Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Gaziantep'teki Kardeşleri Bekliyoruz

A Çevrimdışı

aminee

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Hem alim hem aydın hem de davetçi kimliğini elde edebilmen için, hayatında davet olması için değil hayatının tamamının dava ve davet olabilmesi için İslami eğitim programımıza bekliyoruz.

Ekli dosyalar

• IMG-20180828-WA0011.jpg
    IMG-20180828-WA0011.jpg
    376.5 KB · Görüntüleme: 162
S Çevrimdışı

Selman-ıFarisi

Üye
İslam-TR Üyesi
Hem alim hem aydın hem de davetçi kimliğini elde edebilmen için, hayatında davet olması için değil hayatının tamamının dava ve davet olabilmesi için İslami eğitim programımıza bekliyoruz.
Es Selamın Aleykum
Paylaşım eski lakin ben yeni tanışıyorum tevhid ile ve Gaziantep te hala çalışma yapan var mı ? Veya birkaç kişi de olur en azından cemaatle bazı namazları kılmış olurum.

S Çevrimdışı

Selman-ıFarisi

Üye
İslam-TR Üyesi
Zerkavi38 Çevrimdışı

Zerkavi38

Üye
İslam-TR Üyesi
Allah razı olsun döndüğüm zaman ilgileneceğim. Yanlış anlamayın bireysel bazda sizi tanımıyorum siteye birkaç gündür inceliyorum ve bu yaptığınız yönlendirme yerleri akide bakımından siteyi yansıtıyor değil mi ?

Allahu alem Oyle. Derneklere gidip sorulariniz sorarsaniz sizin icin daha net bir cevap alırsınız çünkü bende sizi tanımıyorum:)

Üst Ana Sayfa Alt