Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Ceza Evi Günlüğüm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
senben Çevrimdışı

senben

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Bizi öldürdükten sonra dirilten Allaha hamdolsun. Dönüş, yalnızca Onadır

"Allahtan başka hakkıyla ibâdete lâyık hiçbir ilah yoktur. O birdir ve ortağı yoktur.Mülk Onundur ve hamd Onadır. O, her şeye gücü yetendir.Allahı tüm noksanlıklardan tenzih ederim.Hamd Allah'adır.Allahtan başka hakkıyla ibâdete lâyık hiçbir ilah yoktur ve Allah en büyüktür.Güç ve kuvvet, ancak yüce ve büyük olan Allaha aittir.Rabbim! Beni bağışla!

Bedenime âfiyet veren, ruhumu bana geri veren ve bana kendisini zikretme fırsatı veren Allaha hamdolsun

ALLAH ın selamı ve rahmeti muhsin vede muvvahid kardeşlerimin üzerine olsun

bende bir yaşanmış bir kıssa anlatayım tabiki dinler okursanız ceza evinde tüm ayrı ideolojik fikirlere sahip olanlar ayrı yatarlar hatta çokluklarına göre koridor ve blok dahi verirler herkoğuşta en fazla 3 kişi en az 1 kişi kalır bu söyledigim F-TİPİ YÜKSEK GÜVENLİKLİ CEZA (MÜKAFAT) EVİ içindir bloklarda ise tahminen 200 ile 250 tutuklu mahkum vardır bu kişilerle resmi olarak buluşmanız mümkün degil ama volta sahasında yani havalandırmada logar yani pis su ve artıkların ve yağan yağmurların girdigi bir boru ordan logar hizasındaki 1 veya 2 koğuşla tanışıyor konuşuyorsunuz kokuya dayana bilirseniz insanlarda genelde dayanıyor yeni insanlarla tanışma vede farklı ses duyma heyecanı o kokuyu bastırıyor ha unutmadan birde çöp poşetleriyle arasına kaste parçaları sıkıştırarak güzel bir top haline getirirsiniz ve istediginizi yazıp koguş no ve blok da yazdınızmı birde isim tellere takılmasa direk adrestedir mektubunuz ve arkadaşlarla görüşmenin kısa yolları ancak aynı fikir ve de suçtan olanlar ile oda enfazla 7-9 kişiyle haftada 2-3 defa görüşe bilirsiniz ve tüm görüşmeler gardiyan ve kameralar ile kayıt altına alınır koridorlar çatılar dikenli teller yüksek duvarlar kilit noktalara mevzilenmiş askerler insana dedirdiyorki gayrı ihtiyari olarak harbi yüksek güvenlikliymiş tabiki yattıgınız bir veya iki ay içerisinde aynen bir alimin dedigini aşağı yukarı düşünmeye başlıyorsunuz gardiyanların ayak sesleri sıktıkları parfümler çünkü koku parfüm esans kolanya türü şeyler yasak düşünce sarıyor benliginizi biz ayrı dünyaların insanlarıyız sanki bunlarda uzaydan gelmiş ve şuanda bunlar yuvalarına dönecekler sevenleriyle sevdikleriyle buluşacaklarbirden şidddetli kapı açma sesi çünkü kapılar çelik felaket gıcırtı kapat ma açma sesleri var birde pisikolojı bozma içinde olabilir ve irkiliyorsunuz revir hazırlan her anı ayrı aslında anlatılsa kitap çıkar ama kısa özet alıyorum kendinize bir takvim ayarlıyorsunuz spor kütüphane mektup günü telefon günü kapalı görüş günü derken ay bitiyor bol bol kitap okuma ve ezber yapma programı derken ay bitmiş oluyor ama nasıl bitiyor gelde sorun saniyeler dakikalar sanki betona çakılmış çivi gibi sabit ilerlemiyor aslında tabiki bize öyle geliyor dışarıda herşey aynı hayat devam ediyor insan neyi özlüyor biliyormusunuz gökyüzünü doya doya gözün görebildigi kadar seyretmek yeşillikler arasında uzanmak farklı renkler şekiller görmek ama gerçektende şunu belirtimki duvarları kokluyorsunuz içe dogru derin bir nefes evet buram buram yusuf as kokuyor dayan sabırlar et diyor ve bir şerit göz önünde bizden önce geçenlerin çektikleri canlanıyor gözler yaşarıyor her akan damla le ilehe ille ente subhaneke inni kunni mizzalimin yunus as gibi içten yürekten ve zindan arkadaşlarımı okuyorsun ama her okunan gibi degil yutarcasına bilenircesine yeşerircesine ve volta havalandırmadan birses F-TİPİ GÜVENLİGİNİ SARSARCASINA YIKARCASINA ALLAH U AKBER defalarca ve namaz vakitleri ezanlar okunur gür gür inletircesine etrafı o zaman bir huzur doguyor içinize YUSUF AS KOKUSUYLA MANEVİ ATMOSFERİYLE TERBİYE OLUYORSUNUZ ama tabikide hastalandıgınız anlarda oluyor revire çıkıyorsunuz dilekçe yazarak orda herşey dilekçeyle oluyor meyve sebze berber revir yani ceza evi doktoru herşey dilekçe ile oluyor şaiirin dedigi gibi müdür beyy dert dinler bugün maruzat hükümet dedikleri çatık kaşık bir zat anlamaz yazısız pulsuz dilekçem anlamaz ruhuma geçti bilekçem
devamı gelecek inşaallah
inş seslendirmede yapmayı düşünüyoruz

sizi seven kardeşiniz

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Ahi, Allah cc günahlarına kefaret kılsın. Bu vesile ile cennetini nasip etsin.

senben Çevrimdışı

senben

Üyeliği İptal Edildi
Banned
evet revire hazırlık yapıyorsunuz koridorlar bitmiyor sanki hertaraf kamera ile denetleniyor revir doktoruna rahatsızlık belirtirken alaycı bir eda ile karşılaşmanın verdiği gerginliği hissediyorsunuz sus yüreğim sus bügün hırçın olma günü değil yusufi terbiye alma günü
gözleriniz yakına alışıyor çünki dedimya farklılık yok hep aynı şeyler ve uzağı göremiyorsunuz ve sevk alıyorsunuz hastaneye uzman kontrolüne elde kelepçe ring arabasına biniyorsunuz diger mahkumlar ile elde kelepçe hastane yoluna koyuluyorsunuz daracık ve üstelik demir şebekeyle kapatılmış pencereden gök yüzünü izliyorsunuz umuda hayaller kurarak okadarda konfor aramayın rahat koltuk klima falan yok yazın sıcak termi derrsiniz kışın soğukmu dersiniz o sizin probleminiz muayene olma sırası sizde kelepçeli eller ile siviller arasından geçiyorsunuz imrenti bende olsaydım bunların yerinde şimdi doya doya gezmek ve sevdiklerinle zaman harcamak vardı ama başın dik yürüyorsun onurlusun yüz kızartacak bişe yapmadım diyorsun içinde tarifsiz bir mutluluk var ve bir dua ALLAH UMME ECİRNİ MİNENNAR diyorsun tabiki muayeneye vardık ve sonuç bilindigi üzere miyop ve gözlük olduk size malcolm x işin espirisi biryana tabiki insanları hastanenin mahkum kogusunda tutuyorlar heryerde güvenlik zirvede bir pkk ile tanışıyorsunuz tebliğler başlıyor zaten bırakmış vede pişmanmış ALLAH ı araştırıyorum dedi benliğimi bulmaya çalışıyorum meçhullerde kaybolmuş yüreğim onu bulmalıyım dedi çünkü darwin lenin vs fikir ile bizleri mahfettiler sohpet koyulaştıkça koyulaşıyor bir yaşanmış hikaye anlatıyor ibret verici samimimi samimi tüyler ürperiyor bilincime kazınıyor o hikaye kayanın üzerine kazılarak yazınan yazı gibi başlıyor anlatmaya ben ırakta iken yine zindandaydım bir mücahid te vardı onu mahkemeye çıkardılar ve (sözde) hakim seni affettim serbestsin demiş onun verdiği cevap yürekler kolaçan edilsin kaç kişi verebilir bu cevabı sen beni affedemessin ALLAH affeder yarab imana bak tekrardan zindana götürülür bir zaman sonra tekrardan mahkemeye çıkarılır aynı cevap seni affettim ve aslan haykırıyor inletircesine sen affedemessin ALLAH affeder tekrar zindana kim yapa bilir bunu bana anlatsana tabiki ALLAH ın boyasıyla boyanan hablullaha sarılan yapa bilir diğer mahkeme olmadan genel af çıkmış tağutun önüne çıkmadan tahliye edilmiş mücahid. rahmanın mükafatı işte bu gözlerde sevinç kalplerde coşku yarab bizede ver bu onurlu gururu
burda bitiriyorum kanaatimce yeterli hepinizi rahmana emanet ediyorum salih dualarınızda esirleri mücahitleri ve bizleri unutmayın vesselam

salah-ad-din Çevrimdışı

salah-ad-din

Üye
İslam-TR Üyesi
LA İLAHE İLLALLAH!

dünyanın dört bir yanında zulme direnen tüm mücahidlere selam olsun.

batı medeniyetinin bir armağanıdır(!) bize F tipi cezaevleri. insanlık onurunun yerin dibine sokulduğu mekanlardır, bunlar. tabii bizim ılımlı islamcılarımız da bu medeniyeti ithal etmekte hiç gecikmemişlerdir.
amerika'nın guantonamoda neler yaptığını ise herkes biliyor.

bunların sözde uygarlıklarını Rahman'ın dinine tercih edenlere yazıklar olsun.
yazıklar olsun islam mücahidlerine karşı tağutlarla işbirliği yapanlara.

senben Çevrimdışı

senben

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Rahman düşüncelerimizi vede varlığımızı onun istediği biçimde şekillendiren süsleyen adeta vürüslü bir diskete atılan format gibi cahiliyye dönemindeki düşünce vede görüşlerimizi formatlayanlardan eylesin tevhidi format ile amin

senben Çevrimdışı

senben

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Allah razı olsun kardeşim aslında nice yusufi kardeşlerimin çektiklerinin çeyreğidir bu tüm yusufi kardeşlerime selam olsun onların hepsi beyaz güvercinlerdir rahman ayaklarına sebat kalblerine iman ailelerine afiyet ve sabırlar versin amin

sicin Çevrimdışı

sicin

Üyeliği İptal Edildi
Banned
EVET beklenen an geldi :) 3kişilik dosya karara bağlandı bir arkadaş 6yıl aldı o zaten burda değil çacuğu hanımı ile afganda diğer arkadaşla bende 1er yıl aldık elhamdulilleh dosya yargıtaya gönderildi bozulması için rabbim katına salih bir amel olarak yazsın inşaallah amin

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
riyaya kayma ihtimali var fazla gitmemek lazım böyle şeylerin üzerine. ismimiz geçen yerlerde Allah korusun " ben yaptım, ben yazdım, ben söyledim" deme ihtimali var. söz meclisten dışarı ama dikkat etmek lazım

sicin Çevrimdışı

sicin

Üyeliği İptal Edildi
Banned
riyaya kayma ihtimali var fazla gitmemek lazım böyle şeylerin üzerine. ismimiz geçen yerlerde Allah korusun " ben yaptım, ben yazdım, ben söyledim" deme ihtimali var. söz meclisten dışarı ama dikkat etmek lazım

uyarın için Allah razı olsun amacım korkmadığımızı bilsinler bu davadan dönmiyeceğiz bilsinler ve bu davayı yürüten yürütmek için caba sarfedenler bilsinler bu gibi olay başlarına gelebilir hazırlıklı olsunlar ama tabiki uyarın için mevlam kalbimize iman ayaklarımkza sebat versin amin

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
EVET beklenen an geldi :) 3kişilik dosya karara bağlandı bir arkadaş 6yıl aldı o zaten burda değil çacuğu hanımı ile afganda diğer arkadaşla bende 1er yıl aldık elhamdulilleh dosya yargıtaya gönderildi bozulması için rabbim katına salih bir amel olarak yazsın inşaallah amin

zan yapmamak üzere soruyorum, senben nicki size mi ait.

sicin Çevrimdışı

sicin

Üyeliği İptal Edildi
Banned
zan yapmamak üzere soruyorum, senben nicki size mi ait.

evet senben ve siccin ve cennettalibi ki mahkemede özellikle cennettalibi nikimle yargılandım ve cancansın bu nikler benim zaten diğerleri banlandı buda banlanmak üzere son cümle olarak diyorumki ey tağut ve de köpekleri durmuşsunuzda bizi Allah tan başka şeyler ilemi korkutuyorsunuz? zafer vede izzet islamındır zindanda bir bileniş vede terbiye alma yeridir yusufileşmenin eğitim ocağıdır orası ALLAH u AKBAR

bu arada inşaallah nur topu gibi bir oğlum oldu adını mus'ab koydum daha 20günlük ama rabbim inşaallah oğlumu onların başlarına korkulu rüya olarak yetiştirmemi nasip etsin amin

vesselam

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
evet senben ve siccin ve cennettalibi ki mahkemede özellikle cennettalibi nikimle yargılandım ve cancansın bu nikler benim zaten diğerleri banlandı buda banlanmak üzere son cümle olarak diyorumki ey tağut ve de köpekleri durmuşsunuzda bizi Allah tan başka şeyler ilemi korkutuyorsunuz? zafer vede izzet islamındır zindanda bir bileniş vede terbiye alma yeridir yusufileşmenin eğitim ocağıdır orası ALLAH u AKBAR

bu arada inşaallah nur topu gibi bir oğlum oldu adını mus'ab koydum daha 20günlük ama rabbim inşaallah oğlumu onların başlarına korkulu rüya olarak yetiştirmemi nasip etsin amin

vesselam

Biraz mert ol. Atılıyorsun tekrar geliyorsun. Kovuluyorsun uslanmayıp yine geliyorsun.

Mert olun, kapıdan kovsak bacadan geliyorsunuz. Bu kişi bizi nefsine göre tekfir etmiştir ve utanmadan hala gelip burada yazı yazmaktadır. Ve mesajında gördüğünüz üzere üstünden rîya fışkırmaktadır. Ve hala bizlere hitabına bakın.

Allah'tan korkun içeri giriyorsunuz gelip internette bunu ifşâ ediyorsunuz dünyanın hangi fikrinde hangi çalışmasında böyle bir durum vardır. Bunun adı islamda riyadır. İçeri girip çıkmak HÂK olsa ve içeri girenlerin hepsi yusuf olsa idi hizbullah davasından içeri girip hala içerde kalan yüzlerce kişi sizden övülmeye daha layıktı.

Buraya gelip yusuflaşmanın sembolünden bahsediyorsun bak aynı kitap da Allah cc nasıl bir uyarı daha veriyor.

" Sizin başınıza gelen kötülükler ancak elinizle kazandıklarınızın, yaptıklarınızın sonucudur. "

Şura suresi ayet 30

Sizden başka da sanırım yaptıklarını nette böyle alenen deşifre eden yok. Böyle nette birşeyler anlatmakla amacınızın ne olduğunu yazmaya gerek yok zira bunun amacının ne olduğunu çocuklar bile anlar. Allah için kaç kez sabr ettim bu konunu eleştirmemek için ancak hem tekfir et hem de pişkin pişkin kovulduğun yere gel ve böyle konular yaz.

Aynaya bak sorgula bugün tağut için ne yapabildin tağuta ne yaptında onlara en ufak zarar verebildin.

Müslümanlar 3-5 senedir ağızları ile imtihan olmakta birçoğu yapamadıkları, yapamayacakları, ağızlarından çıkan sözlerden dolayı imtihan olup içeri girmiştir. Ve bazıları malesef dışarı çıktığında sanki elle tutulur bişeyler yapıp milletten itibar istemekte ancak artık insanlar bilinçlendi.

Önümüzde güzel örnekler var, seyyid kutublar var,ömer abdurrahmanlar var,loi sakkalar var. İzzetli mucahid saçından ayak tırnağına kadar kendisini belli ediyor,duruşu ile kafirlere korku salabiliyor, edebiyle hayasıylar müslümanlara karşı yumuşak başlılığı ile gönüllerimiz de taht kuruyor.

Bunların hiç biri izzetinden ödün verip ben şunları yaptım içeride şu kadar yattım demiyor. Tevhidi duruş saygı değer duruş budur. Kafirlere korku verip yusuflaşan da bunlardır.

Tekrar diyorum def ol...

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Tekfiri kendine dönen aşırı tekfirci; Kapıyı dışardan kapat.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi

vesselam

RABBİM seni ıslah etsin amin.Müslümanları bırakıp tağutlarla uğraşsaydın belki RABBİM seni daha farklı bir konumla mükafatlandırırdı.Zindan müslümanları terbiye olduğu bir medrese,ama senin tutumun bu terbiyeden nasibini alamamış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt