Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Duyuru Çok Önemli Uyarı - Birçok Islami Site Aynı Anda Erişime Kapatıldı!

Hilafet Sancağı Çevrimdışı

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
kardeşler son günlerde islam4ever abi'nin yaptığı uyarıları dinleyin.Çünkü bu site de tehlike altında.Az önce ışid'in resmi haber sitesini mahkeme kararıyla erişime kapatmışlar.Az önce haberleri okurken bir anda erişime kapandı.Bende uyarmak istedim kardeşler.Dikkatli olmak gerek.Paylaşımlarınızda tedbiri elden bırakmayın.

Sayfullah at-Turki Çevrimdışı

Sayfullah at-Turki

حَسْبُنَا ٱللَّهُ وَنِعْمَ ٱلْوَكِيل
İslam-TR Üyesi
İçimde fırtınalar kopuyor ancak susuyorum. Hasbunallah ve ni'mel vekîl.

metin öztürk Çevrimdışı

metin öztürk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Sonra şöyle dedi: Oğullarım! (Şehre) hepiniz bir kapıdan girmeyin, ayrı ayrı kapılardan girin. Ama Allah'tan (gelecek) hiçbir şeyi sizden savamam. Hüküm Allah'tan başkasının değildir. (Onun için) ben yalnız O'na dayandım. Tevekkül edenler yalnız O'na dayansınlar.Yusuf suresi.67.ayet meali

tevekkül ve tedbirin bir arada olması gerektiğini anlatan ve ikisi arasındaki dengeyi mükemmel şekilde örnekleyen Allah azze ve celle sözlerin en güzeliyle,yusuf suresi 67.ayet ile bizleri uyarıyor.

buna rağmen biz Allah'a sığınmışız, kafirler bize zarar veremez diyenler tekrar düşünmelidir. ve bilmelidirki tevekkül nasıl şart ise tedbir almakda aynı şekilde Allahın emridir. ve vaciptir.

Ey iman edenler! Tedbirinizi alın... Tevbe suresi 71.ayet

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
B Çevrimdışı

Batu Sönmez

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Az önce denedim kapalı incanews. Belki senin dns ayarı değişiktir ondan girebilmişsindir :)

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
İslamever başından sonuna haklı ama yeni nesil bazı şeyleri görmediği için anlayamayabiliyor. Koalisyon etkisi bir çok alanda görülmeye başlıyacak gibi mısır gibi olur demiyorum ama kardeşler daha dikkatli hareket etmekte fayda var.

Ahi bu ülkede olabilecek bazi seyleri öngörmek cok zor degil, gündem degistirmek icin müslümanlar tutuklandi onunla beraber sitelere sansür onlarin tarafindan kaymak gibi is gündemi degistirmek.

Uzun zamandir netin icerindeyiz, bazi seyleri olmadan öngörüp önlem almak istedigimizde üyeler söz birligi edercesine tas koyarlar.

Simdi kapanan sitelerin iyisini kötüsünü demeden diyorum kapali kalmasi ümmet icin daha mi hayr oldu???. Allahu alem.

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
engelli sitelere DNS değiştirerek girilebiliyor

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Almanya'dan incanews'e girebiliyorum, ummetislam'a giremiyorum.

Olsun belki böylesi daha hayırlı, bundan sonra açıktan bedava islami gazete yayariz, islami medya susturulamaz :D
ummetislam sitesi 3 gün önce hosting veren firmadan kapandı. baskıya dayanamadı sanırım.b ugünki ise engelleme

Ahlu Tawheed Çevrimdışı

Ahlu Tawheed

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
O kadar pkk pyd siteleri özgürce açık kalıyor, resmen halkın otobüslerine molotof atıyorlar, asker araçlarını deviriyorlar. Bu tagutlar Müslümanlara çattı. Hala bunların Müslüman olduğundan şüphe duyan ilimsiz cahiller varsa derhal bu aptal görüşlerinden vazgeçsinler. Akpnin 9348093809834ncı küfrü bu...

Ahlu Tawheed Çevrimdışı

Ahlu Tawheed

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Sitedeki ilim alt yapısı silinmemesi açısından bence yöneticiler verileri aktarsın güvenli bi yere. Ha zaten yapıyorlarsa Allah razı olsun, tek akıllı ben değilim elbette

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
incanews face ve twiter hesapları kapatılmış

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Arkadaslar her türlü önlemimiz var ancak bu tür kapanmalar senelik emekleri ziyan ediyor 100 kisiden 99 kisi gidiyor sitelerden, tekrar oturmalari 1 seneyi bulabilir ve eski randimani vermeside cok güc. Ondan dolayi herkes bu konuda daha bilincli olursa iyi olur. Zaten ramazan bittiginde bu tür durumlara uymayan üyeler 1 gün yerine süresiz banlanacaklar.

Üst Ana Sayfa Alt