Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Çilekes Muslumanlar Pdf

EBU HANİFE Çevrimdışı

EBU HANİFE

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Çilekes muslumanlar pdf

CILEKES_MUSLUMANLAR.jpg

Ekli dosyalar

• ÇİLEKEŞ MÜSLÜMANLAR.pdf
    1.1 MB · Görüntüleme: 553
Son düzenleme:
Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
Çilekes muslumanlar pdf

akhim benim pc bu tip pdf'i açamiyor, linke tikliyom 3 saniye sonra adope reader çilekes muslumanlar açamadi diyor
aynisini nettende denemistim gene aynisini dedi, bu baska çesit pdf herhalde

EBU HANİFE Çevrimdışı

EBU HANİFE

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Akhi kitap bende pdf olarak mevcut ama yukleyemiyorum.
Belki bi akhi yardimci olabilir

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
2014 Müminlerinin dayanışması))
MaşaAllah kardeşlerime :D

okumak ve ilim ögrenme istegimi belirtince Allah razi olsun kardesler yardimci oluyor:)
islamda gerçek kardesligi bu forumda daha sık gördüm..
insaAllah herzaman böyle birbirimize destek oluruz, amin...

not: yil 2015 degilmiydi, yoksa türkiye 2014'temi kaldi:D

millatu_ibrahim Çevrimdışı

millatu_ibrahim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
okumak ve ilim ögrenme istegimi belirtince Allah razi olsun kardesler yardimci oluyor:)
islamda gerçek kardesligi bu forumda daha sık gördüm..
insaAllah herzaman böyle birbirimize destek oluruz, amin...

not: yil 2015 degilmiydi, yoksa türkiye 2014'temi kaldi:D

Anem hakket yau biz 2015 idik subhanAllah :eek::eek::D:D

Bu gece az uyudum ama kardeşler havaalanına yetişim die o yüzden yani :D:D

Vay Arkadaş :ssrtcbya: Demek 2014 :eek:kyrm:

2014 yılı için değerlendirme yapmış olalım akhi aa :eek:kyrm::eek:kyrm:

:D

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
müslümanlar ne güzel sistem kurduk ama bakan yok http://kitap.islam-tr.org/ buraya girip üye olup pcdeki pdfleri yükleyebiliyorsunuz....

abi ben islam tr'ye üye olunca orayada üye oldum zannetmistim:) oraya üye olunca pdf yüklemenin yani sira farki ne
not: üye olmaktan korkan birisi olarak ilk üye oldugu site islam-tr : )

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
orasi sadece pdf yüklemek icin yapilan bir site, cogu sitelere ve forumlara eklenen linkler zamanla ölüyor, sirf linklerin ölmemesi ve online kütüphane olmasi icin müslümanlarin istifade edebilecegi bir site actik ( reklamsiz olmasida avantaj) ancak hala müslümanlar gavur reklamli sitelere ekleyip link vermekte israr ediyorlar.

En önemli avantaji, kütüphane seklinde olup, online okunabilip cikti alinabilmesi. Suan satisi olan kitaplardan bazilarin da pdfsi sitede mevcuttur.

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
müslümanlar ne güzel sistem kurduk ama bakan yok http://kitap.islam-tr.org/ buraya girip üye olup pcdeki pdfleri yükleyebiliyorsunuz....
Kardeşim bu pdf filan anlamıyorum pek ben. Birde kitabı elime Alıp okumak daha başka oluyor( biraz geri kafalı olabilirim ) Bana bi iyilik yapsan da şu Taberî tefsîrinin fiyatı+kargo neyse bir hesap no yazsan ve ben sana tutarını göndersem, sen de bu tefsîri bana göndersen çok sevaba girersin...:)

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Kardeşim bu pdf filan anlamıyorum pek ben. Birde kitabı elime Alıp okumak daha başka oluyor( biraz geri kafalı olabilirim ) Bana bi iyilik yapsan da şu Taberî tefsîrinin fiyatı+kargo neyse bir hesap no yazsan ve ben sana tutarını göndersem, sen de bu tefsîri bana göndersen çok sevaba girersin...:)

kardes bende oldum olasi netten kitap okumadim, elden alip okunmasinin tadini vermiyor, ancak netten arastirma ile alakali konularda seri sekilde delile ulasmak cok güzel oluyor.
kitap icin islamfoniye yazmaniz gerek.

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
kardes bende oldum olasi netten kitap okumadim, elden alip okunmasinin tadini vermiyor, ancak netten arastirma ile alakali konularda seri sekilde delile ulasmak cok güzel oluyor.
kitap icin islamfoniye yazmaniz gerek.
Denedim yazmayı da beceremedim..

Üst Ana Sayfa Alt