Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Hadis Ansiklopedisi

D Çevrimdışı

denislici

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
[br]Selam[br]

DarulKitap.com Ekibinin hazırladığı Hadis Ansiklopedisi...

Hadis Ansiklopedisi'nin içerdiği 23 hadis kitabı:

Sahihi Buhari
Sahihi Muslim
Kutubi Sitte
Suneni Ebu Davud
Suneni İbni Mace
Suneni Darimi
Suneni Tirmizi
Suneni Nesai
Musnedi Ebu Hanife
Musnedi Ahmed bin Hanbel
Riyazu's-Salihin
Cemul-Fevaid - Rudani (tam değil)
Muvatta - İmam Malik
Ahkam Hadisleri (tam değil)
Camiu'l-Ehadis
Esbabu Vurudil-Hadis
Mutevatir Hadisler
Kudsi Hadisler
Cemu's-Sagir - Suyuti
Dualar ve Zikirler - İmam Nevevi
Kitabu'z-Zühd - A.Hanbel
Mucemu's-Sagir - Taberani
Metalibu Aliyye (tam değil)

Direk İndirme adresine gitmek için buraya tıklayın

Rapidshare linki: http://rapidshare.com/files/5183713/hadis.chm.html
[br][br]Allah'a Emanet Olun[br]

A Çevrimdışı

arayis

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Allah razı olsun senden.çok büyük bi paylaşım bu..çok işimize yarayacak

serdarildem Çevrimdışı

serdarildem

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
arkadaşlar ben birşey merak ettim bakın ben kendimi müslüman olarak görüyorum yok dinim islam fakat ben müslümanım deyip neden diğer dinlerin sitelerine girip küfürler ediyoruz ..baktımki saldırı yok saldırı olsa dahi küfürle cevap veren aahmak çok ..bu site aracılığıyla lütfen arkadaşlar ..hem ben müslümanım deip hemde küfredip islamiyeti küçültmeye kalkmayın o zaman bu salakça ahmakça yanlışlarınızla biz dünyada ugraşmak zorunda kalıyoruz ben dinimi islamiyeti seviyorum.. iki dua ögrenip iki hadis okuyup ben müslümanım diyen arkadaşlar ben arkadaşlar demek bile istemiyorum doslarım demek istiyorum bırakın siz ögrenin savunmaları bilen yaşayan bu işin uzmanı insanlar yapsın ..islamiyeti sırf bu türden insanlar karaladı biliyormusunuz ..onlar sizin sitelerinize giriyorlarmı küfrediyorlarmı hayır degilmi ya<aa..bırakın uzman olan insanların işini uzmanlar yapsın ..dininizi kuran okuyarak ve hadisle yorumlayarak ögrenin ..dininizin temellerini profesyonel alimlerden ögrenin islam alimlerinin itaplarını okuyun herkez vazifesini yapsın....saygılar kusura bakmayın

laylay Çevrimdışı

laylay

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
bu sitenin üyelerimi diğer sitelere girip sitenin ismiyle küfrediyorlar merak ettim ???

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
ahi dosya telifden dolayı silinmiş, yüklenemiyor.

M Çevrimdışı

Muhamed Dolaku

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Es-selamu alekum!

Bunu indirmek için çalıştım, ama bu hata mesajı alıyorum edildi (Hırvatça dilinde):

Darulkitab.jpg

Çevirisi

İngilizce

Sites before you contain malicious software!
Google Chrome for now blocked access a host darulkitap.com.
Even if the site was safe when she visited before, now there is a high probability that you will infect your computer with malware when you visit it.
Malicious software, for example, causes of identity theft, financial losses and permanently erase data. Learn more
Back Advanced
Enhance protection against malware by sending additional data to Google when I do have a warning like this. Privacy Policy

Türkçe

Daha önce Siteler zararlı yazılımlar içerebilir!
Google Chrome artık bir konak darulkitap.com erişim engellendi.
Daha önce ziyaret ettiğinde site güvenli olsa bile, onu ziyaret ettiğinizde kötü amaçlı yazılım ile bilgisayarınızın bulaştırmak olacağı yüksek bir olasılık var artık.
Kötü amaçlı yazılım, örneğin, kimlik hırsızlığı, mali zararlar ve kalıcı silme veri neden olur. daha fazla bilgi edinin
Geri İleri
Böyle bir uyarı var ne zaman Google'a ek veriler göndererek kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma geliştirin. Gizlilik Politikası

M Çevrimdışı

Muhamed Dolaku

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Mozilla Firefox-ta, boylu cikti:

MozillaFirefox.jpg

Çevirisi:

Warning - visiting this web site may harm your computer!

Uyarı - ettiğiniz bu web site bilgisayarınıza zarar verebilir!