Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Çift Taraflı Ajan!

M Çevrimdışı

Mustafa Sabri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

Danimarka'da cezaevinde kaldığı sırada İslam dini ile tanıştıktan sonra mücahit olan Morten Storm, şaşırtıcı itiraflarda bulundu. Storm yeni çıkardığı "Double Agent Jihadi" (Çift Taraflı Ajan Cihadı) isimli kitabında nasıl İslam'la tanıştığını ve ardından nasıl Kraliçe'ye bağlı özel istihbarat birimi olan MI5'in emrine girdiğini anlattı. Storm kitabında ayrıca, Somali'de Müslüman birliklerle birlikte nasıl savaştığını ve Ortadoğu'daki mücahitlik anılarını da kaleme aldı.

BENİM GİBİ ÇOK AJAN VAR

Storm, kendisinin Batılı kimliğinden faydalanan İngiliz ajanlarının onu nasıl çift taraflı ajan olmak için ikna ettiklerini de detaylarıyla anlattı. Storm, "Önce aklımı karıştırdılar sonra da Müslüman olmadan önceki hayatımı özlediğimi fark ettim. Onlar için yıllarca görev yaptım. İslami Terör Örgütü denen grupların içinde benim gibi birçok Batılı istihbarat servislerinin elemanı olduğunu biliyorum" dedi.

M Çevrimdışı

Mustafa Sabri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Zaten kalbine iman girmemiş olduğuna inandığım bu aşağılık 250.000 dolar karşılığında ajanlığı kabul etmiş ve anladığım kadarıyla şeyh evlaki nin şehit (inşeallah) edilmesinde rol oynamış Allah'ın laneti bu gibi pisliklerin üzerine olsun amin

Bilal-i Habeşi Çevrimdışı

Bilal-i Habeşi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Allah subhana ve teala herseyi hakkiyla bilir, onlarin gizlediklerini de aciga vurduklarini da!

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
biz bir de dışarıdan gelen sonradan müslüman olan gavuru normal müslümandan daha çok severiz işte bunu kullanıyorlar.

eren Çevrimdışı

eren

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Akıllı olmak lazım. Burada bir oyun var amaç dış desteği kesmek güveni zedelemek

dogeradem Çevrimdışı

dogeradem

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
sa
anlamadığım bu adam daha önce infaz edilmiş yani öldürülmüş diye haberi var

ölü mü şu anda yoksa yukardaki haber ne
?

Üst Ana Sayfa Alt