Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Cübbelinin Yeni Hezeyanı, Diyanet Bile Anladı

mefhum Çevrimdışı

mefhum

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Onlara göre hatadan münezzeh! olan mahmut efendi..
Mahmut efendide gerçekten öyle adamcağız kımıldayamıyor, konuşamıyor nasıl hata etsin..
Türkiyedeki iki buyuk cemaatin birinin başındaki felç, diğeri ise sohbet dahi yapmıyor.. ( herkesin kalbine ayri ayri gonderiyormuş sanirim)..
Şimdi gel bu adamlar hata yapar de..

E Çevrimdışı

eslem berire

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Daha bugün dükkanımıza gelen bir müşteri ( tanıdığımız ) menzilci bir abi , İnanın çok güzel bir insan okumuş mühendis olmuş , ilim öğrenmiş ama maalesef Hala yetiş ya geylani hz dememde sakınca yok diyor :) ayet söylüyorsun ayet söylüyor hadis söylüyorsun hadis söylüyor ;) bu ilk sınavımdı ben pes ettim daha da bunlarla ne bu konulara girerim nede tartışırım , şaşılacak bir olay
Hicde pes etmem..

Coolumsu Çevrimdışı

Coolumsu

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Böyle bir şeyin yapılması batıda dinin kötü tanınmasına yol açar. Cübbeli’yi doğru bulmadım.

İlimSeven Çevrimdışı

İlimSeven

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Tövbestafurral düşüncesi bile korkunç çıplak halde Kur’an okunur mu ya.. Bir de ne amaçla..

R Çevrimdışı

Radikal

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Yuuuuh inanmıyorum bir insan bukadar mı sapkın olur. Allah belasını versin. Pis şeytan.

İlimSeven Çevrimdışı

İlimSeven

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Haşa cinsel organa ayet mi okunur ya çırılçıplak
Aslında videosunu izledim. Kapalıyken okuyun açıkken üfleyin demişde o da çok sapık bir iş.. Ben ne Kur’an’da ne hadisde bunca yaşıma kadar yaptığım okumalara rağmen böyle bir şey bulamadım çıkartamadım. Nereden neyi düşünerek bu sonuçları çıkarıyorsa artık akıl alır gibi değil..

Üst Ana Sayfa Alt