Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Çözüldü Büyü Yaptılar ! Çok Acil Yardım Lütfen

S Çevrimdışı

suyunrenqi06

Üye
İslam-TR Üyesi
KENDİSİNE BÜYÜ YAPILMIŞ KİŞİ (CİNDE BÜYÜYLE BEYNE YERLEŞMİŞSE) HEM BÜYÜDEN HEMDE CİNDEN NASIL KURTULABİLİR 4 AYDIR BİR FİİL GECE GÜNDÜZ KURAN DİNLİYOR SÜNNETTE OLAN TÜM RUKYELERİDE OKUYOR KURTULAMIYOR NE YAPABİLİR BAŞKA ASLA HOCA BOZUNTULARINADA GİTMİYOR TÖVBE EDİYOR DUA EDİYOR 1 YAŞ VE 2O GÜNLÜK İKİ BEBEĞİ VAR ONLARA BİŞE OLUCAK DİYE ÇOK İLGİLENEMİYOR BEBEKLERELE İSTİŞARE YARDIM ALLAH C.C ŞİFADA MUHAKKAK ŞİMDİDEN TŞKLR ÇOK ACİL YARDIM ARKADAŞLAR

S Çevrimdışı

suyunrenqi06

Üye
İslam-TR Üyesi
VE ALEYKÜM SELAM CİN İCİNDE BEYNİNDE EMİN MAVİ BİRDE IŞIK DUVARLARA YANSIYOR ELLERİNE ŞEYTANIN İŞARETLERİNİ YAPTIRIYOR SAĞA SOLA ANİ SERT HAREKETLER OKUNDUKÇA TİTRİYOR O KADAR ÇOK ANLATACAK ŞEY VAR Kİ ÇOK ŞEY YAPIYOR MELUN :(

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Kardes Allah cc acil sifalar versin ama anlamadim beyinden nasil mavi isik cikiyor? Seytanin isaretleri nasil oluyor? . ..

S Çevrimdışı

suyunrenqi06

Üye
İslam-TR Üyesi
BİRDE AĞLAYA AĞLAYA DUA EDİYOR BU NEDİR YARABBİ DİYE ÇOOOK AĞLAMIŞ YALVARMIŞ AMA O GECE RÜYASINDA KAYINVALİDESİNİN KENDİSİNE BÜYÜ YAPTIĞI GÖSTERİLİYOR SÖYLENİYOR ZATEN KAYINVALİDESİNİN ÖZ KIZKARDEŞİ EVLENİNCE KIZI UYARMIŞ EVLADIM BUNLAR BÜYÜLERLE ÇOK UĞRAŞIR DİKKAT ET DİYE DÜŞÜNSENİZE KAYINVALİDESİNİN ÖZ KIZ KARDEŞİ KORU YARABBİ

S Çevrimdışı

suyunrenqi06

Üye
İslam-TR Üyesi
Kardes Allah cc acil sifalar versin ama anlamadim beyinden nasil mavi isik cikiyor? Seytanin isaretleri nasil oluyor? . ..
ARAŞTIRDIĞINA GÖRE VE YAŞADIKLARINA GÖRE MAVİ BİR IŞIK CEVİZ KADAR DUVARLARDA PARLIYOR CİNNİN BEYNİNİN İÇİNDE OLDUĞUNU ÖNCE ANLAMIYOR DOKTORA GİDİYOR NÖROLAKLARA GİDİYOR SONUÇLAT HEP TEMİZ HİÇ BİR ŞEY YOK AMA KAFA SALLANIYOR SET ŞEKİLDE VÜCÜT ANİDEN DÖNÜYOR ŞEYTANIN İŞARETİ VAR KARDEŞ KIZIN ELİNDEN O İŞARETİ YAPTIRIYOR RAKÇILAR YAPAR ARAŞTIRIRSAN İŞARETİ GÖRÜRÜSÜN CAMLARA VURUYOR EVDE KARARTILAR FALAN KIZ BAYA Bİ ACI ÇEKİYOR EN SONUNDA ANLIYOR BİRDE RÜYAYI GÖRÜNCE DAHA İYİ ANLIYOR

S Çevrimdışı

suyunrenqi06

Üye
İslam-TR Üyesi
FELAK NAS AYETEL KÜRSÜ KAFİRUN FATİHA SABAHLARA KADAR OKUYOR HUZEYFİNİN RUKYESİ VAR KURAN AYETLERİ SÜREKLİ ONLARI DİNLİYOR CEP TELEFONUNA EŞİ RUKYELERİ YÜKLEMİŞ ONLARLA ANCAK YAŞAMINA DEVAM EDİYOR ABLASI GELMİŞ MEMLEKETİNDEN BEBEKLERE O BAKIYOR ŞİMDİLİK ALLAH ONDAN RAZI OLSUN ALLAH KORKUSUNA HATRINA ASLA HOCA BOZUNTULARINA GİTMEM DİYOR CİN PARA İSTİYOMUŞ KIZDAN HOCAYA GİDİP PARA VERİP BÜYÜ BOZDURMASINI İSTİYORMUŞ KIZDA İMANLI İNŞALLAH ALLAH BANA YETER O BENİM HALİMİ BİLİYOR HER ŞEYİ BİLEN O ŞİFADA ONDAN DİYOR AMA RUKYELERİDE OKUYOR BU ARADA DAHA ETKİLİ BİR YÖNTEM VARSA ALLAHTAN ONUN İÇİN VESİLESİNİ İSTİYOR ABLASIDA DÖNECEK MECBUR EVİNE :(

S Çevrimdışı

suyunrenqi06

Üye
İslam-TR Üyesi
KIZ RUKYELERİ OKUDUKÇA CİNLER HEP YANMIŞ CAZIR CAZIR KOKULARIDA İĞRENÇMİŞ AMA BİR TANESİ VAR Kİ KURTULAMAMIŞ O CİNDEN :(

U Çevrimdışı

uyelikal

Üye
İslam-TR Üyesi
Dostum ASLA HOCA BOZUNTULARINADA GİTMİYOR demişsin ama benim sana tavsiyem bu işlerle ilgilenen, işin ilmini bilen adamlar var, her nekadar mahmutçu desekte genelde o tayfadan bu işi iyi bilenler var, varsa o cemaatten tanıdık falan, sor ona sağlam birisine götür. Benim düşüncem bu.

A Çevrimdışı

abdullah11

Guest
kardeş rukye ayetleri var o ayetleri bulsun bulamazsa ben yazarım inş. o ayetleri her gün saf zeytinyagına okuyacak yada baskası okuyacak ve o zeytin yagını tüm vucuduna sürecek biraz bekleyip gusledecek . böyle tam 40 gün devam edecek ins . sonra devamlı bakara suresini okuyacak yada evde bakara suresi acık olsun kaset teyp falan çalsın . ayrıca evi bağlasın . ev bağlama evin doğusuna gidip 7 kere ayetel kursi okuacak batıya gidecek oradada 7 defa kuzey ve güneye de aynı yapıp en sonunda evin orasında okuyacak ve elini işaret parmagını tutup basının uzerinde cevirecek . her gün kendini bağlasın 1 ayetek kursi sagına 1 soluna 1 önune 1 arkasına 1 yukarı 1 aşagı ve 1 kerede okuyup içine cekecek .. tüm bunlar hepsi pratikte sahsım yada cevremdekiler tarafıondan deneniştir ve allah cc sifa vermiştir .. anca tevhid ehli olmak tek sart . bir se buyu yapıldıysa yapılan buyyu muska bulunmak zorunda .ve tevhid ehli bazı kardesler var onlara rukye yaprrırırsa etkili olur inş

A Çevrimdışı

abdullah11

Guest
bakara surei okunan eve şeytan girmez ( hadis )

ev bağlama olayının nedenı cıkan cinler evin içinden cıkamayıp aç kalması için / kendini bağlama olayı ise cinin içeride açlıktan ölmesi yada girememesi için ( hureyre hadisi ve sonunda peygamberimizin ayetel kursi okudugunda allah o kisiye koruyucu birer melek gönderir taki acıktan gunah işleyene kadar onu korur

zeytinyaglama olayı ise içteki cini aç bırakma amacıyla yapılır hatta forum kullanıucısı olan ve suan rabbıne kavusan inş şehit esedullah1230 kardes bızzat 40 gün kendine yapmıstı ve cok faydasını görmustu

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
S Çevrimdışı

suyunrenqi06

Üye
İslam-TR Üyesi
ESSELAMÜ ALEYKÜM HER CEVAP VE İLGİ İÇİN ALLAHC.C. RAZI OLSUN KARDELER SİZLERDEN UZAK OLSUN BU TÜR İMTEHANLAR İNALLAH İNANIN ÇOK AMA ÇOK ZOR BETERİNDEN KORUSUN RABBİM KIZ TEVHİD EHLİ OLDUĞU İÇİN İNALLAH HOCA DENEN CİNCİLERE GİTMİYOR KIZIN ANNESİ BİR BAYAN HOCAYA GİTMİ GECEN SENE MECBURUYETTEN KADIN 500 YTL İSTEMİ AMA DEMİ NASIL OLUR ALLAH RIZASINA PARA KATILMAZ FALAN BEN DEMİ FAKİRLERE DAĞITIYORUM ANNESİNE GECE KADINA GİTTİĞİ İÇİN İKAZ GELMİŞ RÜYADA TÖVBE ETMİŞ ANNESİ
Dostum ASLA HOCA BOZUNTULARINADA GİTMİYOR demişsin ama benim sana tavsiyem bu işlerle ilgilenen, işin ilmini bilen adamlar var, her nekadar mahmutçu desekte genelde o tayfadan bu işi iyi bilenler var, varsa o cemaatten tanıdık falan, sor ona sağlam birisine götür. Benim düşüncem bu.

S Çevrimdışı

suyunrenqi06

Üye
İslam-TR Üyesi
inşallah kardeşler kayınvalidesi tekrarlatıyormuş sürekli sanırım ondan bu şekilde muskayı naqsıl bulacakki :(ne insanlar var kadım donuyor :(tevhid ehli okuyucu kardeşi nereden bulacak kendi okuyor süreklide kuran dinliyor yatarken kuran açık :(
kardeş rukye ayetleri var o ayetleri bulsun bulamazsa ben yazarım inş. o ayetleri her gün saf zeytinyagına okuyacak yada baskası okuyacak ve o zeytin yagını tüm vucuduna sürecek biraz bekleyip gusledecek . böyle tam 40 gün devam edecek ins . sonra devamlı bakara suresini okuyacak yada evde bakara suresi acık olsun kaset teyp falan çalsın . ayrıca evi bağlasın . ev bağlama evin doğusuna gidip 7 kere ayetel kursi okuacak batıya gidecek oradada 7 defa kuzey ve güneye de aynı yapıp en sonunda evin orasında okuyacak ve elini işaret parmagını tutup basının uzerinde cevirecek . her gün kendini bağlasın 1 ayetek kursi sagına 1 soluna 1 önune 1 arkasına 1 yukarı 1 aşagı ve 1 kerede okuyup içine cekecek .. tüm bunlar hepsi pratikte sahsım yada cevremdekiler tarafıondan deneniştir ve allah cc sifa vermiştir .. anca tevhid ehli olmak tek sart . bir se buyu yapıldıysa yapılan buyyu muska bulunmak zorunda .ve tevhid ehli bazı kardesler var onlara rukye yaprrırırsa etkili olur inş

S Çevrimdışı

suyunrenqi06

Üye
İslam-TR Üyesi
eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
suyunrengi ahi bu konu hakkında iki kez yakın arkadaşlara rast geldim

biri akrabam olurdu diğer uzaktan bir kardeş her neyse mesele

bizim arkadaş yalan söylemeyen güvenilir biri kendisine büyü yapılmıştı büyünün etkisi sayesinde geceleri cinlerle konuşup gecenin bi saatinde onlarla geziyordu
öyle anlatıyordu bana ben hayret ettim nasıl korkmuyon gecenin bi saatinde çıkıp onlarla geziyon insan şeklinde diyordu cinler inanmamak elde değil çünkü güvendiğin biri velhasıl bu olay bi iki hafta geçti öyle sonra bunu bi hocaya anlattık dedi ki ne kadar zaman oldu bu olay dedik 2 hafta peki dedi iki hafta önce biri size bişey gönderdimi evet dedik memleketten baklagillerden bişeyler göndermişti akrabalar hoca dedi ki onların içine bakın içinde bişey var mı yok mu diye sonra eve gidip baktıklarında bi çuvalın içinde bi kağıda enteresan yazı ve amblemler yazan bir kağıda rast geldileri sonra o kağıdı yaktılar mı ne yaptılar bilmiyorum ama şuan sağlığı yerinde elhamdulillah

acaba bu bahsettiğin arkadaşın bu gibi bi durum olmuş olabilir mi kardeşim ?

A Çevrimdışı

abdullah11

Guest
eger büyü varsa büyü yapılan muska bulunmalı yoksa tedavi cok zor oluyor diye biliyorum . bazı cinler normal cin degıl ifrit olurlar. bir kardese giren cin degil ifritti ve 2 sene ugrasmıslardı birsey yapamamıslardı . bu ifrit açık acık konusuyor ve ben bu bedene ölmek için geldim iblis bana sakar cehennemini vaad etti vallahi cıkmayacagım dıyordu . öyle kuvvetliydi ki okudugumuz zaman bizi dalga gecerek uyarıyordu surayı yanlış okudun diye . ifrit hz peygamberi görmüş hz hamza şehid edlirken onu izliyormuuş . ( bu bilgileri bizzat tedavi eden ve yanında bulunan kardesten duydum ) . hatta 2 sene önceki kurban bayramında bu okuyan kardesi cepten arayıp :
lan ...... bayramın mubarek olsun . bu konyadakiler beni dövemiyor ......... yı da al gel biraz siz dövün demiş .... ( yalanım yok kardesler güvenilir ve şahitler var

Üst Ana Sayfa Alt