Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Düğün Için Arapça Nasheed

AbdulFettah Çevrimdışı

AbdulFettah

94.7 - Öyleyse, bir işi bitirince diğerine koyul.
İslam-TR Üyesi
Selamun Aleykum ve Rahmetullah ahiler,

Çok sevdigim bir kardeşim bu pazar günü düğünü olacak inşallah, bizde kardeşleri olarak ona bazı konularda destek olmak istiyoruz. Düğün zamanı çalması için nasheedler lazım, yani sesi, son ses açıp dinlemeyecegiz ama arkada düğün esnasında çalacak. Arapça Cihad parçalarından hangilerini önerirsiniz?
Örn: Usudul harb, ana muslimun tarzında parçalar ahiler.

Ahiler düğün bu pazar olacağından dolayı hızlı dönüş yaparsanız sevinirim.
Allah kolaylık versin, hayırlı ve mübarek kılsın kardeşim, aşagıdakileride tavsiye edebilrim

Yarı ingilizce

Yarı ingilizce

O Çevrimdışı

omermuslim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bunlar iyi gider diye düşünüyom

Son düzenleme:
O Çevrimdışı

omermuslim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
AbdulFettah Çevrimdışı

AbdulFettah

94.7 - Öyleyse, bir işi bitirince diğerine koyul.
İslam-TR Üyesi
Son düzenleme:
E Çevrimdışı

Ebu Eymen

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
ALLAH tamamına erdirsin kardeşin amin

bu ara favorim :) ebu hacer el hadrami mıllete ibrahim

akhi istediğin parçalar düğün için çok ağır haberin olsun,kendi düğünüm için hazırladığım bir klasörüm vardı bunlara nazaran daha hafif istersen paylaşayım

Ahi genel olarak arkadan fon olarak dinletecegim, Allahın izniyle bişey olmaz diye düşünüyoruz. O dedigin klasörü paylaş istersen ahi lazım olanlar varsa indirirler, hatta ben bile merak ediyorum belki güzel parçalar vardır içinde.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Ahi genel olarak arkadan fon olarak dinletecegim, Allahın izniyle bişey olmaz diye düşünüyoruz. O dedigin klasörü paylaş istersen ahi lazım olanlar varsa indirirler, hatta ben bile merak ediyorum belki güzel parçalar vardır içinde.

akhi mediafire sitesini yasaklamışlar dosyalarım orda siteyi açabilirsem paylaşırım inş...

ebu el-fadl Çevrimdışı

ebu el-fadl

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bu bahsettiginiz nesidin 2. dakikasindan sonra agaçtan asagi kus yada ördek gibi birsey atliyor, o atlarken ben korkuyom:krktm:

:) Allah seni hayrla mükafatlandırsın akhi... müminlerin gönlü böyle yumşak işte...

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
@Abdullah Yusuf abi bu neşid için akhi çok duygusalmış demişti :D heygidi günler :p

o zaman sevdiğimiz en güzel neşidler başlıgının adı duygusal neşidlerdı bu neşidden sonra sımdıkı halını aldı :D

Üst Ana Sayfa Alt