Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Çürük Diş Kalp Krizi Nedeni

C Çevrimdışı

cendel

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
ÇÜRÜK DİŞ KALP KRİZİ NEDENİ
images

Sağlıksız ve iltihaplı dişler, insan vücudundaki bütün organları olumsuz yönde etkiliyor.
Sağlıksız ve iltihaplı dişlerin insan vücudundaki bütün organları olumsuz yönde etkilediğini belirten “Çürükler başta kalp krizi olmak üzere görme bozukluğu, beyin, mide, böbrek ile romatizmal hastalıklara neden oluyor”
Ülkemizde İnsan salığını etkiliyen bir çok hastalığa neden olan ağız sağlığına yeterince dikkat edilmediğini “Gerek bilinçsiz toplum, gerekse altyapının yetersizliği nedeniyle birçok insan diş bakımı ve tedavisi ile ilgilenmiyor. İhmal edilen diş sağlığı, başta kulak ve gözler olmak üzere tüm vücudu etkiliyor. Ne yazık ki birçok insan diş sorunu nedeniyle ya eklem romatizması hastalığına yakalanıyor, yada kalp krizi geçiriyor”
images

Birtat Çevrimdışı

Birtat

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
çürük dişlerin sadece ağız sağlığını olumsuz etkilemiyo demek.

Hafsa binti Ömer Çevrimdışı

Hafsa binti Ömer

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
benim tanıdığım birisi diş çektirmekten çoook korkuyor yaa çok üzüldüm onun adına Allah cc cesaret versin inşallah kurtulsun o çürüklerden dua edin

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
benim tanıdığım birisi diş çektirmekten çoook korkuyor yaa çok üzüldüm onun adına Allah cc cesaret versin inşallah kurtulsun o çürüklerden dua edin

valla akhi korkmakta haklı nitekim bende daha önce hiç dişçiye gitmedim sonra iler ki zamanlarda bi dişim çürük oldu ama bi iki sene gitmedim pek önemsemedim sonra zamanla ağrımaya başlayınca gideyim dedim ama el insaf yaw doktor nasıl o elinde ki makine ile kazıyor bi görsen

valla hala içim acıyo :D

Üst Ana Sayfa Alt