Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Makale Ey Musluman

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Syria_UN013175_2016.jpg

29-million-syrian-children-have-known-nothing-but-war.jpg

Topraklarınızı bize ödünç verin, Ağlamayacağınız günler için o topraklarınızı bize ödünç verin.
Ödünç verin ve mevkilerinizde kalın.!

Ey Müslümanlar

Acılarınız hala acılarımızdır.Savaşlarımız Savaslarınızdır.
Tufan sokağımızı su altında bıraksa,sokağınızda su altında kalacaktır.
Acı çığlıklarımız ufukları yarmakta İşitmiyormusunuz yoksa ?

Ey müslüman;

Biz kardeş değilmiyiz?
Hani tevhid şemsiyesi bizi bir arada tutuyordu?
Biz acı çığlıklarla haykırırken,bazılarınız bizi rahat bırakın diye bağırıyor!
Kaybolmamız sizi mutlu edermi.
Kalplerinizin bizimle olmadıgını bilmemiz ve aç kalmamız sizin hosunuza gidermi?

Ey din kardeşim,

Ne zaman kızarsın bana söylermisin?
Kutsallarımızın ihlal edilmesine kızmadıysan,
Haysiyetimizin ayaklar altına alınmasına kızmadıysan,
Onurumuz ölmüşse kıyametimiz kopmuşsa ve hala kızmadıysan,
Bana söylermisin ne zaman kızarsın!

Duma' da mushafların yakılmasına kızmadıysan,
Hamza Al-Hatip' in öldürülmesine kızmadıysan,
Zeynep ve bacılarımızın tecavüze ugradıgına kızmadıysan,
Bana söylermisin ne zaman kızarsın!
Ve utanmadan bana açık açık söyle
SEN HANGİ ÜMMETE MENSUPSUN?

Yaşadıklarımız seni üzmüyorsa,
Hiç yorma kendini!
Ve bana utanmadan açık açık söyle!
SEN HANGİ ÜMMETE MENSUPSUN!

Yaşadıklarımız seni üzmüyorsa,
Hiç yorma kendini!
Sen bizden değilsin ve İSLAM ümmetine mensup değilsin.

TAVŞAN GİBİ YAŞA TAVŞAN GİBİ ÖL..!

Suriye 2013

21-Syria-Ruin-Get.jpg

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
İSlam da baş önemlidir.

Cunku bır bas senın ne yapacagına, nereye gıdecegıne yada nasıl bır hareket ızleyecegıne, yardımcı olur.
Ashab bu ısı Rasulallah sallallahu aleyhı vesellemden en ınce ayrıntısına kadar ogrendiler.Hatta öyleki Rasulallah bu dunyadan ebedı mekanına gectıgınde,İnsanlar onun ogrettıklerını en guzel sekılde, uygulayan muslumanları basa gecırdıler.
Ebubekr ömer ali osman

Bu insanları inceledığımızde onların ALLAH a tastamam bır kul olduklarını, ve olmaya calıstıklarını, ondan hakkıyla korkan kımseler olduklarını göruyoruz.

Gelelım su ankı bulundugumuz mevcut duzene

Gunumuzde müslümanlar başsız bırakıldı
Cunku İslam ancak bu sekılde tahrıp edelebilir ve muslumanlarda ancak bu sekılde zillette mahkum edilebilirdi.

Gunumuzde yıne muslumanların bu durumundan faydalanan kafir gruhlar musluman beldelerını cehennem yerıne cevırdıler.
Basını nereye cevırsen hep bır zulm hep bır zulm.
Hic kımseye ıyılıkten baska zararı olmayan bu ınsanlara yaptıklarını bır bakın.Coluk cocuk demeden hıcbırseyı onemsemeden ortalıgı yakıp yıkan su kafırlere bır bakın.

İslamiyetin baslarında
Rasulallah sallallahu aleyhı vesellem ınsanlara gelın islamı kabul edin ve insan gibi yasamayı ögrenın dedı.
Bir kısmı hariç cogunlugu kabul etmedı ve davet etmekten baska bır amacı olmayan bu ınsanları ezıyetle ölümle işkence ile bu işten vazgecırmeye calıstılar.

Kazandılarmı hayır.
Kazanabıleceklermı ASLA.

Bize baş lazım Baş.!
Baş olmadıgı muddetce bu iş uzadıkca uzayacak
İnsaların guvendıgı, guvenebılecegı, askeri, siyasi, dini, konuda ilim sahibi ALLAH tan hakkıyla korkan, Onun emrinin dısına bır adım dahı cıkmayan, yanlızca ALLAH ıcın yasayan bır baş.

Butun ummetı ıcıne alıp bu buhrandan cıkaracakneolursa olsun hep ılerı gıdecek bır bas.
ALLAH ım ummetımıze bıze kardeslerımıze yardım et bızı bu zılletten kurtaracak guc ver bızı bagısla gunahlarımızı bagısla bızlerı affet bızlere yardım et la havle vela quvvete ılla bıllahıl alıyyul azım.

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Subhanallah

unutan bır topluluguz yapılan herşeyi unutuyoruz,yapılan zulmleri unutuyoruz.

Gün geçtikçe hersey daha da kötü oluyor.

Daha dune kadar halepçe katliamını hocalı katliamını sunanlar,Yanıbaşımızda güncel ve hergün işlenen bu katliamı görmezden geliyorlar.

ALLAH ım Sen bize Müslümanlara ehlimize yardım et.

Üst Ana Sayfa Alt