Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Davos Fatihi One Minuteci (!) Tayyip,itrail'de Yahudi Anma Töreninde

E Çevrimdışı

Ebu.Cendel

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Davos Fatihi One Minuteci (!) Tayyip,İtrail'de Yahudi Anma Töreninde

Videodaki andıkları kişi Theodor Herzl dir.Bu şahıs itrail in kurulmasında ve siyonizmin meyvelerinin atılmasında büyük rol almış birisidir.(bkz. http://tr.wikipedia.org/wiki/Theodor_Herzl )

İzlemek için videonun üzerine tıklayınız

veeeeeee

TAYYİBİN KANKİLERİDE ORADA

Pe%C5%9Finden-Gitti%C4%9Fimiz-Amerika.jpg

Siyonizmin_Papasi_4.jpg

Ey inananlar! Yahudi ve hıristiyanları dost edinmeyin. Onlar birbirlerinin dostlarıdırlar. Sizden kim onları dost edinirse kuşkusuz o da onlardandır. Şüphesiz Allah zalimler topluluğunu doğruya iletmez. (Maide Suresi / 51.Âyet)

Ahmed_CN Çevrimdışı

Ahmed_CN

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Bu video hakkında bir düzeltme yapmak gerekiyor. Videoda görünen mekan yad vashem yahudi soykırım müzesi. Theodor Herzl'in mezarı ise ilk fotoğrafta görünen yerdir. Neticede yapılan doğru değil ama bize yakışan haberin doğru aktarılmasıdır. Alttaki yani ikinci fotoğrafta da (obamanın çelenk koyduğu yer) müzeden bir görüntü var. yerde yazılı olanlar nazi toplama kamplarının isimleri.

Jerusalem_-_Theodor_Herzl_grave.jpg

Yad_Vashem_BW_3.JPG

metin öztürk Çevrimdışı

metin öztürk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu video hakkında bir düzeltme yapmak gerekiyor. Videoda görünen mekan yad vashem yahudi soykırım müzesi. Theodor Herzl'in mezarı ise ilk fotoğrafta görünen yerdir. Neticede yapılan doğru değil ama bize yakışan haberin doğru aktarılmasıdır. Alttaki yani ikinci fotoğrafta da (obamanın çelenk koyduğu yer) müzeden bir görüntü var. yerde yazılı olanlar nazi toplama kamplarının isimleri.

Jerusalem_-_Theodor_Herzl_grave.jpg

Yad_Vashem_BW_3.JPG

mazluma dini sorulmaz
zulme uğrayan yahudide olsa mazlumdur.

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
metin öztürk Çevrimdışı

metin öztürk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
E Çevrimdışı

Ebu.Cendel

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Akhiler haberi ben böyle gördüm böyle paylaştım o yüzden yazdım yani kafamdan atmadım kusura bakmayın
Yalnız müze olsun mezar olsun farketmez ne işi var ?

vesselam