Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Esadın Askerleri Bebeklerin Cinsel Organını Kesiyorlar

portalkal Çevrimdışı

portalkal

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ABİ ALLAH RIZASI İÇİN KOYMAYIN ŞÖYLE VİDEOLARI yahu :(

esadın ve askerlerinin şerefsiz namussuz olduğunu biliyoruz zaten,elime geçse neler yapacağımı da Allah s.w.t biliyor zaten

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bu ne biçim vahşet yarabbim.

H Çevrimdışı

hasan b

Üye
İslam-TR Üyesi
Yerli müşrikler bu videoyu da hemen yalanlamaya başlarlar diye tahmin ediyorum, daha önce canlı canlı gömülerek şehid edilen müslümanın videosunu yalanladıkları gibi.

S Çevrimdışı

SaYFuLLaH

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Abi bunlar insan değil, şeytandan beter, bu kadar vahşet şeytanın bile aklına gelmez. Allah müslüman kardeşlerimize yardım etsin :(

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Subhanallah,
Ya Rabbi, ağzımı bozmadan nasıl beddua edeceğimi de şaşırdım. Allahim, Sen bunların hakkından dilediğin şekilde gel ve onları iki dunyada da helâk eyle.

mücahide__ Çevrimdışı

mücahide__

Üye
İslam-TR Üyesi
Allahu ekber !Ya Rabbi bu nasıl vicdansızlık bu nasıl merhametsizlik!ne istiyor bu insanlıktan çıkmış şeytanın kölesi olmuş sıfatsızlar ,kendisini savunamayan ,suçsuz, ve günahsız bir bebekten! Allahım Sen merhamet etmeyene merhamet etmessin Biliyorum onlara ahirette en şiddetli azabınla azablandıracaksın,ama onlara bu dünyada da öylesine ibretli ve acıklı azaba uğrat ki ,bir daha hiçbir kimse masumlara işkence edemesin!

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
artık her insanın bir dayanma gücü var.

Güney Şah
  • buyrun gel beklıyorum,, sizide abd yide israilide ve onun içbirlikçilerinınde canı cehnneme. zafer yakındır suriyede bir tane israil abd elkaide köpeyi kalmayana kadar savaşa devam

dedi bir köpek.

bende adımı,adresimi telefonumu verdim.Bunlardan birkaçının canını yakmadan rahatlamak mümkün değil.

H Çevrimdışı

Hoor-al-ayn

Guest
Dünya onların Ahiret bizim inn sha Allah.. Rabbim sen bize bu sınavda sabır ver! isyan edenlerden eyleme..

M Çevrimdışı

muhammad-maqdisi

Guest
:(((((((((((((((((

- - - Updated - - -

:(((((((((((((((((

E Çevrimdışı

Ebu Halid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allahu teala Suriye'de cihad eden Mücahid kullara yardım etsin ve bu bebelerin ve mazlumların intikamını en sert şekilde almayı nasib etsin.

"Suriye'de cihad yoki gitmeyin" diyen sözde ilim ehline de Allahu teala hak ettiklerini acilen versin.

İnsanlıktan nasibini alamamış sözde ilim adamları... Sizleri Allah'a havale ediyorum, Allah sizden de bu bebeğin intikamını alsın!

Üst Ana Sayfa Alt