Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Cübbeli Saldırıya Uğradı

SalihBeratt Çevrimdışı

SalihBeratt

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

⚠️müzik var ve saldıran kişi küfrediyor

Müslümanlar olarak bu kardeşe sahip çıkacak mıyız? Eski olaylarda olduğu gibi unutulup gitmesin bu şahıslar.

Pasif müslüman olmaktan çıkalım. Benle beraber 1 kişi olsa bile bir şeylere başlamak istiyorum ama 1 kişi bile bulamıyorum.

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Maalesef başarısızlıkla sonuçlandı

Öğrenen Müslüman Çevrimdışı

Öğrenen Müslüman

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
cübbeli 30 dk konuştu belki daha fazla Isidden başlayıp sonra Selefilere ordan İsmailağaya ordan atatürke ordan İbda c ye sonra teğmen olayı en son konu sunucudan dilan polata gelince tv kapattım. görünürde bişey olmadığı halde darp raporu almış ve şikayette bulunmuş. Konu özeti bu kadardı. 30 dk tasarruf ettiniz. Hayırlı akşamlar

Not: tabi ki cnn türk de konuştu.

İ Çevrimdışı

İlimSeven

Misafir
Allah saldırganı mümkünse ıslah mümkün değilse kahr etsin. Arkasında Işid var diyorlar

Cübbeli Hocamız yalnız değildir. Kim ona zarar vermeye kalkarsa Allah’ın izniyle o elide kırarız.

Sırf sizden farklı düşünüyor inanıyor diye masum bir adama şiddet uygulayamazsınız. İnsanların ölümünden medet ummayın.

Sevmeyeni kadar onu seven milyonlarda var bbu ülkede. Bakın açık söylüyorum: Yanlışları olabilir ama bu bu tarz bir şiddet ve küfrü meşru kılmaz.

Zaten genelde haksız olan şiddet peşinde koşar üzüleceğinize bir de başarısız olmasına üzülmüşsün. Hiçbirinize yakıştıramadım.

Delille istediğiniz reddiyeyi yapabilirsiniz ama silahsız bir adama şiddet uygulayamazsınız.

Bu arada saldıran kişi zaten misliyle karşılığını yemiş.

Arkasında IŞİD, selefiler, IBDA-C ya da İsmail Ağa denen ihanet tarikatı olabilir.
Hepsi mümkün ama kim yaparsa yapsın ben mazlumların yanındayım..

İ Çevrimdışı

İlimSeven

Misafir
Maalesef başarısızlıkla sonuçlandı

cübbeli 30 dk konuştu belki daha fazla Isidden başlayıp sonra Selefilere ordan İsmailağaya ordan atatürke ordan İbda c ye sonra teğmen olayı en son konu sunucudan dilan polata gelince tv kapattım. görünürde bişey olmadığı halde darp raporu almış ve şikayette bulunmuş. Konu özeti bu kadardı. 30 dk tasarruf ettiniz. Hayırlı akşamlar

Not: tabi ki cnn türk de konuştu.

CNN Türk'ü özellikle belirtme sebebin nedir اخي?

cübBELAMa vuran player 30 damage hasar vermiş gibi. Bir daha ki yarışmacı arkadaştan beklentimiz headshot atmasıdır

Şu yazdıklarınıza anlam veremiyorum. Cübbeliyi sevmiyorsunuz diye ölmesini mi istiyorsunuz? Bu kadar mı merhametsizleştiniz?

İ Çevrimdışı

İlimSeven

Misafir
Bir insan sence yanlış diye ona uygulanan küfür ve şiddeti doğru mu buluyorsun? Bu olayda görüldüğü üzere cübbeli hocam tamamen mazlum. Işidin ne hakkı var Allah ve Peygamberi anlatan bir hocayı tekfir edip öldürmeye

Ayrıca siz hani Işide karşıydınız? Niye bu eyleme tepki göstermiyorsunuz?

Forum olarak siz ebu hanzala abdulkadir polat, ebu haris gibi isimlere karşı geçiniyorsunuz ancak geçen ebu hanzalanın cübbeli hocayı ağzına almaktan korktuğunu belirttiğim konudan dolayı beni 1 ay uzaklaştırdınız.

Bence bu konularda biraz daha tutarlı olmalısınız. Zulüm kimden gelirse gelsin karşı olun..

İ Çevrimdışı

İlimSeven

Misafir
Seni üzmek istemem ama belam dediğin kişinin Arapça’yı, Kur’an’ı, Hadisleri ezberden sıfır hata ile okuayacak kadar ilmi var? Zaten hoca hep diyor meydan okuyor karşısına çıkan olmuyor.. Senin bu kadar ilmim var mı ki de belam diyorsun?

Tek eleştireceğimiz nokta Tuvalet taşı mevzusunda olduğu gibi, ya da perde konusunda olduğu gibi
Ara sıra hurafe anlatabilir ama onu Peygamberimixi övmek için yapıyor yani niyeti halis..

SalihBeratt Çevrimdışı

SalihBeratt

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

İ Çevrimdışı

İlimSeven

Misafir

Ekli dosyalar

• 9D6440AF-1D13-4B9B-8E5D-9E614805EAE0.jpeg
    9D6440AF-1D13-4B9B-8E5D-9E614805EAE0.jpeg
    92 KB · Görüntüleme: 22
Üst Ana Sayfa Alt