edelim kardeşlerimize..
Selam ve Dua ile.. Allah bütün Ümmet-i Muhammed'in yardımcısı olsun...

H Çevrimdışı

hümam

Üye
İslam-TR Üyesi
selamün aleyküm kardeşlerim bunlar hakikaten insanlıktan çıkmış canavarlar.Allah kardeşlerimizin yardımcısı olsun.Elimizden birşey gelmemesi gerçekten beni çıldırtıyor.artık bunlara dur denmesi gerekiyor.

A Çevrimdışı

akifturker

Üye
İslam-TR Üyesi
hümam ' Alıntı:
selamün aleyküm kardeşlerim bunlar hakikaten insanlıktan çıkmış canavarlar.Allah kardeşlerimizin yardımcısı olsun.Elimizden birşey gelmemesi gerçekten beni çıldırtıyor.artık bunlara dur denmesi gerekiyor.

AMİN KARDEŞİM AMİN...

G Çevrimdışı

gamzenur

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
YA BU RESİM NE KADAR ACI ŞOK OLDUM ALLAH ORDAKİ İNSANLARA YARDIM ETSİN KİMSEYEDE BÖYLE ACILAR GÖSTERMESİN.....AMİN

F Çevrimdışı

fatih_1453

Üye
İslam-TR Üyesi
ALLAH(cc)dualarımızı kabul etsin inşaallah.
Cennet inanaların,cehennemse zalimlerin ve kafirlerindir.Hesap gününde onların yardımcıları olmayacak.
İnanlarsa kevser havuzunun başında peygamberimiz HZ. MUHAMMED (sav)in yanında olacaklardır.
ALLAH'a emanet olun kardeşlerim.

H Çevrimdışı

hasanali

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
allah onların belasını versin ben hiç üzül müyorum çünkü bu ölenler gerçekte ölmezler onlar şehit oldular ben asıl onlara üzülüyorum ki öbür dünyada nasıl hesap verecekler allaha degilmi arkadaşlar ama yinede biz müslüman bir ülke olarak birbirimize destek verelim onlardan dualarımızı eksik etmeyelim allah kabul etsin amin (cümlemizin)

S Çevrimdışı

sena__19

Üye
İslam-TR Üyesi
FATİH_1453 KARDEŞİM GELDİDE GEÇİYO BU HAYVANLARIN BU HAYVAN SÜRÜSÜNÜN BAŞINA BİR DEĞEL BİN ÇOBAN VERMENİN ZAMANI ....................

F Çevrimdışı

fatih_1453

Üye
İslam-TR Üyesi
ALLAH(cc) hepinizden razı olsun kardeşlerim.
SENA kardeşim ALLAH'ın vaadi haktır,vaaddettiği gün mutlak gelecektir ve o gün çok yakındır inşaallah.Bize düşen sabırla,ümidle o günü beklemek ve hazırlanmak.ALLAH zalimleri iyice azdırırki azapları katkat artsın.
GELECEKTE EN GÜR SADA İSLAMIN SESİ OLACAKTIR.
ALLAH' a emanet olun geğerli kardeşlerim.

T Çevrimdışı

tarihciramazan

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
bence ilenmye değmez bizler şefkat peygamberinin ümmetiyiz. dedğiniz gibi hesapları onların ahirette çetin olcak..

Üst Ana Sayfa Alt