Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Cezayirli Futbolcu Slimani'den Filistin Için Örnek Duruş

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Cezayirli futbolcu Slimani'den Filistin için örnek duruş
İslam Slimani, Arap iş adamları ve sanatçılarının vermek istediği primi Filistin'e göndermelerini istedi.
slimani_filistin_kral.jpg

slimani_1.jpg

Kendisinin ve diğer futbolcu arkadaşlarının paraya ihtiyacı olmadığını fakat Gazze'nin buna ihtiyacı olduğunu belirten Slimani, Cezayir Haber gazetesine verdiği demeçte, "Gazzeli kardeşlerimizin yardıma ihtiyacı var, bizim hiç kimsenin parasına ihtiyacımız yok. Fakat Filistinli kardeşlerimizin bu paralara ihtiyacı var" ifadelerini kullandı.

HER GOLE KARŞILIK PARA VE SON MODEL ARABA
Bazı Arap sanatçılar ve iş adamları 2014 FIFA Dünya Kupası'nda atılacak her gole karşılık Cezayirli futbolculara para ödülü ve son model araba hediye edeceklerini söylemişti.

Sayfullah at-Turki Çevrimdışı

Sayfullah at-Turki

حَسْبُنَا ٱللَّهُ وَنِعْمَ ٱلْوَكِيل
İslam-TR Üyesi
Allahu ekber duygulandım :(
Bu muydu bilmiyorum ama bir maç sonrası cezayirli bir oyuncu röportaj verirken, zaferimiz tüm müslümanlara armağan olsun demişti. Ayrica Almanya maçında ilk yarı oruçlu olmalarına rağmen süper bir futbolla alman spikerini de şaşırttılar, sevinmiştim. Ama taraftarın futbolperestliğine gıcık olmadım değil, acaba attıkları goller için çıldırdıkları gibi ümmet için de çıldırırlar mı diye kendime sordum.

kayısı çiçeği Çevrimdışı

kayısı çiçeği

Üye
İslam-TR Üyesi
öyle ki nereye para vereceklerini şaşırmış durumdalar,
neyse ki aklı başında olanlar değerlendiriyor...