Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Video Haham Amnon Yitzhak, Küreselcilerin 2021 - 2030 Yılları Planlanan Birleşmiş Milletler Belgesini Açıkladı!

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Haham Amnon Yitzhak, Küreselcilerin 2021 - 2030 Yılları Planlanan Birleşmiş Milletler Belgesini Açıkladı!

Pangea Çevrimdışı

Pangea

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu videoyu ramazandan önce izlemeye niyetlendim sonra araya bir sey girdi kapattim gectim. Simdi yine denk geldi izledim ve daha dün alman zdf kanalinin almanyadaki konut fiyatlarinin artisiyla alakali kisa bir belgeselini izlemistim. Alman solu (yesiller) müstakil ev insaatina kisitlama getirmek istemis ve bu cok genis tepki görmüs belgesele göre. Benim bunlardan haberim yoktu belgeselden ögrendim. Simdi sol>komunizm>Çin bağlantısıyla birlikte değerlendirildiğinde bu hahamın söyledikleri ilginçleşti gözümde. Müstakil ev gerçekten refahın ve diğer yandan kapitalist düzenin göstergesi batıda. Türkiyede zenginler nedense residanslarda kutu kadar dairelerde oturuyor ve bu müstakil ev işi çok geri planda kalmış durumda. Diğer yndan şimdi aklıma Erdoğanın yatay mimariye geçilecek demesi geldi. Acaba bunlardan haberi olup çinin+bill gatesin yeni dünya düzenine bir başkaldırı niteliğinde bir açıklama mı yaptı yoksa tamamen tesadüf mü? Aşıları çipleri biliyoruz zaten. Aşıyı birinci derece hepimiz hissediyoruz, çip meselesi henüz piyasada tam yok ama olacak diye düşünüyorum. Yine geçende trtnin doların yerini tutabilecek bir para birimi veya sisteminden bahsettiği bir kısa belgeselini izlemiştim. Yoksa türkiye canla başla yeni dünya düzeninin karşısında duruyor da ben mi bilemedim diyorum şimdi. Hakkımızda hayırlısı.

Abdulafuv Çevrimdışı

Abdulafuv

Hak Ehli Susarsa Batıl Ehli Kendini Hak Zanneder
İslam-TR Üyesi
Sevinin Kardeşlerim Yeni Dünya Düzeni Dedikleri Sistem Allahın İzniyle İsrail devletinin ve Küresel egemonyanın sonunu getirecek Şüphesiz Allah gözetlemekte ve Allah Onlara Tuzak kuruyor fakat kafirler Farkında Değiller.

Pangea Çevrimdışı

Pangea

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Sevinin Kardeşlerim Yeni Dünya Düzeni Dedikleri Sistem Allahın İzniyle İsrail devletinin ve Küresel egemonyanın sonunu getirecek Şüphesiz Allah gözetlemekte ve Allah Onlara Tuzak kuruyor fakat kafirler Farkında Değiller.
Buna gerçekten inanıyor musun? Dünyaya ateistler hükmederse bu islamın yararına mı olur? Bu güruhun bir diğer hedefi de dinleri ortadan kaldırmaktır. İsrail devletini bilmem ama yahudilerin sonunu da çin önderliğinde yeni dünya düzeni değil müslüman mücahitler getirecek bu bilinen bir gerçek.

Nefer-i Guraba Çevrimdışı

Nefer-i Guraba

xxxxxxxxxxxxx
İslam-TR Üyesi
Dünyayı zaten ateistler yönetmiyormu?Ateist dediklerinin işkembelerinden başka bir derdi varmı ki dünyayı ele geçirip yönetmeye çalışsın. Herşey materyalizme göre zaten.

Hutve Çevrimdışı

Hutve

Cihadın farz oldğu yerde gözyaşı dğl ter dkmk grkr
İslam-TR Üyesi
Bu videoyu ramazandan önce izlemeye niyetlendim sonra araya bir sey girdi kapattim gectim. Simdi yine denk geldi izledim ve daha dün alman zdf kanalinin almanyadaki konut fiyatlarinin artisiyla alakali kisa bir belgeselini izlemistim. Alman solu (yesiller) müstakil ev insaatina kisitlama getirmek istemis ve bu cok genis tepki görmüs belgesele göre. Benim bunlardan haberim yoktu belgeselden ögrendim. Simdi sol>komunizm>Çin bağlantısıyla birlikte değerlendirildiğinde bu hahamın söyledikleri ilginçleşti gözümde. Müstakil ev gerçekten refahın ve diğer yandan kapitalist düzenin göstergesi batıda. Türkiyede zenginler nedense residanslarda kutu kadar dairelerde oturuyor ve bu müstakil ev işi çok geri planda kalmış durumda. Diğer yndan şimdi aklıma Erdoğanın yatay mimariye geçilecek demesi geldi. Acaba bunlardan haberi olup çinin+bill gatesin yeni dünya düzenine bir başkaldırı niteliğinde bir açıklama mı yaptı yoksa tamamen tesadüf mü? Aşıları çipleri biliyoruz zaten. Aşıyı birinci derece hepimiz hissediyoruz, çip meselesi henüz piyasada tam yok ama olacak diye düşünüyorum. Yine geçende trtnin doların yerini tutabilecek bir para birimi veya sisteminden bahsettiği bir kısa belgeselini izlemiştim. Yoksa türkiye canla başla yeni dünya düzeninin karşısında duruyor da ben mi bilemedim diyorum şimdi. Hakkımızda hayırlısı.

Video bende izledim. Beynin düşünme özelliğini kullanmayanların dediği gibi "komplo teorisi" deyip hafife alınacak bir video değil. Türkiye'de Erdoğan, "yatay mimari" dedi ama hâlâ çok yüksek binalar inşa ediyorlar. Özellikle rüşvet yedirenler. Yani lafta "yatay mimari". Diğer konulara gelirsek bazıları gerçekten Türkiye'de gerçekleşti. Kripto para kullanımı, özel konut satışlarının azalması, Aile Bakanının aileyi dağıtan planlamaları, yüksek vergi kesintisinden dolayı devlet memurlarıda dahil çoğu kişinin asgari ücret yada asgari ücrete yakın maaş alması, çip (HES kodu), "sosyal destek kredisi" projesini geçenlerde Belediye Başkanı Fatma Şahin dile getirmişti, çocuğunu okula göndermezsen artık devlet bir "mal" gibi çocuğu aileden haczediyor yani koruma altına aldım deyip el koyuyor ve son olarak tarım konusuna gelecek olursak Bill Gates, Türkiye'nin en verimli topraklarından biri olan Trakya bölgesinden tarım toprakları satın almış ve birkaç hafta önce bir televizyon kanalı "Yapay Et"i tanıtıyordu.

Son düzenleme:
Pangea Çevrimdışı

Pangea

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Video bende izledim. Beynin düşünme özelliğini kullanmayanların dediği gibi "komplo teorisi" deyip hafife alınacak bir video değil. Türkiye'de Erdoğan, "yatay mimari" dedi ama hâlâ çok yüksek binalar inşa ediyorlar. Özellikle rüşvet yedirenler. Yani lafta "yatay mimari". Diğer konulara gelirsek bazıları gerçekten Türkiye'de gerçekleşti. Kripto para kullanımı, özel konut satışlarının azalması, Aile Bakanının aileyi dağıtan planlamaları, yüksek vergi kesintisinden dolayı devlet memurlarıda dahil çoğu kişinin asgari ücret yada asgari ücrete yakın maaş alması, çip (HES kodu), "sosyal destek kredisi" projesini geçenlerde Belediye Başkanı Fatma Şahin dile getirmişti, çocuğunu okula göndermezsen artık devlet bir "mal" gibi çocuğu aileden haczediyor yani koruma altına aldım deyip el koyuyor ve son olarak tarım konusuna gelecek olursak Bill Gates, Türkiye'nin en verimli topraklarından biri olan Trakya bölgesinden tarım toprakları satın almış ve birkaç hafta önce bir televizyon kanalı "Yapay Et"i tanıtıyordu.
Çipi gerçekten kullanan firmalar var. İşçilerinin giriş çıkışını denetlemek için deri altına bildiğin çip enjekte ediliyor. Hes kodu buna kıysla sayılmaz ama dünya geneline yayılmadı çip olayı. Şimdi aşılar aracılığı ile yapabilirler ama, misal a noktasından b noktasına gitmek isteyenler aşı kartı kullanacak derler (ki demeye başladılar) sonra alı kartı güvenilir değil derler çipe geçerler. Yavaştan olabilir.

Pangea Çevrimdışı

Pangea

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Dünyayı zaten ateistler yönetmiyormu?Ateist dediklerinin işkembelerinden başka bir derdi varmı ki dünyayı ele geçirip yönetmeye çalışsın. Herşey materyalizme göre zaten.
Kapitalistlerin bir yanı kiliseye yaslanır diğer yanı sinagoglara yani din hep bir rol oynamıştır bunlar için ama çin ve bill gatesin yeni dünya düzeninde dinlere yer yok. Ayrıca şimdi ateistler yönetiyor diye yeni bir ateist kuvvet gelicek diye sevinmeyi saçma ve ynlış buluyorum yukarıdaki kardeşin dediği gibi

Nefer-i Guraba Çevrimdışı

Nefer-i Guraba

xxxxxxxxxxxxx
İslam-TR Üyesi
29.25 - İbrahim, onlara dedi ki: "Sırf aranızda dünya hayatına mahsus bir sevgi (ve çıkar) uğruna Allah'ı bırakıp birtakım putlar edindiniz. Sonra kıyamet gününde kiminiz kiminizi inkâr edip tanımayacak; kiminiz kiminize lânet edecektir. Barınağınız cehennem olacaktır. Yardımcılarınız da olmayacaktır."

İbrahim (a.s.) dönemindede(öncesindede) aynıydı şimdide aynı o yüzden kafirleri öyle kompleks bir ruh yapısı yoktur.Tek ilahları vardır oda işkembeleridir.

Hutve Çevrimdışı

Hutve

İslam-TR Üyesi
Dün akşam yapılan kabine toplantısından sonra Erdoğan'ın millete sesleniş konuşmasında imzaladıkları "Paris İklim Antlaşmasını" onaylayacağını duyurdu. Küreselciler antlaşmayı uygulayan devletlere 100 Milyar $ finansal destek veriyor. Antlaşmadaki en önemli şeylerden bir tanesi, sığırların çıkardığı gaz iklime zarar verdiği söylenerek "Yapay Eti" teşvik ediyor. Antlaşma; başta kömür olmak üzere inşaat, hayvancılık/tarım sektörünü ve benzinli araç kullananları olumsuz etkiliyor.

FATjMJUWUAMARy1

Son düzenleme:
Hutve Çevrimdışı

Hutve

İslam-TR Üyesi
Dün akşam yapılan kabine toplantısından sonra Erdoğan'ın millete sesleniş konuşmasında imzaladıkları "Paris İklim Antlaşmasını" onaylayacağını duyurdu. Küreselciler antlaşmayı uygulayan devletlere 100 Milyar $ finansal destek veriyor. Antlaşmadaki en önemli şeylerden bir tanesi, sığırların çıkardığı gaz iklime zarar verdiği söylenerek "Yapay Eti" teşvik ediyor. Antlaşma; başta kömür olmak üzere inşaat, hayvancılık/tarım sektörünü ve benzinli araç kullananları olumsuz etkiliyor.

FATjMJUWUAMARy1

Geçen aylarda ülke genelinde çıkan orman yangınlarının sebebi topluma bu antlaşmayı kabullendirmek için olabilir. Küreselcilerin planı tıkır tıkır işliyor. Bir Müslümanında hicret gibi bir B planı olmalı artık bu hicret köyüne mi olur Afganistan'a mı olur bilmiyorum. Allah svt Müslümanların yardımcısı olsun.

Hicret Vakti Çevrimdışı

Hicret Vakti

Üye
İslam-TR Üyesi
Geçen aylarda ülke genelinde çıkan orman yangınlarının sebebi topluma bu antlaşmayı kabullendirmek için olabilir. Küreselcilerin planı tıkır tıkır işliyor. Bir Müslümanında hicret gibi bir B planı olmalı artık bu hicret köyüne mi olur Afganistan'a mı olur bilmiyorum. Allah svt Müslümanların yardımcısı olsun.
niye hicret yapay etten dolayı mı yoksa genel anlamda mı

D Çevrimdışı

Daimaİslam

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi

FATjMJUWUAMARy1
İneklerin çıkardığı gazlar iklime zarar mi veriyor ,bence biz daha cok metan salıyoruz :) iklime zarar veren bir canli varsa o da biziz, simdi masum canlilara günah yüklemeye çalışıyorlar, Avustralyada suyumuzu içiyor diye develeri öldürmüşlerdi sonrasinda doğal denge bozulduğu için şehri fareler istila etmişti, hiç ders almıyor bunlar. Allah'ın kurduğu düzene karşı alternatifler oluşturmaya çalışıyorlar, fakat karada ve denizde düzenin dahada bozulacağının farkinda değiller

Pangea Çevrimdışı

Pangea

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bence paris antlaşması çok zararlı bir antlaşma değil. Geri dönüştürülebilir enerji kaynaklarına yani güneş ve rüzgara yüklenmeyi hedefliyor. Zaten türkiyede çok ağır sanayi yok. Bunların dumanıyla havayı ve suyu kirletmesinin önüne geçilmesinde fayda görüyorum.

Üst Ana Sayfa Alt