Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Erbakan Tevhid'i Anlatıyor..

M Çevrimdışı

Musluman.

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ne çakal bi adam ya.

Demokrasiyi de Allah(cc) tövbe haşa istiyordu değil mi?

28 Şubat sürecini hazırlayan sen değil miydin? Tayyp Erdoğanı hazırlayan sen değil miydn? İslami Uyanışta Olan Cahil Halkımız Cumhuriyetten sonra yeni yeni "Acaba biz yalnış mı yapıyoruz" demeye başlattıklarında İslam=Demokrasi Sloganı ile çıkıp o halkı Demokrat yapmadın mı?.

Neyse ağzımı açmayam akşam akşam.

Benim Anlamadığım Agd li Mttb li arkadaşlar herşeylere akılları basıyorda Tağut Tağut diye bağırıp, Hep uzaktaki Tağutları Görüyorlar.

Esad Tağut, Mübarek tağut kaddafi tağut... Uzakta Düşman Aramayın Ev]et Erbakanda Tağut Evet Tayyip de Tağut ; Evet evet Yarın bende sistemin başına geçersen bende Tağutlaşırım...

Anlayamıyorlar bir türlü.Tağut baştaki kişi ile kişisel sorunları olan kişilerin ortaya attığı birr kavram değil.Bilakis Atatürk neden Tağut ise Erbakan da aynı o sebeple tağut,Erdoğan aynı sebeple tağut.

Ama İslamcılar herkese laf atan İslamcılar ; Erbakana gelince "orda bir dur" diyorlar "o mücahid" ...

1.Ne nane yedi de Mücahid oldu?
2.Kime karşı Cehd etti de Mücahid oldu?
3.Neyi savundu da Mücahid oldu?
...

Ben söyliyim, Cumhuriyet rejiminden soğuyan İnsanları yeniden ısındırdı.Kar ortaklığı gibi saçma sapan bir model ortaya attı kendince İslami ! bankacılık türetti,Faizin ismini kar ortaklığı koydu.

Kime karşı savaştı ? Müslümanlara karşı savaştı ; Zamanın daki mücahidleri teker teker mimletti.

Neyi savundu?İslami sistemin olmasın gerektiğini söyleyenlere 28 Şubat sürecini el altından destekleterek , modern bir bakış açısı ile Demokrat Laik bir Akp Modeline zemin hazırladı

Vs..Kalkmış tevhidden Bahsediyor Senin anlattıklarının On mislini Obama da pekala Söyleye bilir?Söyledi diye Mücahid mi Olacak Tövbe Tövbe

M Çevrimdışı

morueqq

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
Tağutun tevhidi anlatması kadar kendiyle çelişen bir amel yoktur herhalde esad kafiri de tevhidi amellerden olan namazı kıldığına dair görüntüler var ne diyelim gözler değil kalpler kör olmuş

İZZETLİ Çevrimdışı

İZZETLİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bu erbakanın tevhidi bildiğini gösteren bir delil peki onu bu düşüncenin dışına iten nedir bence mesele burada. eminim ki fettullahta biliyordur peki neden ben çok merak ediyorum