Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Cin Nasıl Musallat Olur, Rukye Ne Kadar Devam Etmelidir?

CAHİLUS Çevrimdışı

CAHİLUS

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
sa,
Kardeşlerim, bir kardeşin eşine musallat olmuşlar. Rukye ayetlerinin bulunduğu bir mp3 gönderdim dinliyormuş, dinlerken ağlıyormuş vs.
Kendiniz okursanız daha etkili olur dedim, inşaAllah hacamat da yapılacak.
Şimdi birkaç sorum olacak:
Bu cin büyü ile mi geldi nasıl anlaşılır?
Bu rukye hasta tepki vermeyinceye kadar mı devam etmeli; yani bıçak keser gibi birden mi çıkıp gidecek?
Allah razı olsun, sa

Abdulafuv Çevrimdışı

Abdulafuv

Hak Ehli Susarsa Batıl Ehli Kendini Hak Zanneder
İslam-TR Üyesi
Alaikum Salam Wa Rahmatullahi
Önce ‘cin’ adı altında pek çok hastalığın karıştırıldığını bilelim.
Aslında cin olarak zannedilen pek çok psikolojik hastalık vardır..
Eğer gerçekten cin ise, onlarla ilgilenen ve sahtekâr olmayan birine gidilebilir.

Zuhri Çevrimdışı

Zuhri

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Bununla beraber, pek çok psikolojik zannedilen hastalıklarda cin hastalığıdır. Okunan rukye ayetleri fayda verir inşallah ama vucuttan çıkmazsa daha sonra tekrar zuhur edebilir, kardeşin de dediği gibi, bu işin ilmini bilen birisinin yanına gitmek gerek.

M Çevrimdışı

morueqq

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
CİNLER VE KÖTÜLÜKLERİNDEN KORUNMA YOLLARI.pdf

Cinler Alemi

https://www.islam-tr.org/konu/rasul...ebubekir-satiriden-cinler-delilik-sara.25645/

pdf.gifKur’ân ve Sünnet Işığında Sihir, Hakikati, Etkisi, Hükmü, Korunma ve Tedâvi Yolları
İNDİR ---> <--- İNDİR

pdf.gif

GuLYaRaSi Çevrimdışı

GuLYaRaSi

VuSLaTa HaSReT
Admin
Allah sifasini versin.

Kardesin sikayetleri nelerdir?

K Çevrimdışı

karabatak

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
sa,
Kardeşlerim, bir kardeşin eşine musallat olmuşlar. Rukye ayetlerinin bulunduğu bir mp3 gönderdim dinliyormuş, dinlerken ağlıyormuş vs.
Kendiniz okursanız daha etkili olur dedim, inşaAllah hacamat da yapılacak.
Şimdi birkaç sorum olacak:
Bu cin büyü ile mi geldi nasıl anlaşılır?
Bu rukye hasta tepki vermeyinceye kadar mı devam etmeli; yani bıçak keser gibi birden mi çıkıp gidecek?
Allah razı olsun, sa

ağlama geldiğinde rukyeyi kesmeyip devam etsinler.
korkmayacak ve kendine güvenen birisi cinlere yaptıklarının sonunun cehennem olduğunu hatırlatan ayetleri üzerine basa basa tekrar okusun.Zaten eğer cin bedeni ele geçirdiyse dile gelip konuşur.İster konuşturun ister konuşturmayın ama ağlıyor veya kendini paralıyor diye vaz geçmeyin.Zaten orada beden sahibi bunları ne hatırlar ne de acı duyar.

cin'in bedene girmesi ile ilgili bir sürü ihtimal olabilir.Kardeş evde yok iken bütün kapı eşiklerini rafları doalp üstlerini vs. bir kağıt,bez vs. gizlenebilecek her yeri kontrol etsin.

Suya şifa ayetlerini okuyarak üflesin ve bu suyu evin her terafına tuvaletin içi hariç fısfıs ile sıksın.Eğer kendisinde birşeyler hissederse dikkatli olsun.Tabi bu arada bir player'den rukye ayetleri de okunsun.

cinin çıktığını anlamak lazım ki rukyeye ara verilsin.Ama dikkat edilmesi lazım cin çıkarken öyle hadi ben çıkıyorum diye çıkmaz beden sahibine zarar verebilir.

Birde aile efradını bu konudan olabildiğince uzak tutun çok gündem ederseniz evdeki herkes etkilenir,bende de mi var demeye başlar.

Kardeşin hanımına da sürekli şunu telkin etsin.Allah azze ve celle seni ve bizi imtihan ediyor.Biz sadece sabredeceğiz ve sabrettikçe kazanacağız.Sana rahatsızlık veren cin'e izin veren Allah sanada sabr verecektir biiznillah.Cini dalgaya alsın ki hanımı cesaretlensin :)

Tekrar geçmiş olsun,Allah azze ve celle şifa versin.

Üst Ana Sayfa Alt