Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Facebook Hesabının Soruşturma Altında Olması Anlaşılabilir mi?

Pangea Çevrimdışı

Pangea

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
selamunaleylum ve rahmetullah ve berekatuhu kardeslerim
benim son bir kaç gündür tanıyor olabileceğim kişiler kısmında facebook bana savcılar, emniyet genel mudurlugunde calisan kisiler, polisler, hakimler ve savcilar yuksek kurulunda calisan kisiler, barolarin kurullarinda calisan kisiler ve tanimadigim pek cok avukat gosteriyor. ortak arkadasimiz yok. dolayisiyla acaba hesabim emniyet tarafindan takibe alindi da bunlar hesaba bakip bakip cikiyor o yuzden facebook birbirimizi taniyor olabilecegimizi mi gosteriyor diye dusunuyorum. hesabi kapatilan veya sorusturma kovusturma geciren kardeslerimizin boyle bir tecrubesi oldu mu merak ediyorum.

D Çevrimdışı

Deniz

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Aleykum selam ve rahmetullahi ve berekatuhu kardeşim. Tel rehberi üzerinden ve rehberindeki kişilerin rehberi üzerinden öneri gelebiliyor. Whatsapp da facebook'un artık, kim kiminle iletişimdeyse hepsi birbirine bağlı. Hesaba bakanlar da etkiliyor olabilir ama tahminen rehberindeki kişilerin rehberi önceliklidir.

Pangea Çevrimdışı

Pangea

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Aleykum selam ve rahmetullahi ve berekatuhu kardeşim. Tel rehberi üzerinden ve rehberindeki kişilerin rehberi üzerinden öneri gelebiliyor. Whatsapp da facebook'un artık, kim kiminle iletişimdeyse hepsi birbirine bağlı. Hesaba bakanlar da etkiliyor olabilir ama tahminen rehberindeki kişilerin rehberi önceliklidir.
Allah razi olsun kardesim bu muhtemeldir haklisin

Üst Ana Sayfa Alt