Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Gelincik Çiçeği

İnşirah Çevrimdışı

İnşirah

لا اله الا الله
İslam-TR Üyesi
8110177419_bc5568e7db_b.jpg

_yellow-poppies.jpg

yellow_poppy_by_kaldrax-d47z529.jpg

yellow-poppy-field-wide-wallpaper-2560x1600.jpg

%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%87%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%B5%20%D1%84%D0%B0%D0%B9%D0%BB%D1%8B.jpg

yellow-and-white-poppy-flowers-7735-8079-hd-wallpapers.jpg

coquelicot_blanc___white_poppy_by_thannouki-d6a0b3m.jpg

white+poppies.jpg

16d42c7a1874393d20e942b33322052e-1431610929.jpg

Poppy-HD-Wallpapers-Free-Download-3.jpg

flowers-poppy-red-flowers-wallpaper-2.jpg

WhitePoppy1024-768.jpg

Poppies_in_the_Sunset_on_Lake_Geneva.jpg

Poppy-Images-HD.jpg

Poppy-Flower-Desktop-Wallpaper-1024x768.jpg

417054.jpg

poppy2.jpg

Poppy-Flower-25.jpg

anrl5en2zao.jpg

0256a281.jpg

file7181279389027.jpg

poppy-flower-images-and-wallpapers-27.jpg

poppy-field-near-the-mountains-1920x1200-flower-desktop-wallpaper-30897.jpg

poppy-field-wallpaper-9.jpg

476747586.jpg

poppy-flower-images-and-wallpapers-11.jpg

flower-summer-sun-poppy-petals-red.jpg

poppy_sunset_by_djurda.jpg

E Çevrimdışı

Ebu Mervah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Vallaha gelincik deyince benim aklıma bir hayvan türü geliyor.Küçükken yazları köyde geçirirdim; gelincik diye bir hayvan gelirdi; ne biliyim şöyle sincabın biraz küçüğü gibi; kümesdeki bütün tavukları boğar giderdi.Mesela bi sabah bi uyanırdık; kümesdeki bütün tavuklar ölmüş; Aha derdik! Gine gelincik dadanmış, bütün tavukları boğmuş.Hayır bi de; yemezdi de tavukları, boğar giderdi...Ne mantıksa, bu yaşıma geldim, hâlâ anlayabilmiş değilim:)

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Vallaha gelincik deyince benim aklıma bir hayvan türü geliyor.Küçükken yazları köyde geçirirdim; gelincik diye bir hayvan gelirdi; ne biliyim şöyle sincabın biraz küçüğü gibi; kümesdeki bütün tavukları boğar giderdi.Mesela bi sabah bi uyanırdık; kümesdeki bütün tavuklar ölmüş; Aha derdik! Gine gelincik dadanmış, bütün tavukları boğmuş.Hayır bi de; yemezdi de tavukları, boğar giderdi...Ne mantıksa, bu yaşıma geldim, hâlâ anlayabilmiş değilim:)
images.jpg

Ben bir ara bir tanesini yakaladım, biraz seveyim dedim :) ama o kadar hırçındı ki yanına yaklaşamadan bıraktım :)

R Çevrimdışı

Radikal

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Hiç sorma yaa ablamın tavuklarının da az kanını emmedi

Mubadil Çevrimdışı

Mubadil

t.me/hendekehli0
İslam-TR Üyesi
Yolda gelincikleri göreceksin, sakın kıskanma.
Bizim sevdamız onlardan daha güzel.