Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Dinde Üç Temel Esas ve Delilleri

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
salykm yaff kardeşim senın açtığın konuların çoğunda
thumbdownwe6.gif
işaretı yapıosun bu tersınımı yapıosunda yanlışlıkla bu şeklı yapıosun yoksa bılebılemı yapıosun bunu :huhuuhuu

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
aleykum selam subhanallah : )) ya güldürdün beni ne alaka : ) öylesine konuyu renklendirmek amaçlıydı.Buradaki yayınları bizzat biz kendimiz derleyip düzenledikden sonra sitemize atıp sizlere duyuruyoruz sahabe ve tabiunun akidesinin kitaplarini neden aşağı işareti yapalım ki..Bizzat inanıyoruz ve iman ediyoruz elhamdulillah.Seninde okumanı tavsiye ederim.Okumazsan ahirette görüşürüz ;))

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
tehdıt mı bu kardeşim... :huhuuhuu bılgısayarım olursa bırgun okurum burda işyerınde okuyamıorum...

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
estf ne tehditi kardeş kitabı sevdirmek istedim.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
unutmadan bu kitaplar normalde para ile satılıyor yayın evi ile rızalı olarak sitemize eklentemektedir.Ayrıca Linkler herkesçe başka sitelerde yayınlanabilir.

V Çevrimdışı

vuslatım

Üye
İslam-TR Üyesi
bu işin izini anlamadım gülyarsinda ki ilahiler için alındı mı şimdi indirebilirmiyiz :vavaaaa :vavaaaa :vavaaaa

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
vuslatım ' Alıntı:
bu işin izini anlamadım gülyarsinda ki ilahiler için alındı mı şimdi indirebilirmiyiz :vavaaaa :vavaaaa :vavaaaa

ilahi ve ezgilerden rucane kardeşim gerekli izinleri vermişti zaten.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
ginger ' Alıntı:
iş yerınde okuyacam nasipse ınşALLAH faydalanırım...

inşAllah gerçekden bu kitapları okursan temeli sağlam atmış olursun.Ayrıca okuduklarında anlamadığın açıklanmasını istediğin yerde olursa yardımcı oluruz Allah için.

Üst Ana Sayfa Alt